lekarz Jarosław Wawryszuk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

"..poszukując chirurga w Warszawie i Białymstoku od znanych ze swoich kompetencji lekarzy uzyskałem informację, że na miejscu w Ostrołęce mam bardzo dobrego chirurga-onkologa pana Jarosława Wawryszuka. Obecnie jestem po operacji i twierdzę ,że jest to bardzo dobry lekarz nic ująć a jedynie tylko dodawać same pozytywne określenia , godny zaufania. Fachowiec ostrołęczanin i takich w Ostrołęce potrzeba , trudno pogodzić się z myślą ,że nie pracuje w szpitalu w Ostrołęce. Ktoś popełnia duży błąd ,że z naszego szpitala w Ostrołęce odchodzą najlepsi lekarze. Mam nadzieję , że w krótce społeczeństwo ...

"..poszukując chirurga w Warszawie i Białymstoku od znanych ze swoich kompetencji lekarzy uzyskałem informację, że na miejscu w Ostrołęce mam bardzo dobrego chirurga-onkologa pana Jarosława Wawryszuka. Obecnie jestem po operacji i twierdzę ,że jest to bardzo dobry lekarz nic ująć a jedynie tylko dodawać same pozytywne określenia , godny zaufania. Fachowiec ostrołęczanin i takich w Ostrołęce potrzeba , trudno pogodzić się z myślą ,że nie pracuje w szpitalu w Ostrołęce. Ktoś popełnia duży błąd ,że z naszego szpitala w Ostrołęce odchodzą najlepsi lekarze. Mam nadzieję , że w krótce społeczeństwo zacznie rozliczać z takich decyzji.. "

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Doktora Jarosława Wawryszuka trafiłam dzięki Doktor Elżbiecie Pilawa z Łomży. Pan Doktor wzbudza zaufanie, rozmawia się z nim bardzo swobodnie. Zabieg przez niego wykonany to "mistrzostwo świata". Po operacji nie byłam zostawiona sama sobie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić i Doktor Wawryszuk służył radą i pomocą. Podsumowując, dr. Jarosław Wawryszuk to lekarz kompetentny z ludzkim podejściem do pacjenta, a przy tym bardzo sympatyczny, taktowny, z poczuciem humoru. Życzę Panu satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Z wyrazami szacunku Wdzięczna pacjentka z Łomży.

Do Doktora Jarosława Wawryszuka trafiłam dzięki Doktor Elżbiecie Pilawa z Łomży. Pan Doktor wzbudza zaufanie, rozmawia się z nim bardzo swobodnie. Zabieg przez niego wykonany to "mistrzostwo świata". Po operacji nie byłam zostawiona sama sobie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić i Doktor Wawryszuk służył radą i pomocą. Podsumowując, dr. Jarosław Wawryszuk to lekarz kompetentny z ludzkim podejściem do pacjenta, a przy tym bardzo sympatyczny, taktowny, z poczuciem humoru.
Życzę Panu satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Z wyrazami szacunku
Wdzięczna pacjentka z Łomży.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat