lekarz Jarosław Kostrzewski

Pulmonolog, Internista

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. dr. Kostrzewskim. Uważam, że to świetny lekarz. W moim przypadku szeroki zakres badań, szybka i trafna diagnoza, terapia i po kilku dniach poprawa. Jestem pod wrażeniem kompetencji. Oby wszyscy lekarze byli tak wnikliwi i dociekliwa, umiejacy wyjść poza schematy.

TAKICH LEKARZY JEST JUŻ NAPRAWDĘ MAŁO KOMPETENTNY SUPER SPECJALISTA RZECZOWY POPROSTU DR JUDYM PACJENT NAJWAŻNIEJSZY

Lekarz z powołania o wspaniałym sercu. Bardzo bardzo wspaniały lekarz polecam i będę polecała każdemu z całego serca Poświęcił mi dużo czasu wytłumaczył przebieg i leczenie choroby. Panie Doktorze Bardzo Bardzo Dziękuje. Wdzięczna pacjentka Janina

Lekarz z powołania o wspaniałym sercu.
Bardzo bardzo wspaniały lekarz polecam i będę polecała każdemu z całego serca

Poświęcił mi dużo czasu wytłumaczył przebieg
i leczenie choroby.
Panie Doktorze Bardzo Bardzo Dziękuje.
Wdzięczna pacjentka Janina

Pan doktor nie spełnił moich oczekiwań. Pewnie jestem naiwna ,że oczekiwałam zrozumienia.... :))) Oczywiście rzeczowy, kompetentny, ale, ... zawiodłam się .Miałam nadzieję ,że wykorzysta jeszcze jedno badanie nieinwazyjne . Niestety tak się nie stało :( Wypis ze szpitala brzmiał !!! Zgłosić się do chirurga ,żeby rozciął klatkę piersiową i pobrał wycinek na badanie :( Teraz ....podobno , przy użyciu znajomości pana doktora, trzeba czekać tylko miesiąc,żeby :( pocięli pacjenta . Nikt , kto nie przeżył , czasu oczekiwania na takie badanie ,nie wie ile to trzeba silnych nerwów. Jak by doktor miał taki przypadek w własnej rodzinie ??? ...
Może mój komentarz , jest troszkę składny :( .... , ale to z nerwów :(

Pan doktor postawił poprawną diagnozę a przy tym podszedł do mojego przypadku bardzo rzeczowo i indywidualnie , nie tj. większość lekarzy , poprawnie przeprowadził leczenie PANIE DOKTORZE , BARDZO DZIĘKUJĘ.

b. dobry, kompetentny lekarz, polecam z całego serca! poświęcił mi dużo czasu, wytłumaczył przebieg i leczenie choroby.

WSPANIAŁY LEKARZ SUMIENNY BEZINTERESOWNY

WSPANIAŁY LEKARZ SUMIENNY BEZINTERESOWNY

bardzo dobry diagnosta , podchodzi kompleksowo do oceny stanu zdrowia

bardzo dobry diagnosta , podchodzi kompleksowo do oceny stanu
zdrowia

Wyleczył mnie z ciężkiej choroby płuc,świetny fachowiec gorąco POLECAM!!!

Wyleczył mnie z ciężkiej choroby płuc,świetny fachowiec gorąco POLECAM!!!

No cóż, pacjent z zapalenim płuc to nie pacjent… Pan doktor stwierdził, że nie ma czasu i wysłał mnie do kogoś innego. Niby nic, ale u innych już byłam wcześniej i do tego Pana trafiłam z polecenia, przykro.