Zbigniew Rozalski

2,9
2,9
2,7

Lekarz praktycznie od wejścia do gabinetu naśmiewał się ze mnie. Widział mnie ostatnio może ze 3 lata temu,ale na wejściu zamiast dzień dobry rzucił do mnie:"o, pani już przekwita!". Ogólnie nie mam problemu ze swoim wiekiem,ale jeśli lekarz, do którego przychodzę i od którego wiedzy jestem zależna otwarcie szydzi ze mnie, czuję się zdecydowanie nieswojo. Szydził nie tylko z tego,ale i z mojej dolegliwości, czy też może raczej z mojego braku wiedzy na jej temat. Pomógł mi ją wyleczyć,ale przyznaję,że idąc do niego za każdym razem odczuwam brak komfortu i nie wiem czego mogę się po jego zachowaniu spodziewać. Jego sposób bycia jak na lekarza jest bardzo dziwny.

Niemiły wręcz wredny wogole niema podejścia do pacjentek uważa że pacjentka powinna chyba posiadać taką wiedzę jak on.cala wizytę wstecz czułam się obrażana i poniżona przez tego doktora.nigdy więcej nie odwiedzę jego gabinetu i innym panią polecam również nie wybierać się do tego lekarza.

Bardzo nie miły oraz dziwny. Cała wizytę byłam na maksa zestresowana, a on cała wizytę był oschły,byłam raz więcej nie pójdę.

Musiałam pilnie dostać się do ginekologa, będąc daleko od domu i nie miałam możliwości pójścia do swojew. Dr Rozalski to NAJGORSZY lekarz jakiego odwiedziłam. Tragiczne podejście do pacjenta. Od wejścia zwyzywał mnie (i robił to przez całą wizytę) i wymagał szczególnej wiedzy medycznej. Mam 19 lat i nie wiem jak leczyć jakie choroby, ale znam te, na które sama cierpię. Nie znał nazw leków antykoncepcyjnych (dość popularnych na rynku) a podważał kompetencje mojego lekarza, który jest jednym z lepszych w Wielkopolsce. Wmawiał mi bez żadnych badań i wywiadu, że nie jestem chora. Nie chciał dać skierowania na badania, których pilnie potrzebowałam, twierdząc, że ich się już nie robi. NIKOMU NIE POLECAM takiego lekarza. Tacy ludzie nie powinni mieć kontaktu z pacjentami.

Masakra co do tego lekarza zero podejścia do pacjenta burak i jeszcze raz burak stary dziadek nie polecam tego Pana

Lekarz super! Nie miałam żadnych zastrzeżeń do niego.

Lekarz super! Nie miałam żadnych zastrzeżeń do niego.

Do lekarza przychodzi sie po konkretna porade, a nie podyskutowac i pogodzie wiec oschle podejscie pana doktora nie moze zawarzyc na ocenie ;) Generalnie lekarz kompetentny. Od lat jestem jego pacjetka i nie planuje zmiany.

Lekarz posiewca sporo czasu pacjentowi. Monkament jest taki ze nie bada piersi.

Lekarz posiewca sporo czasu pacjentowi. Monkament jest taki ze nie bada piersi.

Serdecznie polecam tego lekarza wszystkim kobietom. Trafiłam do niego jako młoda dziewczyna i choć chwilami wydaje się oschły, to w rzeczywistości bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz.

sadysta i morderca dzieci , usówanie dzieci ,nie ma sprawy ,bardzo wrazliwy człowiek ,koszt takiego zabiegu ? jedyne 1500 pln reklama dla pan ktore bardzo nie chca byc matkami ,ja niestey chciałem zostac ojcem dlatego opinie wystawiłem nastepujaca ,mysle ze ten pan jeszcze sie nacierpi w swoim marnym i sadystycznym zyciu ...