Lekarze Radzyń Podlaski

lekarz Katarzyna Niewęgłowska

Internista, Gastrolog

21-300 Radzyń Podlaski

Pani dr.bardzo profesjonalna i kompetentna.To wspaniały specjalista i wybitny fachowiec,jest przy tym miła i sympatyczna osoba,która tworzy przyjazna atmosferę w gabinecie.Wizytyzawsze

lekarz Michał Korzeniewski

21-300 Radzyń Podlaski

Lekarz ma ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się ze swoimi pacjentkami. Jest bardzo miły, kulturalny i kontaktowy. Gabinet w w Lubartowie jest profesjonalnie wyposażony w ekran dla pacjentki oraz osobny dla lekarza, jest też toaleta, w której można się przebrać w jednorazowe spódniczki. Dzięki jego podejściu i poczuciu humoru na wizycie można poczuć się bardzo komfortowo. Widać, że bardzo angażuje się w swoją pracę. Nie spieszy sie, omawia i tłumaczy ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Tomasz Jesionowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zbulitowska 40
Radzyń Podlaski

Wspaniały lekarz, najlepszy pediatra w powiecie radzyńskim i nie tylko, kocha dzieci, poświęca dużo czasu na badanie, nigdy się nie śpieszy, tłumaczy bardzo dokładnie przebieg choroby i działanie leków. Bardzo kompetentny, z poczuciem humoru, moje dzieci gdy były młodsze nigdy nie chciały słuchać o innym lekarzu, polecam wszystkim, którym chorują dzieci albo potrzebują konsultacji, ja mam o Nim jak najlepsze zdanie i przede wszystkim ufam temu Człowiekowi, zawsze pomógł moim ...
Opinia dodana przez: renata zien

lekarz Piotr Skałecki

21-300 Radzyń Podlaski

Bardzo dobry specjalista . Doktor usunął laserowo żylaki . Zabieg odbył się bezbolesnie . Zaraz po zabiegu mogłam się poruszać o własnych nogach . Z całego serca polecam .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Daniel Bzowski

21-300 Radzyń Podlaski

Kompetentny, podchodzi kompleksowo do pacjenta, udziela rzeczowych, wyczerpujących informacji o stanie pacjenta i przebiegu leczenia. Lekarz z powołania. Wyjątkowo kontaktowy i uprzejmy, o dużej kulturze osobistej.

lekarz Norbert Łazuka

21-300 Radzyń Podlaski

Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem tak miłym uprzejmym i zaangażowanym w pomoc pacjentce. Ktoś powie że to Jego praca i zgadzam się z tym...ale Pan doktor jak i Pani doktor Izabella Piętowska-Łazuka poświęcają też swój prywatny czas jeśli jest taka potrzeba a to jest bardzo ważne. Dziękuję to za mało ..,,
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Zofia Budzyńska

ulica Wisznicka 103/13
21-300 Radzyń Podlaski

Wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem i dbałością o szczegóły! Pełen profesjonalizm, zawsze jesteśmy zadowoleni z wizyt

lekarz Arkadiusz Podkowiński

Neurochirurg

21-300 Radzyń Podlaski

Dr Arkadiusz Podkowiński > The Best doctor in Poland !!!!! Operował moją żona rok temu. Modlę się aby Pan Bóg mu dał długowieczności. Bardzo dziękuje ze Pan uratował moją żona Doctor

lek. dent. Barbara Mańko

ulica Ostrowiecka 18
21-300 Radzyń Podlaski

Pani Doktor Barbara jest osobą przemiła i bardzo wyrozumiała. Jeśli chodzi o Radzyń to najlepszy stomatolog! Gorąco Polecam !!!
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Janusz Budzyński

ulica Wisznicka 103/13
21-300 Radzyń Podlaski

to najlepszy, kompetentny dentysta jaki leczył moje zęby.

