Pulmonolog Poznań

Alergolog dziecięcy, Alergolog

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA
Winiary 10C

wizyta już od 100
Od rodzinnego lekarza dostałem skierowanie do alergologa. Mam alergię,atopowe zapalenie skóry i astmę oskrzelową. Właśnie przez tą stronę znalazłem Pana Doktóra który wydawał mi się doskonałą osobą do leczenia moich chorób. 22.01.13r. Poszedłem na wizytę na które dowiedziałem się od Pani w recepcji że Pan Doktór nie jest alergologiem tylko i wyłącznie pulmonologiem.Więc pytam się co to est za ranking lekarzy gdzie są podane błędne podstawowe informacje.Mimo tego że miałem ...

dr n. med. Szczepan Cofta

Internista, Pulmonolog

Poznań

Dr Cofta jest moim lekarzem prowadzącym astmę od lat. Niesamowity człowiek, podchodzi do pacjenta z sercem i życzliwością. Pamięta kilkuletnią historię choroby. Dzięki leczeniu moja astma jest pod kontrolą i czuję się o niebo lepiej niż przed. Nie znam lepszego lekarza pulmonologa.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel

Pulmonolog, Internista

Poznań

Cieszę się ,ze w czasie moich problemów ze zdrowiem napotkałam na swojej drodze panią Prof.Batura-Gabryel.
Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podeszła do mojej choroby.
Zleciła wykonanie wszystkich badań ,które mogłyby mi pomóc w zdiagnozowaniu choroby.
Pani Profesor to osoba uprzejma,niezwykle ciepła,oddana,poświęcająca swój czas bez ograniczeń.Wizyty tanie w stosunku do innych lekarzy.
Życzę wszystkim by spotkali na swojej drodze takich fachowych i cierpliwych lekarzy.
Pani Profesor bardzo dziękuję za fachową pomoc ...
Opinia dodana przez: Teresa Małdzińska

Elżbieta Borucka

Alergolog, Pulmonolog

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Leczyłem się kilka lat u dr Boruckiej, w mojej ocenie to świetny lekarz. Ogromna wiedza, bardzo kompetentna, każdorazowo dokładnie bada. Czasem bywa stanowcza, co może sprawiać na początku złe wrażenie, ale zapewniam że to lekarz wart polecenia jeśli chodzi o alergie i choroby płuc. Każdorazowo bardzo skutecznie dobiera leki, indywidualnie, pod danego pacjenta. Poświęca pacjentom dużo czasu, wnikliwie bada, nigdy nie odmówiła mi pomocy ani nie zbyła. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Leon

lekarz Beata Błaszak

Pediatra, Pulmonolog

Gabinet Beata Błaszak
Winiarska 2
60-654 Poznań

Do Pani Doktor chodzi dwoje moich dzieci 8lat i 3latka. Oboje od urodzenia. Polecam lekarza z czystym sumieniem. Zawsze pomaga (nawet weekendy-telefonicznie), trafione leki odpowiednio do choroby, uprzejma, swietne podejście do dzieci, usmiechnieta. Idealny lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Sieciechowicz

Pulmonolog, Alergolog

Konińska 7
Poznań

Polecam bardzo pania doktor ,moja corka miala obustronne zapalenie pluc -juz po pierwszej wizycie wiedzialam ze trafilam do wlasciwego lekarza.Corka jest juz po leczeniu szpitalnym i po rehabilitacji sanatoryjnej i na dzien dzisiejszy wszystko jest juz okay.Bardzo dziekuje pani doktor za poswiecony czas,fachowosc oraz uprzejmosc-i co najwazniejsze dla matki to super podejscie do dziecka.Bardzo polecam z reka na sercu.

Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Dariusz Mróz

Pulmonolog, Pediatra

Wilczak 8a
61-623 Poznań

Bardzo dobry lekarz, najlepszy jakiego do tej pory spotkałam. Wyprowadził na prostą mojego 6 miesięcznego synka, który miał zapalenie oskrzeli jedno po drugim, a inni lekarze tylko faszerowali antybiotykami. Zawsze dokładnie obejrzy dziecko. Chociaż przyznam szczerze, ze jak pamiętam przy pierwszym kontakcie zrobił na mnie średnie wrażenie, to późniejsza kompetencja jak i ogólny stosunek do dziecka i do mnie, sprawił, że oceniam go bardzo wysoko!

lekarz Jarosław Kostrzewski

Pulmonolog, Internista

Piękna 47
60-589 Poznań

WSPANIAŁY LEKARZ. Profesjonalista z najwyższej półki. Mam pełne zaufanie do sposobu leczenia oraz do samego lekarza, jako człowieka uprzejmego, o wysokiej kulturze osobistej i poświęcającego tyle czasu ile potrzeba. Zawsze dobrze wytłumaczył metodę leczenia i czego można się spodziewać. Nie owijał w bawełnę, ale skutecznie przedłużył życie mojego męża i poprawił komfort życia z chorobą. Bardzo miły, rozmowny, cierpliwy i przede wszystkim skuteczny. PROFESJONALISTA GODNY POLECENIA.
Opinia dodana przez: Maria_N

dr n. med. Krzysztof Świerkocki

Pulmonolog

Suchy Las, Poznań

Omijać tego Pana szerokim łukiem. Nie umiał zdiagnozować przewlekłego zapalenia oskrzeli. Zdiagnozował mnie laryngolog na podstawie bronchoskopii wykonanych właśnie przez doktora Świerkockiego. Na wizycie kiedy przyszłam do niego z początkiem kolejnej infekcji stwierdził że miałam robione już badania i że on nic więcej nie może mi pomóc. Że mogę sobie wziąć inhalacje i sterydy po czym dał receptę tylko na leki w inhalacjach na sterydy już nie dał. Musiałam czekać ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Romualda Dworzyńska

Lekarz orzecznik ZUS, Pulmonolog

Poznań

Pani pulmonolog uzdrowiciel jako członek wysokiej komisji zus traktuje pacjentów instrumentalnie, uwłaczając ich godności, traktując ich jak zło konieczne dla podtrzymania przy życiu i tak już upadającego zusu. Zastanawiam się, czy nasza najcudowniejsza uzdrowicielka pamięta ten tekst: "Przysięgam na Apollina, lekarza, na Asklepiosa, Hygieę i Panaceę oraz na wszystkich bogów i boginie, biorąc ich za świadków, że wedle mej możności i zdolności będę dochowywał tej przysięgi i tego zobowiązania.
Mistrza ...
Opinia dodana przez: anonim