lekarz Robert Pijagin

super lekaż prowadzi moją pierwszą ciąże jak narazie wszystko jest ok.Ma swietne poczucie humoru, wszystkie pacjętki wychodza z gabinetu usmiechnięte Polecam

SUPER LEKARZ.POLECAM!!!Fachowiec,bardzo miły sympatyczny.Wszystko wytłumaczy dokładnie.Interesuje sie jak sie leży w szpitalu.Polecam.

Robi na początku dobre wrażenie, ale gdy zaczynają się problemy nie ma z nim kontaktu. To beznadziejny lekarz. Gdy ciąża przebiega bez problemów każdy jest dobry, ale jezeli chcesz żeby Twoje dziecko wyszło cało z ewentualnych problemów omijaj go z daleka

Lekarz kompetentny w swojej dziedzinie. Bardzo sympatyczny pan, z przemiłym podejściem do pacjentek.Człowiek mający poczucie humoru i optymistyczny sposób myślenia.Godny zaufania i polecenia dla wszystkich kobiet.

doskonaly poloznik - prowadzi moja problematyczna ciaze po poronieniu (krwiaki, infekcje itp). wszystko jak dotad idzie zgodnie z planem, a to juz 28 tydzien

Lekarz godny polecenia, przystępny, rzeczowy i konkretny a przy tym sympatyczny, z poczuciem humoru:).Rozumie problemy zdrowotne pacjentki, doradzi i wdrozy odpowiednie leczenie.

Świetny lekarz.Polecam go każdej kobiecie prowadził moją pierwszą ciążę a teraz prowadzi drugą i jestem bardzo zadowolona.

Dobry lekarz jak nic się nie dzieje.Gdy pojawiają się problemy umywa rączki.

Dobry lekarz jak nic się nie dzieje.Gdy pojawiają się problemy umywa rączki.

jest lekarzem z odpowiednim podejściem do pacjęta, traktuje go jak człowieka i dba o niego

bardzo kompetentny lekarz,prowadził moją pierwszą ciąże,jestem bardzo zadowolona,polecam go wszytstkim paniom