Lekarze Radzyń Podlaski

lekarz Marek Koczkodaj

Radiolog, USG

Porzeczkowa 5a
21-300 Radzyń Podlaski

Świetny lekarz, kompetentny, uprzejmy. Polecam!

lekarz Katarzyna Lewczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TERAPIA" - Przychodnia Specjalistyczna
Warszawska 17
21-300 Radzyń Podlaski

Pani dr bardzo miła sympatyczna, tworzy przyjemną atmosferę w gabinecie. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania udzielając rzetelnych informacji. Po przeprowadzonym wywiadzie zleciła pakiet badań i wdrożyła leczenie farmakologiczne. Polecam Panią dr z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Andrzej Paluszkiewicz

Zabielska 83/3
Radzyń Podlaski

Miałam wizyte u tego lekarza na fundusz.Przeprowadzil dokładny wywiad,zbadal mnie,zlecił szereg badan.Jestem bardzo zadowolona z wizyty,

dr Andrzej Demczuk

Radzyń Podlaski

Pan doktor prowadził moja pierwszą ciążę i z pełną świadomością mogę go polecić każdemu. Wielu zarzuca mu gburowatość i małomówność, ale pan doktor po prostu nie mówi rzeczy niepotrzebnych, a wizyty u niego to nie są pogaduchy przy herbatce. Nie spotkałam się z sytuacją, żeby nie odpowiedział na moje pytanie. Jeśli uważałam, że nie dowiedziałam się wszystkiego, to zawsze dopytywałam i bez problemu odpowiedź dostawałam. Zawsze pytał jak się czuję, ...
Opinia dodana przez: K.

lekarz Radosław Niebrzegowski

21-300 Radzyń Podlaski

Bardzo kompetentny lekarz. Duże zaangażowanie, chęć pomocy - tak najprościej można opisać Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Łukasz Prokopczuk

ul. Sitkowskiego 1
21-300 Radzyń Podlaski

Nie polecam wpisuję mniejsze ilość leków chociaż prosimy o większą ilość nie przepisze jakby nie wiem co to było a bierze i tak jak za wizytę naprawdę bardzo nie polecam na górze na sitkowskiego są lepsze neurolodzy
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Bożena Gajownik

Choroby zakaźne

Lubelska 32a
21-300 Radzyń Podlaski

Nie ma pojęcia o leczeniu boreliozy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dariusz Hankiewicz

Laryngolog

Radzyń Podlaski

Miałam ogromną nieprzyjemność poznać pana doktora na komisji kwalifikującej do sanatorium w ramach prewencji rentowej. Dawno nikt mnie tak nie upokorzył. Pomijając już sytuację, karze rozbierać się do bielizny i wykonywać polecenia typu marsz po gabinecie i skłony, co dodatkowo sprawiało, ze nie byłam w stanie logicznie odpowiadać na pytania, ale mam wrażenie, ze w tym całym „wywiadzie” wyłapuje i notuje tylko fakty jemu wygodne. Koszmarne doświadczenie. Staram się doprowadzić ...

lekarz Maciej Zygo

21-300 Radzyń Podlaski

Nie polecam. Lekarz ten ma nieprofesjonalne zachowanie wobec pacjenta, brak empatii, nie stara się zrozumieć problemu, nie słucha, nieustannie przerywa, a nawet padają z jego ust niemiłe komentarze typu 'dziwni pacjenci'. Poza tym nie szanuje czasu swoich pacjentów gdyż spóźnia się nawet 1,5h-2h
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sławomir Łazuka

Internista, Lekarz rodzinny

Białka 154/2
21-300 Radzyń Podlaski

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Dorota Fedorczuk

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Kard. Stefana Wyszyńskiego
21-315 Radzyń Podlaski

Pani doktor Fedorczuk nie nadaje się na swoje stanowisko. Przyszlam do szanownej pani z wysypka po czym stwirdzial ze nie bedzie mnie oglądała badała i tylko zerknela jednym okiem na to powiedziala ze to jest ciezka choroba i sie nie chce zarazic i sie odsunela i pokierowala mnie do internisty aby cos mi przepisał...chora kobieta i jej podejście . nie polecam . powinna byc od leczenia a nie od unikania ...
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Artur Krzysiak

ulica Dąbrowskiego 25B
21-300 Radzyń Podlaski

Obsługa Pana doktora jest bardzo opóźniona z powodu zamiłowania do prowadzenia rozmów, nie związanych ze zdrowiem pacjenta i instytucją szpitala. Pan Artur Krzysiak lubi dzielić się swoim prywatnym życiem wyrażajac przy tym, niestosowne komentarze. Już na samą myśl o tej wizycie, czuję niesmak. Na długo zapadła mi w pamięci. Nie polecam, a zwłaszcza kobietom.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Halina Goławska

Psychiatra

ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
21-300 Radzyń Podlaski

NIE POLECAM ZERO EMPATII NIE MA PODEJSCIA DO PACJENTA PODKRESLA SWOJA WYZSZOSC NA PEWNO NIE POMOZE A MOZE ZASZKODZIC RADZE WYBRAC INNNEGO LEKARZA

lekarz Katarzyna Pikulska

21-300 Radzyń Podlaski

Zdecydowanie nie polecam. Straszna arogancja i brak dbania o pacjenta. Podejście strasznie obsceniczne. Liczą się dla niej tylko pieniądze. Pacjent jest na szarym końcu.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Frączkiewicz-Pieniak

Pulmonolog, Internista

ul. Sitkowskiego 1
21-300 Radzyń Podlaski

Okropny,bezuczuciowy i ordynarny czlowiek,naprawde nie polecam,polecam omijac szerokim lukiem takich ludzi
Opinia dodana przez: Mirosław

Zygmunt Komor

lekarz Halina Starzyńska