lekarz Paweł Makaruk

21-300 Radzyń Podlaski

Bardzo dobry specjalista, przyjmuje w Centrum Medycznym NIWA w Głogowi Małopolskim, na obrzeżach Rzeszowa, bardzo wygodny dojazd, nie trzeba przedzierać się do centrum. Polecam

lekarz Ewa Łyjak

Praktyka Lekarza Rodzinnego DORMED
Stefana Kardynała Wyszyńskiego 17
21-300 Radzyń Podlaski

Zdecydowanie najbardziej przyjazny lekarz u jakiego miałem okazję leczyć się. Kompetentna, potrafi słuchać, zero protekcjonalizmu, empatyczna i otwarta na sugestie. Byłem przekonany o potrzebie zmiany dotychczasowej przychodni, jednak za sprawą doktor Łyjak zdecydowałem się zostać. To była dobra decyzja.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Bartłomiej Balak

21-300 Radzyń Podlaski

Bardzo dobry lekarz chirurg . Wykonywał u mnie operację na jelitach . Wszystko w najlepszym porządku . . Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Wiesława Jurkowska

Zabielska 83 lok. 2
21-300 Radzyń Podlaski

Pani Doktor przyjęła mnie o 23 w sobotę a mimo to była życzliwa i poświęciła mi dużo uwagi. Polecam!!!

lekarz Krystyna Kamińska

21-300 Radzyń Podlaski

Pani dr Kamińska jest dobrym specjalistą, potrafi zadbać o swojego pacjenta. Jeżeli miałabym polecić jakiegoś lekarza to właśnie panią doktor Kamińską.

lekarz Adam Kojtych

Psychiatra

ul. Sitkowskiego 1
21-300 Radzyń Podlaski

Super Lekarz szkoda że nie przyjmuje już w Radzyniu Podlaskim .Bardzo miły , sympatyczny i co najważniejsze bardzo pomocny Bardzo dużo pacjentów miało Bardzo pozytywną opinię w poczekalni .
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. dent. Maria Sidorowicz

Stomatolog, Ortodonta

SMILE ART STUDIO STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
ARMII KRAJOWEJ 29
21-300 Radzyń Podlaski

Jestem w trakcie leczenie u Pani Doktor, jej podejście oraz tłumaczenie choroby jest jak najbardziej prawidłowe. Bardzo miła i sympatyczna osoba, z dużą cierpliwością. Cenię przede wszystkim chęć wytłumaczenia mi wszystkiego co nie jest zbędne przy mojej dolegliwości. Polecę każdemu, kto będzie chciał udać się do ortodonty

lekarz Marcin Płowaś

21-300 Radzyń Podlaski

Neurolog godny polecenia. Profesjonalista w swojej dziedzinie, wspaniały człowiek, niesamowite i bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Konkretny,wysłucha, dokładnie tłumaczy, z poczuciem humoru . Jestem pod wrażeniem, oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Witold Zalichta

Gabinet Ginekologiczny
Radzyń Podlaski ul.Ostrowiecka 18
21-300 Radzyń Podlaski

Bardzo dokładny i kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę - byłam bardzo zadowolona z opieki. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nie miał nic przeciwko obecności męża podczas wizyt i USG. Odpowiadał tez na pytania męża ;) Podczas mojego porodu pracował w poradni ginekologicznej,, a mimo to przychodził sprawdzić jak mi idzie,ponieważ poród.się skomplikował i nie mogłam urodzić ,przerwał pracę w poradni i zrobił mi cięcie cesarskie -wszystko się dobrze skończyło . ...
Opinia dodana przez: kajka

lekarz Robert Topyłło

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Ostrowiecka 58
21-300 Radzyń Podlaski

Nie polecam Pana Dr, zgłosiłam sie z prośbą o zbadanie blizny po cesarskim cięciu, potraktował mnie okropnie , poczułam sie poniżona i upokorzona.
Opinia dodana przez: Maria