Lekarz naprawde na poziomie,wizyta u pani Ewy to czysta przyjemność czego nie można powiedzieć o innych stomatologach, polecam i pozdrawiam.......

leczenie jednego kanału 150zł plomba 150zł

leczenie jednego kanału 150zł
plomba 150zł

Super stomatolog, wcześniej chodziłam do różnych i ciągle leczyłam i leczyłam...kiedy trafiłam do Pani Ewy pare konkretnych wizyt i spokój na dłuuuugi czas...Dodam, że jest gotowa do pomocy o każdej porze jeśli pacjenta boli ząb, który jest w trakcie leczenia.SUPER DENTYSTA (kiedyś wizyty u stomatologa to były dla mnie tortura) dzięki Pani Ewie już się tak nie boję;)Profesjonalizm w każdym calu! Dziekuję!

Bardzo polecam. szybkie terminy i naprawdę prawie bezbolesne leczenie

Bardzo polecam. szybkie terminy i naprawdę prawie bezbolesne leczenie

polecam, nie najtaniej ale profesjonalnie, do innego dentysty już na pewno nie pójde, bezboleśnie, bardzo sympatyczna i przyjazna

Lekarz godny polecenia,leczenie bezboleśnie,profesjonalne podejście do pacjenta.Więcej takich lekarzy.

Po wizycie u dr Gut kilka lat temu moje problemy z zębami w zasadzie nie istnieją. Przedtem normą były 2-3 plomby w roku. Po korekcie zgryzu, jaką mi wykonała (a nie byłem o tym przekonany) okazało się, że plomby się trzymają i że warto było dać sobie "poszlifować" trochę zęby. Nie jest może najtaniej, ale naprawdę warto. Zdecydowanie polecam.

Obsługa na wysokim poziomie, w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam

Obsługa na wysokim poziomie, w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam