Ginekolog Położnik Oświęcim

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Obozowa 25D
32-600 Oświęcim

Miałam do czynienia z Panią doktor w placówce prywatnej i publicznej. I w obu ten sam profesjonalizm, takt, życzliwość i wsparcie. Pani Doktor jest fachowcem ale też- lub przede wszystkim- zawsze Człowiekiem. Prowadziła moją ciążę i będę jej zawsze wdzięczna za ogromne wsparcie ludzkie i medyczne.

Opinia dodana przez: Kasia

szoz Multimed sp zo.o.
Chemików 5
Oświęcim

Świetny fachowiec,sympatyczna osoba ma cierpliwosc tłumaczy wszystko,wyjaśnia naprawdę polecam !!!!!!!!!!!

lekarz Leszek Bosacki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry i dokładny lekarz miły delikatny z doswiadczeniem i humorem ja jestem bardzo zadowolona :)polecam

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim

Lekarz, któremu warto zaufać, kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśnia, bardzo ciepła osoba... polecam Panią Doktor

Opinia dodana przez: jd

Mendelejewa
32-600 Oświęcim

Pani Ginekolog przedewszystkim slucha co sie do niej mowi, umie doradzic przepisuje wszystkie potrzebne badania i przedewszystkim nie faszeruje kobiet w ciazy nie potrzebnymi tabletami. Przy niej mozna czuc sie bezpiecznie.

Opinia dodana przez: justyna

Chopina 40
32-600 Oświęcim

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .
To lekarz ze wszech miar godny polecenia, kompetentny i życzliwy pacjentom. Po raz pierwszy zetknęłam się z ordynatorem szpitala, który przychodzi do pacjentek nie tylko na obowiązkowej wizycie ale również o różnych porach dnia pytając o ich samopoczucie. Z uwagą wsłuchuje się we wszystkie postawione mu pytania i rzetelnie na nie odpowiada. Moja operacja przebiegła bez komplikacji i wiem, że zawdzięczam to Doktorowi Tylnickiemu. Wdzięczna pacjentka z Ostrężnicy.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Mirosław Biela

Ginekolog położnik, Cytolog

Oświęcim

Bardzo dobry lekarz, chodzę do niego od paru lat i jestem zadowolona. Uprzejmy,rzetelny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Ana

Powiatowy Szpital im. św.Maksymiliana
Oświęcim, Wysokie Brzegi 4
32-600 Oświęcim

Lekarz godny polecenia, solidny, konkretny. Pozornie zimny i zdystansowany, ale jest ciepłym, miłym i opiekuńczym człowiekiem. Ma swoje zasady i lubi kiedy pacjentka przychodzi przygotowana oraz stosuje sie do jego zaleceń.
Jestem pod jego opieką od 5 lat, pomógł wykaraskać ...

Jestem pod jego opieką od 5 lat, pomógł wykaraskać mi się z problemów, które inni lekarze potraktowali jak błachostkę. Prowadzi moją kolejną ciążę. Zarówno w pierwszej jak i teraz czuję sie bezpiecznie i pewnie, wiem iż jego decyzje są podejmowane przedewszystkim dla dobra mojego i dziecka. Nie wyciąga dodatkowych pieniędzy, jak to się zdarza u innych "specjalistów" Polecam!!

32-600 Oświęcim

Polecam każdemu dr Babulę, jest to bardzo miły, sympatyczny lekarz, który dba o pacjentki.
Prowadziłam u niego ciążę, byłam bardzo zadowolona, ma nowoczesny gabinet, gdzie można się poczuć komfortowo podczas wizyty, polecam!!!!

Grzegorz Gut

Gremed Centrum Medyczne
Zaborska 48A
32-600 Oświęcim

Do lekarza zdecydowałam się pójść po tym jak źle zostałam potraktowana przez poprzedniego. Miałam wtedy zapalenie i szukałam ginekologa który szybko mnie przyjmie. Jako jeden w całym mieście przyjął mnie Doktor Gut. Był miły, delikatny i wszystko dokładnie tłumaczył. Zapalenie przeszło po paru dniach. Może za krótko do niego chodzę ale jak na razie nie mam żadnych zarzutów. Mogę polecić w 100 %.

Opinia dodana przez: Alicja