Jeżeli ktoś oczekuje rodzinnej i przemiłej atmosfery to może niekoniecznie ale jeżeli pacjent liczy na pełne, realne zaangażowanie lekarza i pomoc to zapewne je u Pani doktor znajdzie.

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor bywa czasami "ostra" ale nigdy chamska czy nieuprzejma. Jeśli pacjent słucha co mówi pani dr, zadaje rzeczowe pytania i nie wymądrza się bo sam zdiagnozował się na dr google to można pytać o wszystko. Pani dr doradzała mi lepiej niż rodzinny dla którego byłam tylko numerkiem. Do niej zawsze jest kolejka i przyjmuje pacjentów po godzinach, bo wizyta nie trwa 5 minut jak wyznacza NFZ tylko kilkanaście minut w dwóch etapach. Najpierw wywiad, później spirometr lub rtg i wracamy po zalecenia. Polecam

P.dr jest wspaniałą specjalistką w swojej dziedzinie,jako jedyna rozpoznała u mnie po covidowe zapalenie płuc i z wielką troską zajęła się leczeniem.A jeśli komuś nie podoba się że p P. dr zwraca osobie chorującej na astmę uwagę że nie powinna palić papierosów to znaczy że jest kompletnym ignorantem.Uważam również że taka osoba nie powinna zajmować czasu P. doktor. Z wyrazami szacunku dla P. doktor, wdzięczna pacjentka.

Bardzo dobry specjalista. Autentycznie interesuje się zdrowiem pacjentów i poświęca im dużo czasu. Kompleksowo tłumaczy zagadnienia związane z chorobą i leczeniem.