Ginekolog Położnik Ostrołęka

Kościuszki 49
Ostrołęka

Pierwsza wizyta u Pana doktora, a takie pozytywne zaskoczenie. Rewelacyjnie ciepły i konkretny człowiek. Stres wyparował już na początku wizyty. Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera którą Pan doktor stwarza,sprawia, że aż chce się przyjść znowu. Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Maja

11 Listopada 10 A/20
07-410 Ostrołęka

Polecam w 100% lekarza Monińskiego. Prowadził moją pierwszą ciążę. Przy drugiej jako jedyny z pośród 2-uch innych ginekologów uchronił moje dzieciątko (pierwsza Pani ginekolog z innego miasta stwierdziła iż zbliża mi się miesiączka za 1 albo 2 dni już się pojawi. Po 3 dniach zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny więc tego samego dnia poszłam do innej Pani ginekolog z tego samego miasta która postawiła mi diagnozę " 7 tyg pusty pęcherzyk ciążowy" dostałam skierowanie na zabieg na usunięcie za 2 dni miałam stawić się do szpitala, wtedy miała mieć dyżur owa Pani doktor. Z płaczem wyszłam z gabinetu. Po całym przepłakanym wieczorze mąż zaproponował mi wizytę u doktora Monińskiego mimo iż do Ostrołęki mam ok 80 km kolejnego dnia wstałam o 4 rano i pojechałam. Pan doktor stwierdził iż jednak to nie jest pusty pęcherzyk ciążowy a widać w nim żółtko z którego prawdopodobnie będzie zarodek. Od razu było lepiej. Pan doktor mi wszystko wytłumaczył, poświęcił dużo czasu. Nie kazał się martwić tylko odpoczywać i zalecił wizytę za tydzień. Po tygodniu okazało się iż jest już zarodek z bijącym serduszkiem) . O mały włos nie straciłam mojego drugiego dziecka. Jego życie zawdzięczam doktorowi Monińskiemu.

Opinia dodana przez: Ewa

11-go Listopada 1/5