Lekarze Oświęcim

Nierzetelny lekarz, po operacji w trakcie wizyt kontrolnych bagatelizował zmiany widoczne na zdjęciu RTG, nie zlecił przez dwa lata wykonania Tomografii Komputerowej Płuc, co doprowadziło do wznowy choroby. Bagatelizowane "zaciemnienie" okazało się guzem o wielkości 7cm, zdecydowanie jest to wynikiem zaniedbania ze strony Lekarza.

lekarz Paweł Stala

Okulista, Okulista dziecięcy

eskulap
Oświęcim

Panie ordynatorze bardzo dziękuję za pomoc i pełen profesjonalizm a zarazem szacunek dla pacjenta i klasę wyrazy szacunku.
Opinia dodana przez: Ł

lekarz Grażyna Rzechowska-Pruszyńska

Dąbrowskiego 20
32600 Oświęcim

Pani doktor to wyjątkowy lekarz i niezwykły człowiek...takich lekarzy to już ,,ze świecą szukać,, ...zawsze w pełnej gotowości dla swoich pacjentów
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Katarzyna Kajor

indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Sienkiewicza 2
32-600 Oświęcim

Bardzo sympatyczna i miła lekarka. Potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć problem i podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta.:)

lek. dent. Agnieszka Misian

CENTRUM MEDYCZNE MEDI-SFERA
ŻWIRKI I WIGURY 2D
32-600 Oświęcim

Wszystko jak w najlepszym porządku. Zdecydowanie polecam. Świetny lekarz, pełny profesjonalizm. Jeśli będę musiał z pewnością skorzystam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Łukasz Braszczok

32-600 Oświęcim

Wezwane pogotowie zostawiło mnie w domu. Gdy dotarłem na izbę przyjęć po wykonaniu RTG i 2-óch tomografii zdiagnozowano u mnie perforację przełyku, która wystąpiła 3 dni wcześniej. O obrazie mojego wnętrza lekarze mówili później, że to był jakiś totalny armagedon. Aby zrobić wszystko co tylko można, nie mieli wątpliwości, że powinienem trafić do doktora Łukasza Braszczoka na oddział Torakochirurgii w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu. Pytania: Czy jest wolny ...
Opinia dodana przez: Paweł P. (31 lat)
Z czystym sumieniem polecam Doktora Specjaliste od chorób naszych małych Skarbów. Podejście do chorego dziecka jak i do przerażonych rodziców niebywale. Ten Czlowiek urodzil się po to by służyć Nam i Naszym Skrbom swoją wiedzą delikatnością zrozumieniem i oddaniem w pełni zasługuje na miano Profesjonalnego Doktora.
Opinia dodana przez: Adam Gworek

Ewa Gut

Gremed Centrum Medyczne
Zaborska 48A
32-600 Oświęcim

Polecam z czystym sumieniem Pani Stomatolog. Trafiłam do lekarza przez przypadek, bardzo mi pomogła, znalazła szybko diagnozę. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Grzegorz Babula

32-600 Oświęcim

Lekarz z powołania! Odpowiedziałam na wszystkie pytania, cierpliwy i empatyczny. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Blandyna, Karwot

Kardiolog, Pediatra

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" w Oświęcimiu
ulica Chemików 5
32-600 Oświęcim

Witam! Byłam na konsultacji u pani doktor w Żorach .Dawno nie spotkałam się z taką wrażliwością podejścia do dziecka i kompetencją .Dokładne informacje na temat choroby i diagnoza przedstawiona w sposób dostępny, łącznie ze schematem wady.Na kolejny termin pójdziemy bez żadnych stresów. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mirosław Biela

Ginekolog położnik, Cytolog

Oświęcim

Na początku byłam zadowolona z dr Bieli. Gdy zaszłam w ciążę pan doktor planował częste wizyty, niektóre były wyłącznie po to by wyciągnąć kasę, łącznie 15 wizyt! Żadnej kartoteki, za każdym razem pytanie co robiliśmy. Z niechęcią do dr dotrwałam do końca ciąży. Gdyby nie pandemia i pozamykane gabinety od razu zmieniłabym lekarza. Nie polecam!

