Lekarze Poznań

lek. dent. Elżbieta Świtek

ul. Złotowska 21
60-189 Poznań

Pani dr.Elzbieta Świtek jest stomatologiem, dzięki której w doroslosci przełamałam lęk przed wizytą u dentysty. Pracę pani Elżbiety cechuje wysoki profesjonalizm oraz ogromną empatia i cierpliwość do pacjenta. Jestem straszna panikarą, a pani Elżbieta zawsze podchodzi do mnie ze stoickim spokojem, a wizyta u stomatologa kojarzy mi się teraz bardzo pozytywnie, z dbaniem o swoje zdrowie. Od 5 lat na leczenie zębów chodzę wyłącznie do pani Elzbiety, i polecam ja ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Hubert Kardach

Centrum Stomatologii - Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

W Szpitalu św Wojciecha trafiłam na dr Kardach, akurat miałam straszny ból zęba, więc zostałam szybko przyjęta. Później jeszcze byłam na dwóch wizytach i myślę, że póki co szybko nie wrócę na fotel stomatologiczny. Dr Kardachowi dziękuję za dobrą opiekę i polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Werka

dr n. med. Krzysztof Podsiadło

Ginekolog położnik, Androlog

Noskowskiego 13
61-704 Poznań

Prowadziłam u doktora ciążę, wszystko przebiegło jak należy, fantastyczny lekarz, bardzo zaangażowany i profesjonalny. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Każde badanie wykonane bezboleśnie. Obecnie jestem szczęśliwą mamą córeczki. Polecam Pana doktora przyszłym mamusiom
Opinia dodana przez: Wanesa

lekarz Lechosław Namysł

Chirurg onkolog

Kopczyńskiego 14
60-682 Poznań

Lekarz jakich mało. Miałam niegojącą się ranę pooperacyjną. Konsultacje gdzie tylko można i wszędzie że trzeba "otwierać" na nowo. Pan doktor przede wszystkim dokładnie zrobił wywiad, przejrzał dokumentację medyczną, oczyścił ranę bardzo dokładnie, wdrożył leczenie. Rana wygojona po kilku tygodniach! Dziękuję
Opinia dodana przez: Monika
Leczę się w tym gabinecie od ponad 10 lat i nie zamierzam go zmieniać. Pełen profesjonalizm, a przy tym sympatyczna atmosfera. W pełni polecam.

dr n. med. Jędrzej Bryl

Prywatny Gabinet
Sadowa 25
61-657 Poznań

Lekarz od beznadziejnych przypadków:) gdy inny dentysta wysyłał mnie na mikroskopy cuda nie widy to doktor Bryl sam ogarnął temat w ekspresowym czasie. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

prof. Laura Wołowicka

Anestezjolog

PORADNIA LECZENIA BÓLU
HOSPICJUM ul.bednarska 4 poznań
Poznań

przecudowny lekarz, wielki człowiek z ogromnym sercem na dłoni, bez reszty poświęcona pracy, kocha ludzi bez wyjątku, uczy młodzież holistycznego podejścia do chorego, kształci następne pokolenia i zaraża swoim zapałem. Wielu jej wiele zawdzięcza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr hab. n. med. Michał Pawlaczyk

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 31/1
Poznań

Jeśli ktoś poszukuje lekarza, który jest kompetentny z doświadczeniem i wiedzą, to bardzo polecam. Z grona wielu ginekologów, których poznałam, tylko ten zasługuje na "5".
Bardzo dobry lekarz, godny polecenia,kontakt z panem dr. Bardzo dobry, cierpliwy i uśmiechnięty od początku wzbudził moje zaufanie.
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Elżbieta Myszka

Grimma 26
60-193 Poznań

Leczę u P.doktor dzieci już od wielu lat, i nie znam lepszego i bardziej dokładnego lekarza. Wizyta trwa zawsze min 1 godzinę! Dzieci są badane bardzo dokładnie- waga, ocena rozwoju od ostatniej wizyty, obejrzenie brzuszka, objawy oponowe, węzły chłonne, itd. Pani doktor zbiera również wszystkie informacje do ew zachorowań i przebiegu leczenia od ostatniej wizyty i dopiero na podstawie tych wszystkich danych ustala sposób leczenia, który dotyczy nie tylko wyleczenia ...

