lekarz Jarosław Kostrzewski

Pulmonolog, Internista

Pan Doktor bardzo miły i rzeczowy , wywiad oraz osłuchanie pacjenta, dokonanie pomiarów wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Bardzo dziękujemy.

Bardzo dobry lekarz do którego uczęszczam regularnie od kilku lat. Zawsze postawi dobrą diagnozę a leczenie okaże się skuteczne. Jest również empatyczny i do sprawy podchodzi bardzo profesjonalnie i konkretnie. Polecam serdecznie.

U Pana doktora leczy się mój Tata, jest dobrze prowadzony. Pan doktor indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, który czuje się zaopiekowany. Tak się stało, że sama musiałam skorzystać z porad Pana doktora. Jestem bardzo mu wdzięczna za pomoc. Dziękuję za zaangażowanie i ogromną wiedzę medyczną. Polecam Pana doktora z calego serca.

Bardzo dobry lekarz.Wszystko wytłumaczył,cierpliwy,mający czas na spokojne wytłumaczenie i rozmowę.Polecam z całego serca.

Wyjątkowy lekarz, ogromna wiedza i doświadczenie. Bardzo miła i kompetentna osoba. Obszernie wyjaśnia problem z wielką empatią i zrozumieniem. Opiekuje się pacjentem z troską. Polecam . Jola

Bardzo dobry specjalista. Miły i uprzejmy. Kompleksowo zajmuję się pacjentem. Wysłucha i wytłumaczy metody i przebieg leczenia. Jak dla mnie najlepszy pulmunolog Polecam 😊

Świetne, profesjonalne podejście. Pan doktor bardzo pomógł w powrocie do zdrowia. Polecam z całego serca!

WSPANIAŁY LEKARZ. Profesjonalista z najwyższej półki. Mam pełne zaufanie do sposobu leczenia oraz do samego lekarza, jako człowieka uprzejmego, o wysokiej kulturze osobistej i poświęcającego tyle czasu ile potrzeba. Zawsze dobrze wytłumaczył metodę leczenia i czego można się spodziewać. Nie owijał w bawełnę, ale skutecznie przedłużył życie mojego męża i poprawił komfort życia z chorobą. Bardzo miły, rozmowny, cierpliwy i przede wszystkim skuteczny. PROFESJONALISTA GODNY POLECENIA.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. dr. Kostrzewskim. Uważam, że to świetny lekarz. W moim przypadku szeroki zakres badań, szybka i trafna diagnoza, terapia i po kilku dniach poprawa. Jestem pod wrażeniem kompetencji. Oby wszyscy lekarze byli tak wnikliwi i dociekliwa, umiejacy wyjść poza schematy.

TAKICH LEKARZY JEST JUŻ NAPRAWDĘ MAŁO KOMPETENTNY SUPER SPECJALISTA RZECZOWY POPROSTU DR JUDYM PACJENT NAJWAŻNIEJSZY