Lekarze Marki

lekarz Elżbieta Jamiołkowska

05-270 Marki

Powiedzieć, że to doskonały lekarz, to nic nie powiedzieć. To lekarz nad lekarzami. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w leczeniu chorób oczu, życzę by udało się im skorzystać z porady i leczenia przez Panią dr.E.Jamiołkowską.
Opinia dodana przez: Henryk,Andrzej

lekarz Alina Olbryś

05-270 Marki

Dobrze leczy, przy tym jest ludzka i pochyla się nad człowiekiem.

lekarz Ewa Trzaskała

Neurolog

05-270 Marki

Świetna pod każdym względem, zarówno jako lekarka, świetny fachowiec, zna się na rzeczy, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, ale zarówno jako człowiek, bardzo miła, sympatyczna, lubi porozmawiać, pośmiać. Wielki plus i oby więcej takich lekarzy!

lekarz Marta Burbul

Szydłowiecka 9
05-270 Marki

LEKARZ WIDZĄCY PACJENTA PODMIOTOWO - NIE JAKO PRZYPADEK CHOROBOWY. Do mojego problemu - poluzowanie trzpienia endoprotezy biodra - Pani Doktor podeszła z pełnym zaangażowaniem aż do ustąpienia problemu. Serdecznie dziękuję PANI DOKTOR!!!!!
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Agnieszka Kotlarska

Vimamed
Słonecznej 5B lokal 31.
05-270 Marki

Bardzo miła pani doktor, delikatna. Przy pierwszej wizycie sprawdziła mi od razu wszystkie zęby i powiedział które są najpilniejsze do zrobienia. Dodatkowo bardzo minie miło zaskoczyło nowoczesne wnętrze gabinetu, przy fotelu jest przymocowany monitor ze specjalną kamerą do oglądania zębów.

lekarz Ewa Makowska

Kardiolog, Internista

05-270 Marki

POLECAM - mój tata zawdzięcza dr Makowskiej życie, gdyby nie Ona, jej kompetencja i leczenie mój tata...

Danuta Dąbrowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

"Lecznica Stomatologiczna" S.C. NZOZ
ul. Fabryczna 66a
05-270 Marki

Pani Dr Danusia Dąbrowska to najlepszy stomatolog jakiego znam. Panicznie boję się dentysty. To Pani Doktor sprawiła, że przestałam się bać i ze spokojem chodzę na wizytę. Bardzo delikatna, niezwykle dokładna, bardzo miła, życzliwa i wyrozumiała. Ceny bardzo przystępne, doskonała jakość usług. Doskonałe materiały, żadna plomba nie wypadła mimo, że kilka lat temu były wstawiane, kapitalne znieczulenia. Trafiłam do niej z polecenia i sama chętnie ją polecam - wszyscy znajomi, ...
Opinia dodana przez: nicki2907

lekarz Małgorzata Bernat-Karpińska

Internista, Diabetolog

05-270 Marki

Przesympatyczna Pani Doktor. Cierpliwa, rzeczowa i kompetentna. Nie zbywa pacjenta, lecz rzeczywiście stara się mu pomóc i co równie ważne - zna się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. stom. Teresa Wiśniewska-Grzywińska

Ortodonta, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny DENTIN
ul. Mała 112
05-260 Marki

Dzięki Pani dr Grzywińskiej uratowałam dwa zdrowe zęby, które wg zaleceń innego ortodonty powinny być usunięte. Dr Grzywińska podjęła się leczenia mojego trudnego przypadku i po półtorarocznym leczeniu mam piękny uśmiech, o którym marzyłam. Dodam jeszcze, że doktor przedstawia program leczenia bardzo dokładnie i w czasie wizyty poświęca maksimum czasu swojemu pacjentowi. Polecam Kaśka.

mgr Agnieszka Kowalczyk

Neurologopeda

Neuronis
Jutrzenki 6A
05-260 Marki

Zdecydowanie polecam panią Agnieszkę i jej metodyke oraz podejście do rehabilitacji dzieci. Polecam oddział w Markach ortosensis.

