Lekarze Mysłowice

Lekarz medycyny pracy, Internista

Ambulatorium z Izbą Chorych
Karola Szymanowskiego 6
41-400 Mysłowice

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Rzeczowa i fachowa a jednocześnie bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Natasza Pałamarz

Boliny 16 c/67
41-400 Mysłowice

Najlepsza Pani doktor jaką poznałam. Fachowo i cierpliwie podchodzi do pacjenta, Niezmiernie miła i oddana chorym. Nie mam słów uznania i wdzięczności dla tak wspaniałej lekarki.

lek. dent. Dorota Sikorska

ulica Krakowska 14
41-400 Mysłowice

Bardzo dobre podejście do pacjenta, miła atmosfera.Stawianie na pierwszym miejscu wyleczenie zęba , usunięcie to ostateczność. Poza tym czas oczekiwanie na wizytę jest bardzo krótki. Na zadane pytania dostałam wyczerpujących odpowiedzi. Jakoś usługi na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolona z usług. Polecam

lekarz Jarosław Lenart

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMED-POZ
ulica Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

LEKARZ z powołania. Konkretny, bardzo uprzejmy, trafne leczenie, dobrze pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie, a przychodząc na wizytę do tego doktora stres znika, a człowiek ma wrażenie, że jest u dobrego znajomego. Polecam
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Grzegorz Wyrobiec

Poradnia Stomatologiczna
gen. Jerzego Ziętka 74 C
41-412 Mysłowice

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, zawsze trafnie ocenia objawy. Dobry fachowiec i wspaniały człowiek
Opinia dodana przez: Helena
Cierpliwie słucha pacjenta, dokładnie tłumaczy przyczyny i objawy choroby, zaangażowana w leczenie pacjenta.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Wojcieszyn

Gastrolog, Pediatra

Bończyka 34
41-400 Mysłowice

Dostałam numer telefonu do pani doktor od znajomej, która również leczyła u niej swoje dzieci. Leczyłam u pani doktor dwójkę moich dzieci. Każde z nich miało inny problem. Pani doktor wysłucha, wytlumaczy. Jest bardzo miła. Dzięki pani doktor moje dzieci zostały wyleczone. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna J

lekarz Wiesław Jurkowski

Radiolog

Szpital Miejski nr 2
Mysłowice

Krótko pisząc - wspaniały człowiek, genialny lekarz, super uprzejmy no i co najważniejsze wspaniały specjalista, niezwykle skrupulatny, dokładny, po prostu perfekcjonista! Gorąco polecam wszystkim Pana Doktora!

dr n. med. Ewa Gacka

Nefrolog dziecięcy

MULTIDENT
KATOWICKA 26
Mysłowice

Super lekarz 😷 polecam. Podchodzi normalnie do sprawy, nie błądzi tylko leczy........................

lekarz Beata Lorek

Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice

Wysoka empatia i świetny kontakt z pacjentem a do tego pełny profesjonalizm. Dziękuję Pani Doktor za atmosferę zarówno przed jak i po zabiegu. Pozdrawiam serdecznie!

mgr Anna Janiszewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Poradnia Stomatologiczna
gen. Jerzego Ziętka 74 C
41-412 Mysłowice

Do pani Ani chodzę od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. Bałam się bardzo, ale nie potrzebnie. Nie ocenia, jest miła i zadaje trafne pytania. No i mogę wybrać temat każdego spotkania, więc poruszamy sprawy dla mnie ważne. Jak do tej pory mogę polecić, co będzie dalej - zobaczymy...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Roman Piątek

Anestezjolog

MULTIMED Magdalena Pająk lekarz i lekarz dentysta spółka partnerska
ks. Norberta Bończyka 36
41-400 Mysłowice

Najlepszy anestezjolog na świecie:*** Dziękuję Panu bardzo za opiekę, za zainteresowanie, za rozmowę po badaniu... Przy Pana obecności czułam się w 100% bezpiecznie. Pozdrawiam serdecznie (pacjentka z Gastro-Med w dn. 28.07).

lekarz Grzegorz Siciarz

Wiosny Ludów - Pawilon
41-408 Mysłowice

Okulista z powołania! Miły, słucha pacjenta, wykazuje zainteresowanie. Na wizycie kontrolnej wykonał mi komplet badań, na co nie mogłam liczyć u poprzedniego okulisty. Dodam, że wizyta była z NFZ. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Ewa Koehler

Wojska Polskiego 13
41-400 Mysłowice

Bardzo miła lekarka.Wszystko wytłumaczy.Moja pierwsza wizyta.Bez obaw idę na następną.Gorąco polecam.

Tatiana Makowska-Ptak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE
Różyckiego 2 C
41-400 Mysłowice

Bardzo dobry specjalista.Poza tym bardzo miła i kompetentna.Kazda wizyta u p. doktor to przyjemność. Szczerze polecam!

lek. dent. Zbigniew Piniecki

Gabinet Stomatologiczny
Kołłątaja 12
41-400 Mysłowice

Świetny lekarz! Usunął korzeń mojego zęba zanim się zorientowałam, przy czym inny stomatolog twierdził, że może mi pomóc jedynie chirurg, nacinając dziąsło... A tu proszę - da się normalnie. Cytując Pana doktora - "Nie ma takiego zęba, z którym bym sobie nie poradził (...)" :) Potwierdzam! :)

lekarz Olga Danielewska-Wesoły

ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Wykazuje na wysokim poziomie profesjonalizm oraz dbałość o pacjenta. Szczerze wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Regina

dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

ID CLINIC
Janowska 19
41-400 Mysłowice

Byłam u Pana doktora w ciąży,aby omówić moje niskie TSH.. ogólnie na pierwszy rzut oka wszystko super, szczegółowe pytania, szczegółowe badanie, usg również wykonane, recepta wypisana super .. tak tylko co z tego,że recepta wypisana jak wypisana źle.!! Pan doktor przepisał mi leki które obniżyły mi jeszcze bardziej tsh niż podwyższyły !! Z 0,700 spadły na 0,159! Po omówieniu tego z lekarzem ginekologiem wybrałam się do innego endokrynologa który powiedział ...
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Tadeusz Doros

Szpital Miejski nr 2
Mysłowice, ul. Bytomska 39
41-400 Mysłowice

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak ...

lekarz Marcin Gralewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMED-POZ
ulica Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Jestem rozczarowana. Prywatna wizyta w enel-med, nie tania. dr poświęcił mi raptem 10 min. nie ustalił przyczyny, nie wytłumaczył choroby i ewentualnych rokowań. Bardzo miły, kulturalny, widać że się zna, ale widać też, że miałam pecha. Liczyłam na poświęcenie czasu i ustalenie przyczyny. Recepty na lekarstwa p/bólowe i skierowanie na ćwiczenia dostaję ze swojej przychodni. Cierpię na coraz silniejszą neuropatię od 2 lat, sądziłam że zostanie ustalona przyczyna, Dr nawet ...
Opinia dodana przez: Barbara