lekarz Dariusz Mróz

Pulmonolog, Pediatra

Polecam Pana doktora,czytając opinie bałam się pójść na wizytę. Ale zaskoczyłam się niesamowicie pozytywnie. Pan doktor uprzejmy ,miły ,poświęcil córce bardzo dużo czasu,nie podważał mojego zdania ,nie spekulował wcześniejszego leczenia . Pożartował ,znalazł czas na wystawienie stosownych dokumentów .

Doskonały lekarz. Na pierwszej wizycie poświęcił mojej córce prawie godzinę czasu. Bardzo dokładnie tłumaczył problem i rozważał metody leczenia. Z całą pewnością kompetentny. Sympatyczny i kontaktowy w rozmowie z dziećmi. Bardzo miło wspominam i szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz, najlepszy jakiego do tej pory spotkałam. Wyprowadził na prostą mojego 6 miesięcznego synka, który miał zapalenie oskrzeli jedno po drugim, a inni lekarze tylko faszerowali antybiotykami. Zawsze dokładnie obejrzy dziecko. Chociaż przyznam szczerze, ze jak pamiętam przy pierwszym kontakcie zrobił na mnie średnie wrażenie, to późniejsza kompetencja jak i ogólny stosunek do dziecka i do mnie, sprawił, że oceniam go bardzo wysoko!

Pan doktor lekceważy pacjenta, w czasie wizyty ani razu nie spojrzał na mnie, ograniczył kontakt tylko do minimum zapisał leki i na tym koniec wizyty. Nie polecam tego lekarza.

Byłam z siedmioletnim synem. Pan doktor sprawiał wrażenie obrażonego, że już mamy diagnozę(ze szpitala). Syn aktualnie nie kaszlał, lecz mimo to zwiększono nam dawkę leku, choć pan doktor sugerował, że kaszel może być wynikiem chorych zatok, odesłał nas do laryngologa. Nie uzyskałam żadnej informacji na temat leczenia astmy, co to za choroba, jak to leczyć, co robić w przypadku ataku, jak mogą wyglądać nietypowe ataki itp. Na bladość syna pan doktor zwrócił uwagę, poradził zrobić morfologię, bo na pewno syn ma anemię (nie ma, badania aktualne, pan doktor nie słucha matki). Ogólnie - bardzo nieprzyjemne wrażenie, podważanie opinii innych lekarzy (pan doktor nie "zrozumiał" opinii laryngologa, bo nie spodobało mu się określenie użyte przez panią doktor), takie przedmiotowe podejście, choć dla synka był miły. Poszliśmy do tej przychodni za namową zadowolonych pacjentów, może trafiliśmy na gorszy dzień.

Moje dziecko zostalo zbadane od czubka wlosa na glowie do palcy u nog...super lekarz, jestem zadowolona wizyta , wytlumaczeniem problemu... do chwili kiedy dostalam sie do pana doktora bylam odsylana od lekarza do lekarza, bez zadnych tlumaczen , opisow...Trafiajac na Pana Doktora Mroza lepiej trafić nie moglam. Polecam goraco...:)

Dr Mróz jest bardzo dobrym lekarzem. Zna się na swojej specjalizacji. Osobiście byłam jego pacjentką i bardzo cieszę się, że to właśnie do dr Mroza się zapisałam. Polecam tego lekarza. ;)

bardzo kompetentny , bardzo dobre podejście do małych pacjentów, moje dzieci przestały się bać lekarzy

zmieniam lekarza, gdyz tez faszeruje corke lekami gdy jest zdrowa a nic sobie z tego nie robi gdy chora trafian do szpitala

Bardzo dobry kontakt z młodymi pacjentami.Nigdy się nie spieszy. Uprzejmy.

Bardzo dobry kontakt z młodymi pacjentami.Nigdy się nie spieszy. Uprzejmy.