lekarz Robert Pijagin

Chodziłam całą ciążę do dr. Pijagina i byłam bardzo zadowolona, duzo mowil np ile malenstwo wazy, wyjasnial dokladnie co widac na usg, odpowiadal na kazde pytania, nie bylo problemow ze zwolnieniem. Wizyty wspominam pozytywnie

Dobry lekarz jak nic się nie dzieje.Gdy pojawiają się problemy umywa rączki.

Dobry lekarz jak nic się nie dzieje.Gdy pojawiają się problemy umywa rączki.

super lekaż prowadzi moją pierwszą ciąże jak narazie wszystko jest ok.Ma swietne poczucie humoru, wszystkie pacjętki wychodza z gabinetu usmiechnięte Polecam

SUPER LEKARZ.POLECAM!!!Fachowiec,bardzo miły sympatyczny.Wszystko wytłumaczy dokładnie.Interesuje sie jak sie leży w szpitalu.Polecam.

Lekarz godny polecenia, przystępny, rzeczowy i konkretny a przy tym sympatyczny, z poczuciem humoru:).Rozumie problemy zdrowotne pacjentki, doradzi i wdrozy odpowiednie leczenie.

Lekarz kompetentny w swojej dziedzinie. Bardzo sympatyczny pan, z przemiłym podejściem do pacjentek.Człowiek mający poczucie humoru i optymistyczny sposób myślenia.Godny zaufania i polecenia dla wszystkich kobiet.

Świetny lekarz.Polecam go każdej kobiecie prowadził moją pierwszą ciążę a teraz prowadzi drugą i jestem bardzo zadowolona.

bardzo kompetentny lekarz,prowadził moją pierwszą ciąże,jestem bardzo zadowolona,polecam go wszytstkim paniom

Świetny lekarz,budzący zaufanie i godny polecenia innym.

Świetny lekarz,budzący zaufanie i godny polecenia innym.

Lekarz godny polecenia,obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem zadowolona z jego usług.... najważniejsze jest to że po każdej wizycie u dr Pijagina wychodzę spokojna i w pełni poinformowana o rozwoju mojej przyszłej córci:-)) plusem jest też to że posiada w gabinecie sprzęt do usg.... POLECAM !! Oby takich lekarzy jak dr Pijagin było coraz więcej!!