Lekarze Luboń

lekarz Urszula Chobot-Musiałkiewicz

ulica Piotra Skargi 9
62-030 Luboń

Cóż.. Nie raz miała to szczęście trafić na Panią doktor. Zarówno na pomocy doraźnej, jak i w ośrodku zdrowia. Zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki! Wspaniałe podejscie do dzieci! Lekarz z powołania! Polecam bardzo szczerze!
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Kamila Budniak

ulica Nowa 1G/4
62-030 Luboń

Byłam z niemowlakiem u Pani Doktor i mimo późnej pory (była to pomoc doraźna) dokładnie zbadała, wyjaśniła i poinstruowała co robić. Wizyta była spokojna, mogłam zadać wszystkie pytania. Bardzo polecam tą Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Dominika

lek. dent. Elżbieta Bartosz-Sondowska

Poradnia Stomatologiczna PERFEKT-DENT
Poniatowskiego 20
62-031 Luboń

Polecam tylko adres jest zły p.dr przyjmuje na ul.Poniatowskiego 24a w Luboniu.Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzet w tym komputerowe znieczulenie. profesjonalny, przemiły personel zwłaszvza p.dr Sondowska.

lek. dent. Ewa Domagała-Szczygieł

Podgórna 42a
62-032 Luboń

Wiedza, zaangażowanie, międzynarodowe doświadczenie, najnowsze technologie, życzliwa atmosfera, niewygórowane koszty, terminy do zaakceptowania, niebanalne architektoniczne dodatki. To tylko niektóre zalety stomatologicznego gabinetu-ideału stworzonego przez panią dr. Dla człowieka pamiętającego szkolne gabinety dentystyczne z początku lat osiemdziesiątych XX w. to raj!
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Piotr Gett

ul. Sikorskiego 44
62-031 Luboń

Piotra Getta poznałem ponad 30 lat temu. Od pierwszej wizyty ujął mnie swoją kompetencją, podejściem do pacjenta oraz fachowością. W swoim życiu nie licząc ósemek straciłem 3 zęby - wszystkie w wyniku strachu przed bólem, którego doświadczyłem u poprzedników P. Getta. Od czasu poznania dr Getta nie wiem co to ból na fotelu dentystycznym. Bez strachu umawiam się na cykliczne przeglądy oraz konieczne leczenie. Wyposażenie gabinetów stoi na najwyższym europejskim ...
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Tomasz Wierzbicki

62-030 Luboń

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

lekarz Grzegorz Gurynowicz

62-030 Luboń

Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy a gdy tylko coś mu się nie podoba od razu kieruje na swój oddział. Dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synków :)
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Małgorzata Łopocka

Poradnia Rehabilitacyjno - Specjalistyczna
Wschodnia 22G/65
62-030 Luboń

Bardzo dobry Stomatolog. Kompetentna, uprzejma, chętnie wszystko wytłumaczy. Bardzo dobre podejście do dzieci. Szczerze polecam!!!

lek. dent. Kamila Gryniewicz

ul. Sikorskiego 44
62-031 Luboń

Wspaniała osoba i super specjalistka. Byłem trudnym przypadkiem ale poszło bez bólu i stresu. Polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Agnieszka Dobraszak

ulica 11 Listopada 128 F/F/2
62-030 Luboń

szybko, sprawnie, profesjonalnie, zaopatrzony w ramach NFZ, na prawdę bardzo mile zaskoczony, pełne omówienie, przekazanie zaleceń w sposób bardzo komunikatywny. Oby częściej spotykać na swojej drodze takich Lekarzy
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Urszula Domitrz - Walkowiak

Lekarz rodzinny

Poradnia Stomatologiczna PERFEKT-DENT
Poniatowskiego 20
62-031 Luboń

Miałam z panią doktor konsultację telefoniczną wyników badań, była bardzo miła i dokładnie zapoznała się z problemem. Pani dr stwierdziła, że problem zdrowotny dotyczy czego innego, niż mi się wydawało i okazało się, że miała rację. Jestem bardzo wdzięczna, bo nie dostałam w ciemno leków, które mogły zaszkodzić tylko zostałam skierowana do właściwego specjalisty i dzięki temu szybko wdrożono właściwe leczenie.

