Ginekolog Położnik Radzyń Podlaski

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Ostrowiecka 58
21-300 Radzyń Podlaski

Bardzo dobry specjalista. Prowadził moją ciążę i mogę go polecić w 100%. Dokładny wywiad oraz badanie usg ciąży. Odpowie wyczerpująco na wszelkie pytania. Zawsze z uśmiechem do pacjentki. Miły, sympatyczny, spokojny, i co najważniejsze delikatny. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Marta

Szpital
Wisznicka 111
21-300 Radzyń Podlaski

Pani dr Kamińska jest dobrym specjalistą, potrafi zadbać o swojego pacjenta. Jeżeli miałabym polecić jakiegoś lekarza to właśnie panią doktor Kamińską.

Gabinet Ginekologiczny
Radzyń Podlaski ul.Ostrowiecka 18
21-300 Radzyń Podlaski

Bardzo dokładny i kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę - byłam bardzo zadowolona z opieki. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nie miał nic przeciwko obecności męża podczas wizyt i USG. Odpowiadał tez na pytania męża ;) Podczas mojego porodu pracował w poradni ginekologicznej,, a mimo to przychodził sprawdzić jak mi idzie,ponieważ poród.się skomplikował i nie mogłam urodzić ,przerwał pracę w poradni i zrobił mi cięcie cesarskie -wszystko się dobrze skończyło . Oddzwania jeśli w danej chwili nie może rozmawiać. Wizyty o umówionej godzinie(czasami do pół godziny opóźnienia). POLECAM!

Opinia dodana przez: kajka

ulica Dąbrowskiego 25B