lek. med. Joanna Soszyńska

Internista, Pulmonolog

Zdecydowanie muszę odradzić usługi tej pani doktor. Jesienią 2019 roku byłam u niej z moim ojcem. Tata właśnie odebrał swoje wyniki RTG płuc, udało mi się go namówić na wizytę konsultacyjną u prywatnego lekarza, bo na tą w przychodni miał dłuższy czas oczekiwania. Wybrałam lekarza cieszącego się bardzo dobrą opinią w Internecie, lek. Joanna Soszyńska w Med-Polonia. Pani doktor wpatrywała się w obraz, widząc jakieś obiekty w płucach stwierdziła że to najprawdopodobniej ślady po przebytych stanach zapalnych. Oczywiście zasugerowała że można by zrobić dalsze badania. Oczywiście ojciec stwierdził, a po co skoro pani doktor stwierdziła że to stare stany. Tata palił papierosy a powodem badań był uporczywy kaszel, ponadto taty siostra i brat, również palacze, zmarli na raka płuc. Poza tym tata leczył się na guza prostaty, z sukcesem. Byliśmy przeszczęśliwi że z tatą wszystko jest dobrze. Po kilku tygodniach tata miał wizytę u pulmonologa w przychodni, na NFZ. Pani doktor jak tylko zobaczyła zdjęcie wystawiła tacie skierowanie do szpitala, na biopsję. Ale tata się przywiązał do opinii, pani dr Soszyńskiej, w końcu to taka dobra lekarka, tyle dobrych opinii, no i prywatnie…
Tata nie dożył wiosny, lekarze na lutyckiej od razu stwierdzili że te twory które widziała pani dr Soszyńska to były OGNISKA NOWOTWOROWE, rozległe, kilka ich było. Pani dr Soszyńska w zasadzie spławiła tatę, odsyłając do onkologa który się nim opiekował w temacie prostaty, urolog, nie pulmonolog
Życia mojego taty nic nie zwróci ale może mój wpis wzmoże czujność i uratuje innego tatę, mamę. Prywatny lekarz świecący w necie nie jest synonimem świetnego lekarza.

Pełen profesjonalizm. Super lekarka z powołania, miła, sympatyczna, kompetentna. Szczerze polecam wizytę u Pani doktor.

jak na wizytę nr 1 wrażenie pozytywne. Pani doktor sympatyczna. Wizyta w terminie zgodnym z rezerwacją przez Internet , bez negatywnych niespodzianek