Lekarze Mysłowice

dr n. med. Adam Blecharz

Mysłowice

Polecem osobom rzeczywiście chorym i potrzebującym pomocy Pana dr. Blecharza (hipochondrykom radzę szukać innych, dobrze bajerujących lekarzy). Rozmowa z tym lekarzem jest rzeczowa, treściwa i konkretna, bez ogródek. Do procesu leczenia podchodzi profesjonalnie (interesował się mną nawet po wyjściu ze szpitala, sam dzwonił dopytać o moje samopoczucie). Twardo stąpa po gruncie medycyny, nigdy nie obiecywał mi cudów, ale ich moim zdaniem dokonał. Mój cud, po bardzo poważnej chorobie jajników, ma ...

lek. dent. Joanna Tomulik

Pama-dent
kawy 10
41-412 Mysłowice

Bardzo miłe i kompetentne traktowanie pacjenta powoduje, że już po pierwszej wizycie u stomatologa zapomina się o wcześniejszych lękach związanych z fotelem dentystycznym. Wspaniale podchodzi do pracy z dziećmi, zachęcając pokazując i opowiadając o wszystkim co znajduje się w gabinecie i budzi ciekawość dzieciaczka. Czteroletni syn zawsze towarzyszy wizytom swych braci, mamie oraz mojej, a co ciekawsze robi to z własnych chęci i zaliczył już wszystkie kąty. Bardzo polecam.
{'id': 37016, 'name': u'Mys\u0142owice'} Radiolog
                                       dr Jarosław Maczuch

dr Jarosław Maczuch

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMED-POZ
ulica Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Bardzo kompetentny człowiek, o dużej empatii. Zainteresowany pacjentem, tłumaczący. Poprzez swój spokojny sposób bycia wzbudza zaufanie.

lekarz Marcin Mróz

iepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FAMILIA - MED" Barbara Węgrzyn
ulica gen. Ziętka 61C
41-412 Mysłowice

P. Doktora pamiętam jak przyjmował pacjentów w Bieruniu , były do niego niekończące sie kolejki. Jest to lekarz z tzw. powołaniem.Teraz leczę się u P. Doktora kardiologicznie i jestem pod wrażeniem jego kompetencji oraz wiedzy .Poza tym podejście do pacjenta na 5+.
Opinia dodana przez: Jacek

Barbara Kaźmierczak

Psychiatra

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Mysłowice

Jest naprawdę lekarzem z powołania, z ogromną wiedzą i bardzo dobrym podejściem do pacjentów.Nie ma już takich lekarzy.Serdecznie Panią Doktor w tym miejscu pozdrawiam i życzę jeszcze długich lat pracy ku zadowoleniu chorych.

dr n. med. Fafał Stojko

przemysłowa 3
40-020 Mysłowice

Bardzo dobry kompetentny Lekarz Fajny Człowiek Gorąco POLECAM przyjmuje w Katowicach.

dr n. med. Arkadiusz Pisula

Hepatolog

ID CLINIC
Janowska 19
41-400 Mysłowice

Czytając wcześniejsze komentarze zastanawiam się skąd takie negatywne nastawienie do Pana doktora, faktycznie pan doktor ma specyficzne poczucie humoru jest bardzo bezpośredni chwilami zwraca się do pacjenta per ty później znowu wraca do formy pan/pani ale nie przeszkadza mi to . Jest lekarzem bezpośrednim ale ma to swój plus można z lekarzem nie tylko pożartować ale i poważnie porozmawiać o swoim stanie zdrowia, trzeba poprostu lekarza zapytać wprost. Lekarz bardzo ...

dr Piotr Kurpas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita-Med" - Przychodnia Lekarska
Orła Białego 29
41-409 Mysłowice

Najlepszy ginekolog w całym moim życiu. Po Małopolskę aż po Śląsk. Lepszego, delikatniejszego i kompetentnego nie znalazłam. Polecam każdej kobiecie :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Violetta Jurczyk-Stanisławska

Nepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HEBA-MED s.c Wyjazdowa Pomoc Lekarska
ulica Towarowa 14
41-400 Mysłowice

Wizyta u pani doktor była dla mnie ogromną nieprzyjemnością - pani doktor była oceniająca i lekceważąca, zadawane pytania w sposób: „pewnie pani nie wpadła na to żeby…” nie przedstawiają lekarza jako uprzejmego i empatycznego. Połowę wizyty pani doktor poświęciła na spisanie zaleceń na objawy, które udało mi się już samodzielnie zwalczyć „będzie pani miała na przyszłość”, oczywiście diagnoza na podstawie bardzo skąpego wywiadu, bez badania lub zleconych badań. Uważam, że ...