lek. dent. Mikołaj Telżyński

Kościuszki 38 A lok.4
05-270 Marki

Wspaniały specjalista,bardzo sprawny, , uzdolniony plastycznie. Empatyczny ,stara się ,aby pacjent otrzymał maksymalną pomoc.
Opinia dodana przez: ewa
Panią Doktor poleciła mi koleżanka mówiąc że jest dobra ale surowa dla pacjentek. Poszłam na wizytę i spotkałam przemiłą, uprzejmą osobę, kompetentną. Wysłuchała mnie z uwagą, bez pośpiechu, spokojnie, udzieliła porady, odpowiedziała na wszystkie pytania. Gorąco polecam paniom z problemami kobiecymi Panią Doktor Czeczelewską.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Paweł Sobieszczuk

Sportowa 3
Marki

Bardzo miły i sympatyczny CZŁOWIEK.Wytłumaczył co trzeba, zaordynował leki. Pewna ręka, fachowe podejście. Polecam tego lekarza z całą stanowczością.

lek. dent. Małgorzata Mazurek

Protetyk, Stomatolog

MARKDENT
PARTYZANTÓW 176
05-125 Marki

Indywidualne podejście, delikatnie i bezboleśnie. Cena przystępna. Ząbki zrobione fantastycznie.

lekarz Małgorzata Begier

Neurolog

05-270 Marki

Polecam, bardzo miła i kompetentna Pani.

lek. dent. Katarzyna Piwowarow

ul. Okólna 25 E
05-270 Marki

Fachowe, profesjonalne podejście do pacjenta, skuteczne leczenie. Z pewnością wrócę do Pani doktor na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Zbigniew Samochodzi

Dermatolog

05-270 Marki

Polecam, może mało sympatyczny, ale kompetentny i godny zaufania. Dobry fachowiec.

dr n. med. Agnieszka Raczkowska-Moszczeńska

MalinowaMed
ul. Malinowa 8
05-270 Marki

Opinię piszę nie jako pacjent a zakażony covid przez pacjentkę . Dlatego oceny nie wystawiałem, natomiast chciałem uczulić na sprawę konieczności zlecania testów na covid-19 w przypadkach wątpliwych. Zostaliśmy z żoną zakażeni przez Pani pacjentkę, która brała zlecony antybiotyk. Pacjentka powiedziała nam, że brała antybiotyk a według informacji od Pani doktor kaszel może się jeszcze długo utrzymywać. Jak się okazało potem, zrobiła na własną rękę testy i to był niestety ...
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Jerzy Kuśnierz

Chirurg ogólny, Proktolog

Fabryczna 1
Marki

W kwietniu doktor operował mnie w RCO. Przeprowadzał HIPECa. Myślę że nic lepszego dla mnie nie mogło się zdarzyć niż to że trafiłam do Niego. Od pierwszej wizyty do operacji było nie całe 2 tygodnie. Dr. Kuśnierz wyjaśnił mi zrozumiałe, rzeczowo i wystarczająco. Wypisał skierowania i pokierował co dalej.... Z mojej strony nie musiałem zadawać żadnych pytań ,bo po rozmowie z doktorem wiedziałam wszystko. Z całego serca polecam. Poza tym ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Joanna Myszkowska

Alergolog, Pediatra

Eskulap
Fabryczna 1
Marki

Nie polecam! Pani doktor być może jest ekspertem w sprawie łojotokowego zapalenia skóry, ale przy alergiach się nie sprawdza. Synek 4mce męczył się przez miesiąc z pogłębiającą się reakcją alergiczną na buzi, z sączącymi się rankami, ze świądem tak silnym, że zakłócającym sen. Po informacji, że jestem na diecie eliminacyjnej bez mleka usłyszałam tylko zdziwienie "po co"? Po miesiącu usłyszeliśmy z mężem, że trzeba dać dziecku zyrtec, który podaje się ...
Opinia dodana przez: Ewa