lekarz Grzegorz Babula

3,6
3,7
3,4
3,6

Trafiłam na Pana doktora przy płatnych badaniach prenatalnych , mając dwa wcześniejsze byłam zachwycona. Po dzisiejszych zastanawiam się, jak to możliwe że tacy lekarze, jeszcze pracują...Żarty, które nie były na miejscu, a czas który został mi poświęcony... nie warto tego komentować, poprosiłam o nagranie badania, owszem został nagrany tylko malutki fragment. Z badania tak na prawdę wiem, tylko podstawowe informację, które mógłby udzielić mi mój lekarz prowadzący.

Cudowny Lekarz, i będę powtarzać to każdemu...Korzystałam z Jego usług przed ciążą, jak również prowadzona była u Pana Doktora cała moja ciąża...Lekarz bardzo kompetentny, a gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu nie musiałam szukać i jeździć po innych gabinetach aby wykonać różnego rodzaju badania...do samego końca byłam bardzo dobrze traktowana, i w razie różnych sytuacji zawsze był pod telefonem...czułam, że jestem pod świetną opieką...tłumaczył wszystko bardzo jasno, mi jak i mojemu mężowi...POLECAM!!!

Polecam każdemu dr Babulę, jest to bardzo miły, sympatyczny lekarz, który dba o pacjentki. Prowadziłam u niego ciążę, byłam bardzo zadowolona, ma nowoczesny gabinet, gdzie można się poczuć komfortowo podczas wizyty, polecam!!!!

Lekarz godny zaufania! chodze do niego od pierwszej wizyty i nigdy mnie nie zawiódł ! prowadził moją ciąze bez zastrzezen ! wszystkie badania co miesiąc usg ! jestem z niego naprawde zadowolona !

super lekarz prowadzil moje dwie ciaze jestem bardzo zadowolona z niego,,,posiada rewelacyjny sprzet okreslil wage mojej corki w 100 procentach

Na razie jestem zadowolona, zmieniałam poprzedniego lekarza po dużym rozczarowaniu właśnie na lek. Babulę. Ma bardzo profesjonalny sprzęt, wizyta 100zł ale zawiera wszystko czyli usg też. Doktor miły, odpowiada na wszystkie pytanie a ja ich zawsze dużo zadaję.

Nie polecam, moją dolegliwość potraktował lekceważąco, nie udzielił mi należytych informacji na temat leczenia, a wręcz wprowadził w błąd. Musiałam ponownie po u wizycie u niego zasięgnąć opinii sprawdzonego ginekologa, który naprawdę mi pomógł.

Pełen zaufania człowiek i doskonały specjalista.

Pełen zaufania człowiek i doskonały specjalista.

Ufałam temu panu, ale niestety zawiodłam się.. Mówił, że ciąża rozwija się prawidłowo, okazało się co innego.. Moje Dziecko nie żyje.. Nie dostałam odpowiedzi dlaczego..