Ginekolog Położnik Malbork

Ośrodek Medyczny "MEDERI"
ul. Tadeusza Kotarbińskiego 10
82-300 Malbork

Bardzo polecam panią Iwonę Miernik jako lekarza prowadzącego ciążę. Miła, uprzejma i co najważniejsze kompetentna. Super podejście do pacjenta :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wojciech Werner

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Pomorska
al. Armii Krajowej 105/106
82-200 Malbork

Fatalny ginekolog, nikomu nie polecam. Na ostatniej wizycie kiedy przedstawiłam wyniki badań krwi i moczu oraz kartę ciąży (12 tydzień), rzucił tylko okiem na kartę stwierdzając że wszystko w porządku, kiedy zapytałam coś o badania, wręcz rzucił się na mnie że przecież mówił że wszystko w porządku, pan dr tak wnikliwie zapoznał się z moimi wynikami że nawet nie zauważył że cukier mam ponad normę (okazało się że cukrzyca ciążowa), nie chciał zrobić nawet USG mimo że na ostatniej wizycie w 7-mym tyg nie biło jeszcze serduszko, nawet mnie nie zbadał, wizyta trwała 3 minuty i miałam wrażenie jakbym niepotrzebnie panu dr zajmowała czas. Najgorszy lekarz u jakiego byłam i o jakim słyszałam, zdecydowanie odradzam!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Pomorska
al. Armii Krajowej 105/106

Jasna 1/26

Ośrodek Medyczny "MEDERI"
ul. Tadeusza Kotarbińskiego 10
82-300 Malbork

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Marii Konopnickiej 6

Chodkiewicza 46