Lekarze Ostrołęka

- 294 lekarzy

lekarz Joanna Pokraśniewicz

Psychiatra

liczba opinii: 25

Gabinet
gen. Prądzyńskiego 4 lok. 2/30
07-410 Ostrołęka

Średnia ocen: 4,8/5
Ja osobiście nie polecam Pani Doktor, jednak rozumiem osoby, które ją chwalą. Jako lekarz ma swoje plusy i minusy. Potrafi być wspaniałym specjalistą i jednocześnie fatalnym... Dużo zależy od stanu zdrowia i sytuacji pacjenta... Jeśli chodzi o plusy:
+ bardzo kompleksowe podejście (wykraczające poza samą psychiatrię), doradzanie różnych badań i leków czy nawet suplementów diety;
+ uprzejmość (do czasu) i poświęcanie czasu na rozmowę;
+ szerokie tłumaczenie działań leków i ...
Opinia dodana przez: Blackout Ł

lekarz Jacek Kazłowski

Kardiolog

liczba opinii: 11

Prywatna Praktyka Specjalistyczna
Skierkowskiego
07-410 Ostrołęka

Średnia ocen: 4,7/5
Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Niezwykle ciepły w kontakcie, a przy tym rzeczowy i bardzo kompetentny. Prawdziwy lekarz z powołania. Wizyta razem echokardiografią kosztuje mniej niż u innych znanych mi lekarzy samo echo. Jestem jego pacjentem od kilkunastu lat i nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: slmaj

lekarz Urszula Chełchowska

Dermatolog

liczba opinii: 9

Gabinet
Traugutta 5
07-410 Ostrołęka

Średnia ocen: 2,3/5
Uważam, że panią doktor należy omijać szerokim łukiem. Nie jest ona dobrym specjalistą. Mi nie pomogła ani trochę, ani innym osobom w mojej rodzinie. Ale największym problemem jest kompletny brak uprzejmości i profesjonalizmu! Wizyty u pani doktor to kompletna strata czasu, nerwów i często pieniędzy. Dodatkowo potrafi ona często nawet nie przyjąć pacjenta bo wymyśliła sobie jakiś kuriozalny system w przychodni, gdzie skierowania do niej ważne są tylko miesiąc - ...
Opinia dodana przez: Blackout Ł

lekarz Aldona Pajewska

Ginekolog

liczba opinii: 9

Szpital i gabinet prywatny
Brata Żebrowskiego 4/2
07-400 Ostrołęka

Średnia ocen: 2,2/5
A więc moi drodzy niestety moja 3 letnia siostrzenica miała okazję na własnej skórze doświadczyć niekompetencji i brutalności ''pani doktor'' Dziecko trafiło przez przypadek do tej ''doktor'' na pogotowiu... Dziewczynka miała zrośnięte wargi sromowe, a ''lekarz ''bez ŻADNEGO znieczulenia, bez ostrzeżenia matki, uprzedzenia co zamierza: palcami, ręką rozerwała jej wszystko.... Czy jest ktoś kto potrafi sobie coś takiego wyobrazic? Ten ogrom bólu, krzyk dziecka, płacz a raczej zwierzęce wycie z ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Tomasz Bobiński

Gastroenterolog, Gastrolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Gabinet

Ostrołęka

Średnia ocen: 4,9/5
muszę przyznać że profesjonalne podejście , duża wiedza , profesjonalne przekazywanie wiadomości nic na siłę, jak nie chciałem leku to nie , zaproponował coś innego , tłumacząc czemu akurat to. Polecam
Opinia dodana przez: anna

dr Alicja Gronowska

Pediatra, Pulmonolog

liczba opinii: 8

Rodzina
ul. Generała Gorbatowa 10,
07-410 Ostrołęka

Średnia ocen: 3,9/5
Mam dwoje dzieci i tylko Ona potrafiła zbadać moje młodsze dziecko które panicznie boi się lekarzy. Starszego syna przepisałam do doktor Gronowskiej ze względu na to, że inny lekarz leczył zapalenie oskrzeli ponad miesiąc a Ona poradziła sobie w 7 dni. Jeszcze się na Niej nie zawiodłam i każdemu Ją polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jolanta Jarząbek

Okulista

liczba opinii: 8

Gabinet
gen. Gorbatowa 5c lok. 1
07-410 Ostrołęka

Średnia ocen: 1,7/5
Bardzo dobry lekarz, świetnie dobiera soczewki kontaktowe i oferuje je w dobrej cenie. Udziela fachowych porad. Poleca
Opinia dodana przez: Kasia

dr Sylwia Lewowska

Stomatolog

liczba opinii: 7

IPL
Gorbatowa 7d m. 23
Ostrołęka

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor Sylwia Lewowska jest super, po prostu najlepsza. Leczymy się u Niej rodzinnie od wielu lat i zawsze, pod każdym względem jesteśmy zadowoleni. Uprzejma, delikatna, profesjonalna, uwielbiana przez dzieci. Z czystym sumieniem polecamy.
Opinia dodana przez: Anonim

Izabela Przychodzień

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 7

Gabinet
Gorbatowa 5 A/4 A
Ostrołęka

Średnia ocen: 4,2/5
Polecam Panią doktor jest rewelacyjna :) lekarz z powołaniem! Nie zgadzam się z OSOBĄ ? która napisała że doktor nie informowała o zmianie adresu i telefonu ! , wręcz odwrotnie przed przeniesieniem około 3 miesięcy każdy pacjent dostawał ulotkę dotyczących zmian lokalizacji i nawet mapka dojazdu była .
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Kazimierz Cybulski

Pediatra

liczba opinii: 6

Klinika okulistyczna
Guliwera 9
07-410 Ostrołęka

Średnia ocen: 5,0/5
Znakomity lekarz , fachowiec w dziedzinie pediatrii jakich naprawdę mało , bardzo cierpliwy , konkretny , poświęca pacjentowi dużo czasu. Dzieli się swoją wiedzą na temat choroby bardzo zrozumiale , a nie książkowymi epitetami. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat