lekarz Robert Demidowicz

Laryngolog

3,9
3,9

Z calego serca polecam p. Doktora Demidowicza. Cieszę się, że trafiłam pod jego opiekę. Bardzo pogodny człowiek, z przyjaznym nastawieniem do pacjenta. Dr. wykonał mi zabieg usunięcia migdałków podniebiennych. Dokładnie opisał przebieg zabiegu oraz rekonwalescencji. Po zabiegu byłam z nim w stałym kontakcie.W trakcie leczenia bez problemu odebrał telefon nawet w weekend i odpowiadał na wszystkie pytania. Konsultacje kontrolne były umawiane na biezaco. Człowiek nie jest zostawiony sam sobie po operacji. Lekarz naprawdę godny polecenia. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak p. Dr. R. Demidowicz.

Dr Demidowicz to lekarz z wysokimi kwalifikacjami. Operację na przewlekłe zapalenie zatok miałam w połowie marca 2016r. Oprócz otwarcia i oczyszczenia wszystkich zatok, dr wykonał wszystkie możliwe czynności, aby poprawić mój stan zdrowia: zrobił mi shaving polipów oraz wyprostował przegrodę nosa. Dziś, 3 tyg. po zabiegu czuję ulgę, gdyż ostatni rok miałam problem z oddychaniem oraz węchem(który w całości zanikł). Po konsultacjach z innymi specjalistami (m.in. alergolog), w końcu trafiłam do dr. Demidowicza, który znalazł przyczynę moich dolegliwości. Polecam dr jako naprawdę kompetentnego specjalistę.

Dr Demidowicz to lekarz z wysokimi kwalifikacjami.
Polecam dr jako naprawdę kompetentnego specjalistę.

Wizyta to czysta przyjemność rzeczowy, kompetentny dwa razy mnie "kroił"(żeby nie było dwie różne dolegliwości miałam) i nigdy nie miałam zastrzeżeń po zabiegu zawsze zaglądał sprawdzał pytał czy wszystko ok jak było trzeba to nawet pielęgniarce się oberwało

Wcześniej pytałam znajomych czy warto skorzystać z usług Pana doktora - wszyscy go polecali. Ja też mogę. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Prawidłowa diagnoza i przede wszystkim skuteczne leczenie. Nie wiem skąd te negatywne opinie, ale zawsze znajdą się jacyś niezadowoleni. Ja jestem zadowolona bardzo, wszystkim go mogę polecić. Super lekarz.

Jestem po wizycie u dr Demidowicza. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Miłe podejście i atmosfera, wytłumaczenie choroby.. Przykro mi, że ktoś pisząc opinię zasłania się anonimem. Chyba to chora osoba!!! Jeżeli się ma coś do powiedzenia, należy się pod tym podpisać. Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam! Po wielu trudach i szukaniu rozwiązania mojego problemu u innych, dostałam od znajomych kontakt do dr Demidowicz, ktory w koncu zdiagnozował mnie poprawnie i pomógł pozbyć sie choroby

Pan Doktor bardzo kompetentny, podejście do pacjenta na wysokim poziomie, szybka i celna diagnoza, atmosfera bez stresu. Polecam

Lekarz taki jaki powinien być każdy wykonujący ten zawód. Fantastyczny kontakt, zrozumienie, wczucie się w problem pacjenta i kompleksowe rozwiązanie problemu. Bez dróg na skróty. Pacjent jest partnerem a nie intruzem o niższym (w ocenie większości lekarzy) ilorazie inteligencji. Poza omówieniem leczenia można z tym Lekarzem porozmawiać na każdy temat - a rozmowa (jej forma) jest czystą przyjemnością. Moja opinia może być odebrana jako nieobiektywna ale niech potwierdzeniem moich słów będzie to, że do Doktora dojeżdżałem na wizyty z Olsztyna gdzie nie mogłem znaleźć wśród tutejszej "szlachty" czlowieka na odpowiednim ...

Lekarz taki jaki powinien być każdy wykonujący ten zawód.
Moja opinia może być odebrana jako nieobiektywna ale niech potwierdzeniem moich słów będzie to, że do Doktora dojeżdżałem na wizyty z Olsztyna gdzie nie mogłem znaleźć wśród tutejszej "szlachty" czlowieka na odpowiednim poziomie wiedzy jak i kultury.

Dr Demidowicz zrobił mi dwie operacje i dzięki jego wiedzy i czasowi który mi poświęcił czuje się znakomicie. Nareszcie nie boli mnie głowa. Polecam

Witam, serdecznie polecam każdemu doktora Demidowicza. W nagłym przypadku przyjął mnie późnym wieczorem i pomimo pory poświęcił mi odpowiednio dużo czasu, zbadał, wyjaśnił wszystko itd. Dodam też, że jeżdżę z dzieckiem do znanego laryngologa w Olsztynie, byłam też u lekarza laryngologa w Elblągu, ale nigdzie wcześniej nie widziałam tyle specjalistycznego sprzętu, którego w dodatku P. doktor rzeczywiście używa!!! Polecam.

Witam,

Polecam.