dr n. med. Bożena Peciak-Wieczorek

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet
pl. Kościuszki 12
32-600 Oświęcim

Bardzo miła Pani doktor Kompleksowo podeszła do choroby i co najważniejsze wyleczyla mnie. Polecam w 100%

lekarz Kazimierz Strzała

Radiolog, USG

Porębskiego 27
32-600 Oświęcim

Dobry lekarz. Prawidłowe podejście do pacjenta. Lekarz tłumaczy i mówi co widzi na monitorze. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Krystyna Socha-Babiuch

Pulmonolog

ZZOZ Oświęcim
Oświęcim

Jestem zadowolony, lekarz uprzejmy, chętny do pomocy. Ciężko mi oceniać kompetencje bo z większymi chorobami chodzę do poradni specjalistycznych, ale reszta wzorowo!

Danuta Betlej

32-600 Oświęcim

super kompetentna lekarka uprzejma i solidna polecam...wykryla u mojego dziecka dosc powazna wade wzroku

lekarz Piotr Frolik

Urolog

Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny
pl.Kościuszki 12
32-600 Oświęcim

Chyba Pan Doktorze komuś podpadł-cała seria negatywnych opinii. Obserwowałam je z pewnym zdziwieniem jako wieloletnia pacjetnka.Jednak w ostaniej zauważyłam pewną nieścisłość i mam wątpliwości do jej rzetelności.Nidy wizyta u tego lekarza nie kosztowała 120 zł!Jeśli leczył się Pan od roku to nie mógł płacić więcej niż 100 zł.Dopiero od jesieni ub.roku koszt tylko 1 wizyty w Oświęcimu to 130 zł.Mi Pan Dr.Frolik usunął mi kamień z nerki metodą PCNL,mimo że ...

lekarz Maciej Myśliwiec

Ortopeda, Chirurg ogólny

pl. Kościuszki 12 (Centrum Medyczne)
Oświęcim

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Rzeczowo wyjaśnia problem i sposób leczenia. Pan doktor jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Tadeusz Bargiel

Powiatowy Szpital im. św.Maksymiliana
Oświęcim, Wysokie Brzegi 4
32-600 Oświęcim

Lekarz godny polecenia, solidny, konkretny. Pozornie zimny i zdystansowany, ale jest ciepłym, miłym i opiekuńczym człowiekiem. Ma swoje zasady i lubi kiedy pacjentka przychodzi przygotowana oraz stosuje sie do jego zaleceń. Jestem pod jego opieką od 5 lat, pomógł wykaraskać mi się z problemów, które inni lekarze potraktowali jak błachostkę. Prowadzi moją kolejną ciążę. Zarówno w pierwszej jak i teraz czuję sie bezpiecznie i pewnie, wiem iż jego decyzje są ...

lekarz Katarzyna Spisak-Borowska

Neurolog

32-600 Oświęcim

Pani Doktor jest wspaniałym neurologiem, godnym polecenia. Ma cierpliwość do pacjenta, spokojnie wytłumaczy co się dzieje. Trafnie stawia diagnozy i skutecznie leczy. Lekarz na 🥇👍
Opinia dodana przez: Ania

Henryka Dyszczakowska-Stetkiewicz

32-600 Oświęcim

Trafiłam do Pani Stomatolog przypadkiem, była jedyną osobą, która przyjęła mnie w Święto. Bardzo profesjonalne podejście, miła atmosfera, bez bólu, świetny efekt i BARDZO dobra cena. Przez długi okres czasu chodziłam do innego "stomatologa" gdzie płaciłam 3 razy więcej za dużo gorsze usługi. Gorąco polecam, naprawdę warto.