lekarz Krystyna Socha-Babiuch

Pulmonolog

Pani doktor poświęciła mojej mamie minimum czasu , bardzo mało wyjaśniła z zakresu choroby i leczenia , była mało sympatyczna.

Jestem zadowolony, lekarz uprzejmy, chętny do pomocy. Ciężko mi oceniać kompetencje bo z większymi chorobami chodzę do poradni specjalistycznych, ale reszta wzorowo!

Pani doktor jest profesjonalna. Empatyczna z doskonalym podejściem do pacjenta. Małżonek został przewieziony z Wadowic z błędną diagnozą i złym opisem rtg Pani doktor postawiła dobrą diagnozę i po 2 tygodniach mąż zdrowy wyszedł do domu.

Same superlatywy. Bez zastrzeżeń. Rzeczowe podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm. Polecam. Potrafi podjąć świetną współpracę z pacjentem.

Nie polecam tej pani doktor. Moja mama była pod jej opieką. Ciągle dopytywaliśmy ją o stan naszej mamy i owijała w bawełnę mówiąc,że mimo złych rokowań będą się przedłużyć mamie życie. "Przedłużyć" - 2tyg.po wykryciu choroby mama zmarła, kilka dni po tym jak została wypisana do domu z wypisem, w którym stan mamy określiła jako dobry. Paranoja! Nie można człowiekowi odbierać nadziei,ale w takich sytuacjach należy chyba uświadomić człowieka,że jest na prawdę źle i zostało mu bardzo niewiele czasu... Lekarze = zawód nastawiony na zarobek a nie praca z powołania,której ...

Nie można człowiekowi odbierać nadziei,ale w takich sytuacjach należy chyba uświadomić człowieka,że jest na prawdę źle i zostało mu bardzo niewiele czasu... Lekarze = zawód nastawiony na zarobek a nie praca z powołania,której niektórzy poświęcają się z oddaniem... :(

Byłem pacjentem na oddziale którym Pani doktor kieruje. Niesamowita wyczucie względem pacjentów, bardzo duża wiedza medyczna.