dr n. med. Agnieszka Raczkowska-Moszczeńska

Internista

Najdroższy i najukochańszy Anioł Stróż. 11 lat stałej opieki po ciężkim zawale i innymi przewlekłymi chorobami związanymi z tym faktem. Uśmiechnięta, życzliwa, troskliwa, jako jeden z niewielu lekarzy słucha ze zrozumieniem pacjenta o jego dolegliwościach i stawia trafne diagnozy niejednokrotnie ratując życie. Zna się doskonale na lekach, potrafi je kompilować. Polecam z całego serca choć i tak jest wielu chętnych, przekonanych do jej umiejętności oczekujących pomocy.

Najdroższy i najukochańszy Anioł Stróż.

Zna się doskonale na lekach, potrafi je kompilować.

Pani doktor jest osobą wyjątkową pod każdym względem. Super fachowiec , wspaniały człowiek. Bliska choremu i zdrowemu.

Niestety, ale mogę wystawić tylko opinię negatywną. Spod wymuszonej, sztucznej grzeczności wyszło zachowanie prostackie, obraźliwe, ordynarne - najwidoczniej leczenie przerosło umiejętności lekaki. Może powinna podnieść cenę żeby starczyło nie tylko na wypisanie recept i żonglowanie lekami, ale również na etyczne zachowanie, ale takiego zachowania najwyraźniej się nie nauczyła.

Niestety, ale muszę wystawić negatywną opinię. Spod wymuszonej, sztucznej grzeczności wyszło prostackie, obraźliwe, ordynarne zachowanie, najwidoczniej leczenie przerosło umiejętności lekaki. Może powinna podnieść cenę, żeby wystarczyło nie tylko na wypisywanie recept i żonglowanie lekami, ale również na etyczne zachowanie, ale takiego zachowania najwyraźniej się nie nauczyła.

Co tu gadac, po prostu najlepszy lekarz na swiecie. Jestem wdzięczna za polecenie. To już tyle lat. Leczymy się całą rodziną.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam, moja cała rodzina do niej chodzi i naprawdę jest to bardzo wyjątkowa osoba, miła, uprzejma, doskonale leczy, stawia trafne diagnozy, nie odmawia nigdy pomocy, z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim. Szkoda tylko, że zawsze jest mnóstwo osób, ale widać, że jest bardzo dobra skoro są takie kolejki.

Nigdy nie byłem tak długo i szczegółowo przyjmowany na wizycie u lekarza {około godziny za nieduże pieniądze}. Natomiast byłem świadkiem jej walki z kilkoma osobami chcącymi zapisać się na wizytę. Pani Doktor musi coś zrobić bo ją "zamordują". Przez ten bałagan moja wizyta była sporo opóźniona. Proponuje recepcję- to pomoże wszystkim.

Pani doktor jest niezwykle uprzejmym i kompetentnym lekarzem oraz bardzo dobrym człowiekiem. Leczy się u Niej cała moja rodzina. Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję Anna.

Pani doktor jest niezwykle uprzejmym i kompetentnym lekarzem oraz
bardzo dobrym człowiekiem. Leczy się u Niej cała moja rodzina.
Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję Anna.

kompetentna konkretna stawiajaca diagnoze na podstawie swoich badan ja moi rodzice maz znajomi sa bardzo zadowoleni z konsultacji u Pani Doktor ogrom wiedzy ktora posiada bezblednie stosuje pomagajac ludzia TYLKO TACY LEKARZE POWINNI NAS LECZYC

Wspaniały lekarz, dobry człowiek i doskonały specjalista dzięki Niej żyję - polecam Beata