lek. dent. Magdalena Pająk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani stomatolog.Profesjonalna, rzetelna z podejściem do dzieci. Naprawdę polecam.

lek. dent. Dariusz Gorczyca

Rynek 3 lok. 3
41-400 Mysłowice

Jestem pacjentką doktora Gorczycy i jestem niezmiernie zadowolona. Ceny adekwatne do jakości wykonanych usług. Cały personel bardzo miły i zaangażowany. W gabinecie zawsze czysto i przyjemnie (nie czuć denstystą).
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Piotr Zastocki

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice

Lekarz kompetentny i uprzejmy,ale nie wytłumaczy istoty choroby ,tylko dyplomatycznie zbywa pacjenta i proponuje leczenie prywatne.

lekarz Marcin Grduszak

Łokietka 6
41-400 Mysłowice

Lekarz bardzo przyjazny dla pacjenta. Dostałam odpowiedni lek i wrazie gdyby mi nie przeszło skierowanie do specjalisty w tej dziedzinie.

Beata Wendreńska

Laryska 30
41-404 Mysłowice

Jestem w szoku typu pozytywnych komentarzy. Pani Stomatolog faktycznie jest miła i sprawia wrażenie profesjonalistki, jednak złudzenie szybko pryska gdy pójdzie się do innego gabinetu. Robiłam kilka ubytków u tej Pani, za każdym razem wracałam zadowolona. Pod rząd przez kilka razy po kontroli mówiono mi, że nie mam nic do leczenia. Gdy nalegałam, ponieważ bolał mnie ząb, wymieniła plombę. Dodam, że rzadko bolą mnie zęby. Po wymianie dalej bolał mnie ...

lek. dent. Łukasz Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" Sp. z o. o.
ulica 11-go Listopada 1
41-408 Mysłowice

mogę wyrazić tylko jedną opinie,Pan Nowak jest bardo dobrym dentystą ,uważam że naprawdę jest fachowcem jako stomatolog,leczyłem u Pana Nowaka 11 zębów więc mogę się wypowiedzieć i wydać opinię,bardzo polecam !!!!
Opinia dodana przez: MAREK

lekarz Adriana Stryczyńska-Mirocha

Geriatra, Internista

Hospicjum CORDIS
Cegielniana 7
41-400 Mysłowice

Czytając wszystkie opinie na temat pani doktor to jakby czytać o dwóch różnych osobach. Ja niestety nie wypowiem się dobrze. Pani doktor leczyła moją mamę, niestety wg mnie pomyliła się co najmniej dwukrotnie w decyzjach podjętych w leczeniu, co skazało mamę na hospicjum :( Po pierwszym przerzucie powiedziała, że na leczenie (program lekowy) "...jest jeszcze czas, że to tak szybko nie idzie...", po czym po 3 miesiącach przerzuty pojawiły się ...
Opinia dodana przez: Lidia

Edward Lekston

Chirurg stomatolog

NZOZ "PAMA-DENT" Edward Lekston Poradnia Stomatologiczna.Poradnia Chirurgii Stomatologicznej
Franciszka Kawy 10
41-412 Mysłowice

Znakomity lekarz.Jestem zadowolona z leczenia i to nie pierwszy raz! Polecam :-)

Andrzej Zarzecki

Lekarz rodzinny

41-400 Mysłowice

Najlepszy lekarz u którego się leczyłam. Kompetentny i godny zaufania. Nie bagatelizuje problemów pacjenta. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Iwona Staśko

M-ce Brzezinka
41-404 Mysłowice

Niestety leczyłam się u Pani Iwony około roku. Mam duży problem z bardzo szybko psującymi się zębami, mimo tego, że bardzo o zęby dbam. Niestety plomby wypadały, przy naprawie jedynki dostałam niewielkiego krwotoku, ząb nie został wyczyszczony i mimo wszystko zaplombowany. Po mniej więcej dwóch miesiącach zaczął ropieć, co doprowadziło do usunięcia, ponieważ nie dało się go uratować.

lekarz Grażyna Grabowska

Mysłowice

Zasługuje na miano najlepszego lekarza jakich z pewnością trudno znależć.Pani doktor jest bardzo miła nie owija w bawełnę troszczy się o każdą ze swoich pacjentek.Ja płaciłam za wizytę z USG.Poświęca dużo czasu pacjentce i szczegółowo wszystko objaśnia.Trafiłam do niej 5lat temu bo moja poprzednia pani doktor w Jaworznie stwierdziła,że mam mięśniaka co jest prawdą chciała usunąć mi całą macicę,ale dzięki Pani doktor Grabowskiej tak się nie stało.Bo nie ma takiej ...