3,9

Raczej polecam choc nie podoba mi sie umawianie na ta sama godzine kilku pacjentow. Zawsze jest obsuwa dzieki temu

Zgadzam się z poprzedniczką. Pani doktor jest miła jak się płaci i o nic nie pyta. Ma taśmowe podejście do pacjenta. W chwili komplikacji jest opryskliwa. Zniszczyła mi zęba. Podpiłowała zdrowego, żeby jej robota pasowała. Stanowczo nie polecam.

Porażka, pani doktor jest bardzo miła dopóki się płaci i nic nie narzeka.Jesli tylko coś nie tak staje się niegrzeczna, opryskiwa i nie dopuszcza do głosu.Nie uznaje żadnych reklamacji wpierając, że wina leży po stronie pacjenta.

Wizyta u tej pani to totalna porażka!Zniszczyła mi zdrowego zęba (jedynkę),"lecząc" go kanałowo ,wmawiając mi że jest to konieczne pomimo że nic mi się z nim nie działo,(pomijam fakt że nie poinformowała mnie na początku jaki jest całkowity tego koszt 400 zł,oraz jak bardzo jest to poważna ingerencja zęba).Ząb mnie teraz boli cały czas nawet przy dotknięciu językiem,ja dziękuję za takie "leczenie",nie wiem skąd takie dobre opinie ,chyba sobie sama je wystawiła.

Pani Doktor jest bardzo życzliwa. Podejmuje się nawet najtrudniejszego leczenia. Jest bardzo dobrym specjalistą. Ja dojeżdżam do tego gabinetu 70km. Kiedyś Pani Doktor uratowała mi zęby zakładając korony. Gdyby nie ten zabieg pewnie dziś nosiłabym protezę. Od tamtej pory wracam do Pani Doktor za każdym razem gdy coś się dzieje z moimi zębami. Bez wahania polecam ten gabinet.

Byłem wczoraj po raz pierwszy i od razu mogę powiedzieć,że będe leczył się u pani Ewy.Nadlewałem jedyneczkę i jestem bardzo zadowolony.Pani Doktor uprzejma i zdecydowanie fachowiec w swojej specjalizacji.Polecam.

Super stomatolog, wcześniej chodziłam do różnych i ciągle leczyłam i leczyłam...kiedy trafiłam do Pani Ewy pare konkretnych wizyt i spokój na dłuuuugi czas...Dodam, że jest gotowa do pomocy o każdej porze jeśli pacjenta boli ząb, który jest w trakcie leczenia.SUPER DENTYSTA (kiedyś wizyty u stomatologa to były dla mnie tortura) dzięki Pani Ewie już się tak nie boję;)Profesjonalizm w każdym calu! Dziekuję!

Po wizycie u dr Gut kilka lat temu moje problemy z zębami w zasadzie nie istnieją. Przedtem normą były 2-3 plomby w roku. Po korekcie zgryzu, jaką mi wykonała (a nie byłem o tym przekonany) okazało się, że plomby się trzymają i że warto było dać sobie "poszlifować" trochę zęby. Nie jest może najtaniej, ale naprawdę warto. Zdecydowanie polecam.

Super babka bardzo miła uprzejma i kompetentna takie wizyty u tej pani to przyjemność a nie męka jak u niektórych pseudo dentystów polecam

Lekarz naprawde na poziomie,wizyta u pani Ewy to czysta przyjemność czego nie można powiedzieć o innych stomatologach, polecam i pozdrawiam.......