Lekarze Oświęcim

lekarz Magdalena Kubarycz-Hoszowska

32-600 Oświęcim

Polecam serdecznie Panią doktor, rzeczowa, konkretna i przy tym bardzo sympatyczna... po prostu trzy w jednym😉
Opinia dodana przez: Ania

Jaroslaw Potoczny

Psychiatra

Poradnia Chorób Nerwowych i Psychicznych
Oświęcim Żwirki i Wigury 5
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry lekarz, podchodzący do pacjenta z uwagą , ogromną empatią, uprzejmy, cierpliwie tłumaczący złożoność sytuacji, metody leczenia. Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza, polecam wszystkim, którzy kiedyś będą zmuszeni do skorzystania z pomocy psychiatry.
Opinia dodana przez: livia

lekarz Maria Tomala

Psychiatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jan Kalaciński sp. Chirurg
ul. Jarosława Dąbrowskiego 5c
Oświęcim

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.
Opinia dodana przez: DBM

lekarz Jolanta Jezierska

Bema 10b/4
32-602 Oświęcim

Przyjemność z Panią doktor mialam na oddziale dziecięcym w szpitalu . Gorąco polecam , bardzo konkretna , mila, dokładna, można spokojnie o wszystko zapytać nie zbywa z odpowiedziami jak to zwykle bywa w takich miejscach. Polecam! Chętnie wybrałabym ją na pediatre dla dzieci gdyby przyjmowała pacjentów. Pozdrawiam !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Łukasz Pasternak

32-600 Oświęcim

Jest to niezwykle kompetentna osoba. Rozumiejaca medycyne jak nikt inny. Do tego potrafi wytlumaczyc na prosty jezyk jak bedzie wygladalo leczenie, wszystkie za i przeciw. Moim zdaniem wzor akademicki !!! Do tego widac ze etyka lekarska jest u niego priorytetem !!! Brawo !
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Teresa Pudelska-Piątkiewicz

Dermatolog

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" w Oświęcimiu
ulica Chemików 5
32-600 Oświęcim

Uratowała moją skórę, a tym samym psychikę. Kompetentna, trafione rozpoznanie i zastosowane leczenie. Wystarczyły tylko trzy dni, bym odzyskała wiarę w człowieka. Tylko Ona potrafiła mnie zdiagnozować. Dziękuję Pani Doktor, z całym szacunkiem i ukłonem pozdrawiam. Iga
Opinia dodana przez: Iga

lekarz Piotr Kusak

32-600 Oświęcim

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Marcin Zarawski

32-600 Oświęcim

Wspaniałe podejście do pacjentki, z uśmiechem i życzliwością, niezwykle delikatny i skrupulatny w badaniu i tłumaczeniu! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Romana Bartecka

Zaborska 60a
32-600 Oświęcim

Super stomatolog, leczę "ząbki" u Pani Romany przynajmniej już od 20 lat, moje dzieci także, fachowo podchodzi do sprawy,stara się zawsze nie stresować pacjenta, jest miłą i kompetentną w swojej dziedzinie osobą.
Opinia dodana przez: Agata11

Barbara Papuga-Fujak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Obozowa 25D
32-600 Oświęcim

Miałam do czynienia z Panią doktor w placówce prywatnej i publicznej. I w obu ten sam profesjonalizm, takt, życzliwość i wsparcie. Pani Doktor jest fachowcem ale też- lub przede wszystkim- zawsze Człowiekiem. Prowadziła moją ciążę i będę jej zawsze wdzięczna za ogromne wsparcie ludzkie i medyczne.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Mariusz Ciopała

32-600 Oświęcim

Doktor Ciopała to świetny specjalista o rozległej wiedzy i praktyce. Leczę się u niego od wielu lat. Bardzo sprawnie i stosunkowo mało boleśnie przeprowadza kolonoskopię i gastroskopię, a przy tym wszystkim jest niezwykle miły i uprzejmy podczas wizyty i wszelkich zabiegów. Polecam!

lekarz Jakub,Piotr Szadurski

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu
ulica Garbarska 1
32-600 Oświęcim

Zawdzięczamy lekarzowi szansę na wyleczenie. Doktor podjął się bardzo skomplikowanej operacji płuc mojego taty, która trwała bardzo długo. Dzieki niemu i leczeniu uzupełniającemu jest nadzieja...Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Beata Mroziak

Gastroenterolog, Gastrolog

zzoz
Oświęcim

Świetny fachowiec. Angażuje się w pomoc dla pacjenta jakiej potrzebuje i robi wszystko by pomóc, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest skuteczna w swoim działaniu. Miła, kulturlna, rzetelna, dokładna, cierpliwa i ma niesamowity dar przekazywania informacji pacjentowi o jego stanie w bardzo taktowny sposób. Szpital z pewnością jest dumny z takiego pracownika.

lekarz Paweł Balwierz

Mieszka I 4/5
32-602 Oświęcim

Najlepszy! Człowiek mądry, empatyczny a przy tym skromny. Wspaniały lekarz, ogromna wiedza. Uratował życie mojemu tacie, jako jedyny postawił właściwa diagnozę. Warto mu zaufać. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Internista, Kardiolog

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Andrzej Lis

Neurolog

32-600 Oświęcim

Super lekarz, szczegółowo odpowiada na pytania nawet te nierozsądne, miły, życzliwy i bardzo kompetentny, bardzo polecam.

lekarz Bartosz Binek

ulica Śniadeckiego 1/4
32-600 Oświęcim

62 Bogusław D Pan doktor precyzyjnie zdiagnozował moją dolegliwość . W sposób precyzyjny dokonał zabiegu . Polecam Pana doktora .
Opinia dodana przez: BOGUSŁAW

lekarz Jacek Legutko

32-600 Oświęcim

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrea Božičević-Stępień

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" w Oświęcimiu
ulica Chemików 5
32-600 Oświęcim

Pani Doktor z powołania. Zna się na swojej pracy. Pomocna. Chce wyleczyć pacjenta, a nie testować na nim leki. Niesamowita intuicja razem z wiedzą = Super Lekarz!!!

mgr Alicja Bancer

Seksuolog, Terapeuta

Gabinety Lekarskie
11 Listopada 3e / 1
Oświęcim

Zanim trafiłam do pani Alicji miałam styczność z wieloma specjalistami, lecz żaden z nich nie wydawał się być odpowiedni przez co bardzo szybko rezygnowałam z leczenia. Po czasie całkowicie odpuściłam sobie szukanie pomocy. Kiedy zaczełam się borykać z atakami paniki, została mi polecona terapia u pani Alicji Bancer. Początkowo miałam obawy co do tego, że konsultacje miały odbywać się online. Jednakże jakoś bardzo się to nie rózniło od spotkań w ...
Opinia dodana przez: Zofia