lekarz Robert Demidowicz

Laryngolog

U Pana Doktora Demidowicza miałam wykonywany zabieg usunięcia migdałków podniebiennych. Jestem bardzo zadowolona z jego przebiegu, wszystko zostało wykonane bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zarówno Pan Doktor jak i cały personel medyczny byli bardzo pomocni i uprzejmi. Tak przyjemna atmosfera i rozmowa z lekarzem pozwoliła uniknąć jakiekolwiek stresu czy obaw związanych z zabiegiem. Pan Doktor dokładnie wyjaśnił przebieg rekonwalescencji po zabiegu. Dawno nie spotkałam się z tak kontaktowym lekarzem, do którego w razie jakiekolwiek problemu mogłam zadzwonić w każdej chwili. Jest to bardzo kompetentny lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta i doświadczeniem. Z całego serca polecam.

Z całego serca polecam Pana Doktora Roberta Demidowicza. Pełny profesjonalizm. Rzeczowe podejście do tematu, wysoka kultura osobista i jasne stawianie sprawy spowodowały to, że w pełni zaufałem diagnozie i poddałem się 2 zabiegom laryngologicznym.

Z calego serca polecam p. Doktora Demidowicza. Cieszę się, że trafiłam pod jego opiekę. Bardzo pogodny człowiek, z przyjaznym nastawieniem do pacjenta. Dr. wykonał mi zabieg usunięcia migdałków podniebiennych. Dokładnie opisał przebieg zabiegu oraz rekonwalescencji. Po zabiegu byłam z nim w stałym kontakcie.W trakcie leczenia bez problemu odebrał telefon nawet w weekend i odpowiadał na wszystkie pytania. Konsultacje kontrolne były umawiane na biezaco. Człowiek nie jest zostawiony sam sobie po operacji. Lekarz naprawdę godny polecenia. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak p. Dr. R. Demidowicz.

Wizyta to czysta przyjemność rzeczowy, kompetentny dwa razy mnie "kroił"(żeby nie było dwie różne dolegliwości miałam) i nigdy nie miałam zastrzeżeń po zabiegu zawsze zaglądał sprawdzał pytał czy wszystko ok jak było trzeba to nawet pielęgniarce się oberwało

Jestem po wizycie u dr Demidowicza. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Miłe podejście i atmosfera, wytłumaczenie choroby.. Przykro mi, że ktoś pisząc opinię zasłania się anonimem. Chyba to chora osoba!!! Jeżeli się ma coś do powiedzenia, należy się pod tym podpisać. Polecam.

Dr Demidowicz to lekarz z wysokimi kwalifikacjami. Operację na przewlekłe zapalenie zatok miałam w połowie marca 2016r. Oprócz otwarcia i oczyszczenia wszystkich zatok, dr wykonał wszystkie możliwe czynności, aby poprawić mój stan zdrowia: zrobił mi shaving polipów oraz wyprostował przegrodę nosa. Dziś, 3 tyg. po zabiegu czuję ulgę, gdyż ostatni rok miałam problem z oddychaniem oraz węchem(który w całości zanikł). Po konsultacjach z innymi specjalistami (m.in. alergolog), w końcu trafiłam do dr. Demidowicza, który znalazł przyczynę moich dolegliwości. Polecam dr jako naprawdę kompetentnego specjalistę.

Dr Demidowicz to lekarz z wysokimi kwalifikacjami.
Polecam dr jako naprawdę kompetentnego specjalistę.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam! Po wielu trudach i szukaniu rozwiązania mojego problemu u innych, dostałam od znajomych kontakt do dr Demidowicz, ktory w koncu zdiagnozował mnie poprawnie i pomógł pozbyć sie choroby

Pan Doktor bardzo kompetentny, podejście do pacjenta na wysokim poziomie, szybka i celna diagnoza, atmosfera bez stresu. Polecam

Wcześniej pytałam znajomych czy warto skorzystać z usług Pana doktora - wszyscy go polecali. Ja też mogę. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Prawidłowa diagnoza i przede wszystkim skuteczne leczenie. Nie wiem skąd te negatywne opinie, ale zawsze znajdą się jacyś niezadowoleni. Ja jestem zadowolona bardzo, wszystkim go mogę polecić. Super lekarz.

Lekarz uważany za kompetentnego specjalistę, jednak arogancki, podejście do pacjenta i problemu poniżej poziomu.