Ginekolog Położnik Słubice

Poradnie Specjalistyczne
Nadodrzańska 6
69-100 Słubice

Według mnie rewelacyjny lekarz. Kompetentny, konkretny, a jednocześnie empatyczny i bardzo miły. Dobra atmosfera, przez co stres związany z wizytą ulega zmniejszeniu. Można porozmawiać bez skrępowania. Lekarz na poziomie, wielu lekarzy powinno brać przykład, a służba zdrowia wyglądałaby inaczej.

Ul. Lisia 24
69-100 Słubice

Bardzo dobry lekarz prowadzil moja ciaze.delikatny, taktowany,profesjonalny!
Jedyny minus to brak KTG ale reszta ok. Polecam

Bardzo dobry lekarz prowadzil moja ciaze.delikatny, taktowany,profesjonalny!
Jedyny minus to brak KTG ale reszta ok. Polecam

Opinia dodana przez: Patisonnn

nadodrzańska 4/9
69-100 Słubice

Na wizycie u dr Maziuka znalazłam się zupełnie przypadkiem ... - akurat miał wolny termin gdy chciałam wybrać się na wizytę kontrolną . Sądzę, że lepiej trafić nie mogłam! ! ! Nie spotkałam się jeszcze z tak profesjonalnym podejściem jakie oferuje dr Maziuk po wejściu do gabinetu. Jest najżyczliwszym, najsympatyczniejszym i najbardziej konkretnym ginekologiem jakiego spotkałam. Od pierwszej wizyty dało się zauważyć jak wyjątkowo traktuje pacjentki ! Jest osoba kompetentną, z ogromną troską podchodzi do każdego problemu i zapewnia, ze napewno wszystko będzie dobrze. Tak też było ;) Wizyta przebiega w miłej i luźnej atmosferze, a jeśli chodzi o badanie, byłam już kilkukrotnie u doktora i nigdy nie zdarzyło się by był NIEDELIKATNY , badanie wykonuje w taki sposób,ze kobieta nie czuje nawet przez moment dyskomfortu psychicznego:) Doktor jest cierpliwy - (i za to go podziwiam) stąd też wizyty były po prostu idealne - dużo informacji, cierpliwe odpowiadanie na pytania, spokojne podejście do jakiegokolwiek problemu zdrowotnego. Mogę również nadmienić, iż wykonuje NOWĄ METODĄ - cytologię na podłożu płynnym, która ma dwukrotnie większą wykrywalność nieprawidłowych komórek szyjki macicy w stosunku do metody klasycznej. Dzięki jego szczerym zamiarom i zaangażowaniu udało mu się mój organizm doprowadzić do 100% funkcjonaloności, za co z całego serca dziękuję !! ;) JESTEM POD WRAŻENIEM jego umiejętności, ale i przy tym jego pozytywnego charakteru , dla którego każda byłaby skłonna wrócić, by chociażby dać mu móc wywołać uśmiech na naszej twarzy, nawet w najtrudniejszych dla nas chwilach... NIESAMOWITY !!!! Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy! Z czystym sercem POLECAM i serdeczne pozdrowienia dla Pana, jeśli zdarza się Panu czytać te opinie :):) !

Opinia dodana przez: because.we.can

lekarz Jerzy Kempa

Chirurg ogólny, Ginekolog położnik

ul.Słowackiego11b
69-100 Słubice

Cale zycie bylam pacjentka dr.Kepy od 22-go roku zycia az do teraz gdy mam 56 lat.Jest dla mnie jednym z najlepszych lekarzy.Wiem ze obecnie jest bardzo chory ale trzymam za niego kciuki i modle sie za niego.Mam nadzieje ze jeszcze bede mogla go zobaczyc w zdrowiu.Jako doktora polecam

Opinia dodana przez: barbara

Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Spółka z o.o. Filia w Słubicach
Mickiewicza 6
69-100 Słubice

bardzo mila uprzejma ma swoje lata to też coś mówi samo za siebie no i wiedza a praktyka

ul. Reja 5B