lekarz Dominik Jóźwiak

LOGOS Poradnia Zdrowia Psychicznego
ul. Jana III Sobieskiego 15
62-031 Luboń

Lekarz godny polecenia - uprzejmy cierplwy z doskonalym podejsciem do chorego jak i czlonkow rodziny
Opinia dodana przez: margo

lek. dent. Małgorzata Jakubczyk

Poradnia Rehabilitacyjno - Specjalistyczna
Wschodnia 22G/65
62-030 Luboń

Wspaniala ciepla osoba z fachowa wiedza.nie trafilam nigdy na tak wyjatkowego stomatologa jak pani doktor
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Karaś-Kawecki

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Nr 1 Andrzej Rudziński Sp.p.
Wschodnia 25/57

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Igor Meissner

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

MEISSMED Przychodnia Stomatologiczna
Kochanowskiego 1/2
62-031 Luboń

W klinice Meissmed przeszedłem operację wstawienia implantów. Przeszedłem całą drogę od diagnozy do założenia implantów i teraz czeka mnie wizyta kontrolna po ostatnim zabiegu. Mogę więc wyrazić swoją opinię już po założeniu implantów i ich dokładnym sprawdzeniu w działaniu. Na każdym etapie uzyskiwałem bardzo szczegółowe wyjaśnienie co będzie robione i dlaczego, wręcz z pokazaniem prototypów implantów, śrub gojących itp. Założenie moich implantów trwało niestety trochę dłużej, ponieważ musiałem przejść małą ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Magdalena Orwaldi

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

62-030 Luboń

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor bywa czasami "ostra" ale nigdy chamska czy nieuprzejma. Jeśli pacjent słucha co mówi pani dr, zadaje rzeczowe pytania i nie wymądrza się bo sam zdiagnozował się na dr google to można pytać o wszystko. Pani dr doradzała mi lepiej niż rodzinny dla którego byłam tylko numerkiem. Do niej zawsze jest kolejka i przyjmuje pacjentów po godzinach, bo wizyta nie trwa 5 minut jak wyznacza NFZ ...
Opinia dodana przez: małgorzata

dr n. med. Tomasz Synowiec

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63
62-081 Luboń

Bardzo dobry ,kompetentny specjalista dla mnie najwyższej klasy.Życzę Panu doktorowi dużo zdrowia i wytrwałości w tak trudnym zawodzie.
Opinia dodana przez: Kazimierz Sz.

lek. dent. Barbara Baumann

Podgórna 42a
62-032 Luboń

Aż trudno uwierzyć, że piszę o tym samym lekarzu co ci pacjenci, ktőrzy dali 5 gwiazdek. Ja mialam.leczone zęby kanałowo dawno temu, ponad 10 lat, i każdy jeden teraz musi być usunięty przez brak kompetencji. Żaden ząb nie mial wszystlich kanałőw wyleczonych co spowodowalo stan zapalny, ktőry nie powodował mi żadnych bőli czy dolegliwości poza ciągłym krwawieniem z dziąseł. Zdjęcia na nic nie wskazywły, bőlu zero, dopiero po otwarciu zęba, ...

lekarz Svitlana Guskova

Internista, Rehabilitant

ulica Armii Poznań 40 A
62-030 Luboń

pierwszy raz skorzystalam z pomocy Pani doktor kilka lat temu, zdiagnozowala u mnie choroby o ktorych juz wiedzialam, ale leczenie konwencjonalne u specjalistow nie pomagalo. Skorzystalam z serii akupunktury i jad z pszczol. Niestety leczenie musialam przerwac z powodu wyjazdu z kraju wiec nie moge wypowiadac sie na temat skutecznosci leczenia ale jak tylko bede w Polsce to napewno zaciagne tam mojego meza, ktory choruje na cukrzyce. Namowilam moja mame ...
Opinia dodana przez: Agni

mgr Joanna Zimna

Dietetyk

"Wy-spa" Gabinet Kosmetyki Estetycznej
Żabikowska 66 Centrum Pajo
62-031 Luboń

Pani Asia to bardzo miła osoba. Dzięki profesjonalnej usłudze schudłam 15kg w 4 miesiące. Dieta była ubrana w smaczne i sycące posiłki. Choruje na niedoczynność tarczycy i insulinooporność więc moje wcześniejsze próby odchudzania na własną rękę nie przynosiły skutku. Poleca panią Asię jako bardzo dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Katarzyna