lekarz Łukasz Braszczok

Pan doktor przedkłada dobro pacjenta ponad wszystko. Jest konkretny, jasno tłumaczy możliwe opcje leczenia. Czułam, że robi wszystko co jest w jego mocy aby pomóc mojej mamie. Jest bezinteresowny. Więcej takich lekarzy!Bardzo dziękuję Panie Doktorze jeszcze raz za to co zrobił Pan dla mojej mamy!

Kompetentny super chirurg, potrafi dobrze zdiagnozować a następnie skutecznie leczyć. Beziteresowny i bardzo uprzejmy.

Bardzo dobry lekarz, mąż miał nowotwór żołądka,wątroby i rekonstrukcję jelita po usunięciu guza esicy, zrobił wszystko w trakcie jednej operacji ,której termin sam ustalił w SPS Klinicznym w Zabrzu. Mąż jest miesiąc po operacji i czuje się bardzo dobrze, wszystko bez komplikacji

Radze omijać tego Pana szerokim łukiem!!! Stwierdził mojej mamie raka trzustki i radził żegnać się z życiem. Opinie wydał na podstawie usg!!!!! Miał zadzwonić i ustalić date operacji jednak to za duży wysiłek. Po przyjeżdzie do szpitala, stwierdził, że nie ustali i tyle. Cytuje !!!! " wkurwia mnie ta sytuacja" taka informacje otrzymaliśmy. Na całe szczęście są w klinice lekarze. Profesor Lampe, wybitny lekarz i wspaniały ciepły człowiek. Mama jest po operacji i nie wykryto zmian nowotworowych!!!!!! Takim osobom( bo nie napisze LEKARZ|) POWINNO SIĘ ZABRANIAĆ PRAKTYK LEKARSKICH.!!!