Joanna Czaplińska

ORTO-AIDI Poradnia Stomatologiczna
Strzeszyńska 198
60-479 Poznań

Polecam Panią doktor zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tak delikatnej, a wręcz bezbolesnej wizyty nigdzie nie znajdziecie. Z przyjemnością i bez strachu jeżdżę na wizyty, a co najważniejsze mój 3 letni synek jeździ tam ze mną i nie boi się wizyt u stomatologa, a to tylko dzięki odpowiedniemu podejściu Pani doktor. Polecam ją wszystkim rodzicom, których dzieci boją się dentysty. To chyba jedyny lekarz do którego mam 100% ...
Opinia dodana przez: oficerka

lekarz Piotr Ziembicki

Internista, Gastroenterolog

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz. Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Edyta
Dobry specjalista. Jego kompetencje i doświadczenie górują nad wiedzą innych. Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Barbara Opas-Ocalewska

Logopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Wagrowska 6
61-369 Poznań

Daję 5/5 osoba ta podchodzi z zamiłowaniem do swojej pracy, moja mała mówi już duużo lepiej wyeliminowałyśmy najgorsze seplenienie ale ciągle chodzimy do pani doktor (też właśnie do certusa) na wizyty. Podejście do dzieci ma fantastyczne, jest mega ciepłą osobą i to co robi jest ewidentnie jest jej powołaniem.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN
Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Grzegorz Biegański

Pediatra, Lekarz sportowy

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

Wyjątkowy lekarz z ogromna wiedza medyczna z niesamowita intuicja co do stawiania diagnozy Bardzo skutecznie i skrupulatnie wprowadzający leki do leczenia pacjenta Fantastyczny lekarz o ogromnym sercu i poczuciu humoru posiada wyjątkowa cechę prawdziwego lekarza z powołania leczy i ratuje każdego swojego pacjenta do końca Ma bardzo duza cierpliwość i spokój Wiele lat temu uratował mojego dopiero co narodzonego jedynego syna poświęcając się lecząc go dzień i noc Uratował go ...
Opinia dodana przez: Beata Z. I Adrian Z.

lekarz Joanna Wąsiewicz-Rager

Pomorska 5
60-619 Poznań

Jestem pacjentką od lat i dzięki fachowej i bardzo trafnej diagnozie szybko mi pomogła.Potrafi ze zrozumieniem dla pacjenta omówić każdy problem.Jest najlepszą okulistką jaką spotkałam,bo oprócz ogromnej wiedzy posiada sprzęt do diagnozy .Gorąco polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Krystyna z Leszna

lek. dent. Małgorzata Kunkul

Zespół Lekarzy Rodzinnych Ewa Osińska i Wspólnicy Spółka Jawna
Promienista 89
60-141 Poznań

Super lekarka.. Rewelacyjnie pracuje, leczy bez bólu i stresu. U żadnego innego stomatologa nie pozwoliłam sobie na plombowanie bez znieczulenia.. a u p. Małgosi faktycznie nic nie boli i to bez znieczulenia.. Polecam!!! Fachowiec w 100 %
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Piotr Smuszkiewicz

Anestezjolog

Gronowa 31
61-655 Poznań

Wspanialy czlowiek z wielka wiedza, super specjalista i lekarz z wielka empatia i poswieceniem dla pacjentow. Pomogl mojemu bratu I uratowal mu zycie wielokrotnie. Dziekujemy panie doktorze. Jest pan wielki az brakuje mi slow zeby wyrazic wdziecznosc. Bede o panu myslec do konca moich dni.
Opinia dodana przez: Hanna