Ginekolog Położnik Ostróda

Czarnieckiego 21/15
14-100 Ostróda

Niestety wielki minus. Byłam u tej Pani prywatnie, zapłaciłam 150 zł ale nie o pieniądze tu chodzi a o to że jak w czasie badaniu okazało się że mam duży torbiel na jajniku to rozłożyła ręce bo nie wiedziała gdzie mnie dalej pokierować.Zapytała czy znam jakiegoś dobrego lekarza.To ona powinna mi zasugerować kogoś a nie jaj jej. Miała mi podpowiedzieć co dalej robić i nawet się nie odezwała choć obiecała że to zrobi. Jest nieodpowiedzialna bo tak się nie zostawia pacjentki na lodzie bez podpowiedzi. Zachowała się jak stażysta w pierwszym dniu pracy. Odradzam

Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Ostródzie
Kościuszki 2
14-100 Ostróda

Lekarz niechętnie udziela odpowiedzi na pytania, potrafi być niemiły a nawet raz zaczął na mnie dosłownie krzyczeć. Używa kolokwializmów. Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Drwęcka 18B/2
14-100 Ostróda

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "Uśmiech"
Jana Pawła II 16/33

Jegiełły 5A/28