lekarz Łukasz Braszczok

Wezwane pogotowie zostawiło mnie w domu. Gdy dotarłem na izbę przyjęć po wykonaniu RTG i 2-óch tomografii zdiagnozowano u mnie perforację przełyku, która wystąpiła 3 dni wcześniej. O obrazie mojego wnętrza lekarze mówili później, że to był jakiś totalny armagedon. Aby zrobić wszystko co tylko można, nie mieli wątpliwości, że powinienem trafić do doktora Łukasza Braszczoka na oddział Torakochirurgii w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu. Pytania: Czy jest wolny blok? Czy jest w pracy? Czy się podejmie? Odpowiedź: Tak. Dzisiaj wiem, że był to najlepszy wybór jaki mógł mi ...

Dzisiaj wiem, że był to najlepszy wybór jaki mógł mi się trafić. Jest on świetnym specjalistą, oprócz ogromnej wiedzy i fachowości cechuje go troska, życzliwość oraz wielka empatia. Cały czas czułem, że zespół pod jego przewodnictwem robi wszystko, żeby tylko mi pomóc. Wszelkie badania czy zabiegi miałem przeprowadzane tak, aby były dla mnie jak najmniej inwazyjne i bolesne a najbardziej efektywne. Każdemu kto musi się leczyć życzę, żeby na swej drodze spotykał takich lekarzy jak dr Łukasz Braszczok, bo wtedy jest się w stałym przeświadczeniu, że jest to wspólna walka o życie i zdrowie. Nie jestem medykiem tylko projektantem budowlanym, więc trudno mi to wszystko fachowo nazwać i opisać- miałem: perforację przełyku, sepsę, odmę opłucnową lewo- i prawostronną, ostrą niewydolność oddechową, ropień śródpiersia... O tym gdzie byłem i skąd wróciłem najdobitniej świadczą słowa lekarzy, którzy przeglądają moją historię choroby: Pan panie Pawle to się powinien przede wszystkim bardzo, ale to bardzo cieszyć, że pan w ogóle żyje. Taka była skala wyzwania, którego się podjął doktor Łukasz Braszczok.

Kompetentny super chirurg, potrafi dobrze zdiagnozować a następnie skutecznie leczyć. Beziteresowny i bardzo uprzejmy.

Pan doktor przedkłada dobro pacjenta ponad wszystko. Jest konkretny, jasno tłumaczy możliwe opcje leczenia. Czułam, że robi wszystko co jest w jego mocy aby pomóc mojej mamie. Jest bezinteresowny. Więcej takich lekarzy!Bardzo dziękuję Panie Doktorze jeszcze raz za to co zrobił Pan dla mojej mamy!

Bardzo dobry lekarz, mąż miał nowotwór żołądka,wątroby i rekonstrukcję jelita po usunięciu guza esicy, zrobił wszystko w trakcie jednej operacji ,której termin sam ustalił w SPS Klinicznym w Zabrzu. Mąż jest miesiąc po operacji i czuje się bardzo dobrze, wszystko bez komplikacji

Radze omijać tego Pana szerokim łukiem!!! Stwierdził mojej mamie raka trzustki i radził żegnać się z życiem. Opinie wydał na podstawie usg!!!!! Miał zadzwonić i ustalić date operacji jednak to za duży wysiłek. Po przyjeżdzie do szpitala, stwierdził, że nie ustali i tyle. Cytuje !!!! " wkurwia mnie ta sytuacja" taka informacje otrzymaliśmy. Na całe szczęście są w klinice lekarze. Profesor Lampe, wybitny lekarz i wspaniały ciepły człowiek. Mama jest po operacji i nie wykryto zmian nowotworowych!!!!!! Takim osobom( bo nie napisze LEKARZ|) POWINNO SIĘ ZABRANIAĆ PRAKTYK LEKARSKICH.!!!