lekarz Robert Demidowicz

Laryngolog

Zdecydowanie nie polecam. Pan "niby" dr nie wie do końca na czym polega zawód lekarza. Jest niekompetenty, o wynikach i przypadłościach opowiada przy innych pacjentach. Pozer, bez cienia człowieczeństwa wobec chorych. Uważam, że tacy ludzie nie powinni leczyć i pracować z chorymi ludźmi.

Zdecydowanie odradzam kontaktu z tym lekarzem. Zero człowieczeństwa.........Podejście do pacjentów godne pożałowania. Osoba nierozumiejąca na czym polega zawód lekarza.

Dr Demidowicz zrobił mi dwie operacje i dzięki jego wiedzy i czasowi który mi poświęcił czuje się znakomicie. Nareszcie nie boli mnie głowa. Polecam

Zdecydowanie nie polecam! Zła diagnoza dr Demidowicza skończyła się dla mnie szpitalem. Miałam bardzo poważne zapalenie ucha (jak można nie zdiagnozować zapalenia ucha?!). Dostałam leki, po których mój stan bardzo się pogorszył. Uciekłam do innego lekarza, który załamał ręce po obejrzeniu mnie. Od razu trafiłam do szpitala gdzie lekarzem był... dr Demidowicz!!! Byłam gotowa go udusić na miejscu widząc jego minę. Z obleśnym uśmiechem zakomunikował, że "od niego nie da się uciec". Bycie pod jego "opieką" było dla mnie koszmarem. Za pieniądze, które bierze, powinien chociaż polecić lepszego specjalistę niż on. Pomijam kwestię pretensjonalności dr Demidowicza.

TYlko KASA LICZY SIĘ.CZŁOWIEK BARDZO KONFLIKTOWY NIE POLECAM.

TYlko KASA LICZY SIĘ.CZŁOWIEK BARDZO KONFLIKTOWY NIE POLECAM.

Nie wiem skąd te super opinie, może Pan Doktor sobie sam je wypisuje...nie polecam...z daleka...brak umiejętności diagnostyki podstawowej jednostki laryngologicznej,typowa "popisówka", niewłaściwa osoba na niewłasciwym miejscu.

Witam, serdecznie polecam każdemu doktora Demidowicza. W nagłym przypadku przyjął mnie późnym wieczorem i pomimo pory poświęcił mi odpowiednio dużo czasu, zbadał, wyjaśnił wszystko itd. Dodam też, że jeżdżę z dzieckiem do znanego laryngologa w Olsztynie, byłam też u lekarza laryngologa w Elblągu, ale nigdzie wcześniej nie widziałam tyle specjalistycznego sprzętu, którego w dodatku P. doktor rzeczywiście używa!!! Polecam.

Witam,

Polecam.

BARDZO DOBRY LEKARZ WYLECZYŁ MNIE Z OKROPNEGO BÓLU GARDŁA BEZ ANTYBIOTYKU, BARDZO PROSTYM DOMOWYM SPOSOBEM. REWELACJA TERAZ BIORE POD UWAGE JEGO RADY I Z GARDLEM NIE MAM JUZ PROBLEMOW I NIE WYDAJE PIENIEDZY NA TABLETKI DO SSANIA NA GARDLO. BARDZO POLECAM LEKARZA

Pełen profesjonalizm. Szkoda, że jest tak mało lekarzy z takim podejściem, przygotowaniem i wiedzą jak pan Demidowicz

Lekarz taki jaki powinien być każdy wykonujący ten zawód. Fantastyczny kontakt, zrozumienie, wczucie się w problem pacjenta i kompleksowe rozwiązanie problemu. Bez dróg na skróty. Pacjent jest partnerem a nie intruzem o niższym (w ocenie większości lekarzy) ilorazie inteligencji. Poza omówieniem leczenia można z tym Lekarzem porozmawiać na każdy temat - a rozmowa (jej forma) jest czystą przyjemnością. Moja opinia może być odebrana jako nieobiektywna ale niech potwierdzeniem moich słów będzie to, że do Doktora dojeżdżałem na wizyty z Olsztyna gdzie nie mogłem znaleźć wśród tutejszej "szlachty" czlowieka na odpowiednim ...

Lekarz taki jaki powinien być każdy wykonujący ten zawód.
Moja opinia może być odebrana jako nieobiektywna ale niech potwierdzeniem moich słów będzie to, że do Doktora dojeżdżałem na wizyty z Olsztyna gdzie nie mogłem znaleźć wśród tutejszej "szlachty" czlowieka na odpowiednim poziomie wiedzy jak i kultury.