Filtruj terminy

Ewa Gut

Gremed Centrum Medyczne
Zaborska 48A
32-600 Oświęcim

Raczej polecam choc nie podoba mi sie umawianie na ta sama godzine kilku pacjentow. Zawsze jest obsuwa dzieki temu

lek. dent. Katarzyna Gurdek-Gworek

Zaborska 64
Oświęcim

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Kasię...niesamowite podejście do małego wystraszonego pacjenta...pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Agnieszka Misian

CENTRUM MEDYCZNE MEDI-SFERA
ŻWIRKI I WIGURY 2D
32-600 Oświęcim

Wszystko jak w najlepszym porządku. Zdecydowanie polecam. Świetny lekarz, pełny profesjonalizm. Jeśli będę musiał z pewnością skorzystam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Agnieszka Nowak-Kotarska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Korzystam z usług pani doktor od 2-3 lat i jestem pod wrażeniem za:
1. Punktualność ( raz na ponad 20 razy tylko czekałem ok 30 minut)
2. Kontakt - pani doktor zadzwoniła do pacjenta z prośbą o przesunięcie wizyty o 2 godziny
3. Podejście do dzieci - umie przekonać wewnętrzny opór i strach dziecka do dentysty
4. Bardzo dobra pamięć do imion i swoich pacjentów :)
mały minus - nigdy ...

lek. dent. Piotr Makohoń

Zaborska 60a
32-600 Oświęcim

Lekarz naprawdę godny polecenia. "zwiedziłam" 80% stomatologów w Oświęcimiu i zdecydowanie dr. Piotr Makohoń to specjalista z powołania. Olecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Sandra

Henryka Dyszczakowska-Stetkiewicz

32-600 Oświęcim

Trafiłam do Pani Stomatolog przypadkiem, była jedyną osobą, która przyjęła mnie w Święto. Bardzo profesjonalne podejście, miła atmosfera, bez bólu, świetny efekt i BARDZO dobra cena. Przez długi okres czasu chodziłam do innego "stomatologa" gdzie płaciłam 3 razy więcej za dużo gorsze usługi. Gorąco polecam, naprawdę warto.

lek. dent. Wiesława Adamczyk

3 Maja 23 lok. 10
32-600 Oświęcim

Kiedyś to była super stomatolog - obecnie zawsze coś jej nie po drodze

lek. dent. Agnieszka Kotarska-Nowak

Dworcowa 11
32-600 Oświęcim

Pani doktor Agnieszka Kotarska-Nowak godna zaufania do kompetencji, poświęca czas nawet przypadkowej wizycie, tłumaczy i wyjaśnia chorobę, ma kompleksowe podejście do pacjenta, jest bardzo uprzejma i miła w kontakcie oraz wyrozumiała, godna polecenia innym.
Opinia dodana przez: Krysia

lekarz Romana Bartecka

Zaborska 60a
32-600 Oświęcim

Super stomatolog, leczę "ząbki" u Pani Romany przynajmniej już od 20 lat, moje dzieci także, fachowo podchodzi do sprawy,stara się zawsze nie stresować pacjenta, jest miłą i kompetentną w swojej dziedzinie osobą.
Opinia dodana przez: Agata11

lek. dent. Marcin Hatłas

Bema 10c/2
32-600 Oświęcim

Niestety do pewnego czasu również myślałam, że opieka stomatologiczna jest tutaj w porządku. Niestety po wizycie, na której oceniono, że mam trzy kolejne plomby do założenia, podczas gdy w gabinecie państwa H. był urlop, przez przypadek trafiłam do Pani doktor na ośrodku zdrowia, która ku mojemu zdziwieniu oznajmiła, że wszystkie zęby mam zdrowe. Nie wierząc w to co słyszę skonsultowałam sprawę w innym prywatnym gabinecie, gdzie potwierdzono, że nie mam ...
Opinia dodana przez: Była pacjentka

Stomatolodzy w mieście Oświęcim