Lekarze Sokołów Podlaski

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

08-300 Sokołów Podlaski

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie

dr n. med. Agnieszka Kucharczyk

Chirurg ogólny, Proktolog

08-300 Sokołów Podlaski

Chciałabym podzielić siè z Wami moją historią choroby, chodzi o szczelinè odbytu., której początek był kilka lat temu.Potworny, kłujący ból przy wypróżnianiu, płacz i chodzenie po ścianach.Ból ustawał zaraz po wypróżnieniu.Lekarz chirurg proktolog do którego udałam się na wizytè nie powiedział mi , że to szczelina, ale skutecznie ją zaleczył na kilka lat dilatatorem i maścią lidoposterin.Masowałam odbyt dwa razy dziennie przez 20 minut.Ból zupełnie ustał a zwieracz siè rozlużnił.I ...

lek. dent. Świętosław Dąbrowski

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Wolności 9
08-300 Sokołów Podlaski

Nie jest tanio, ale od ponad 15lat regularnie chodzę do tego stomatologa i trzeba przyznać ze jakość pracy tego doktora jest na wysokim poziomie. Znam wiele osób w okolicy które również go cenią.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Agnieszka Kubalska

Bartoszowa 18
08-300 Sokołów Podlaski

Pełen profesjonalizm i realna troska o pacjenta i jego problemy. Doskonały stomatolog a przy tym złoty człowiek, jeżeli chodzi o charakter. Bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Byłem u wielu stomatologów w swoim życiu, ale Pani Agnieszka jest absolutnym nr 1. Polecam w 100%!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Zygmunt Orłowski

08-300 Sokołów Podlaski

Przestrzegam przed tym człowiekiem! Nie rozpoznał nowotworu złośliwego szyjki macicy. Miesiącami przyjmował na prywatnych wizytach i przekonywał, że wszystko jest OK, a problem leży w psychice. Odmawiał badań. Jeśli zależy Ci na swoim zdrowiu, omijaj go szerokim łukiem!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jakub Kiliszczyk

08-300 Sokołów Podlaski

. W czasie pomocy nocnej w SOKOŁOWIE P. w trakcie rozmowy telefonicznej rozpoznał zawał serca i polecił natychmiast wezwać karetkę .Dzięki takiej reakcji pacjent żyje. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: WIESŁAWA

lekarz Andrzej Wąsowski

08-300 Sokołów Podlaski

Coby nie mówić w tym naszym Sokołowie, żeby nie dr Wąsowski to nie byłoby się u kogo leczyć. Szkoda tylko, że w pracy w szpitalu zrezygnował. Może większej liczbie ludzi udałoby się wyjść na prostą...

lekarz Janusz Szyszko

Alergolog, Pediatra

SPZOZ Sokołów Podlaski
Księdza Bosco 5
Sokołów Podlaski

Lekarz "diagnozowal" syna w kierunku astmy oskrzelowej. Faszerując go od lata do wiosny nebbudem dzień dnia. Zrobił testy i powiedział tylko to co sama widziałam na co ma alergie. Powinien z nich wyczytać m.in. że ma również alergie na mleko krowie i powinnam odstawić nabial.... z całego serca radzę omijać szerokim łukiem..... ahhh. Dodatkowo zawsze spóźniony i z kolejki wybiera swoich pacjentów....
Opinia dodana przez: Syn z astma oskrzelową

lekarz Katarzyna Rola-Czerwińska

Psychiatra

08-300 Sokołów Podlaski

Niewiele empatii, jezeli w ogóle, spychologia. Napewno nie jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, oj nie.

dr Marek Gniado

Sokołów Podlaski

Człowiek bardzo arogancki. Żeby uniknąć mocniejszych słów.. Naprawdę, nie życzę nikomu operacji w towarzystwie tego pana.

lekarz Grażyna Kadej

08-300 Sokołów Podlaski

Pani doktor ma problem z tym że pacjent w ogóle zadaje jakieś pytania. Na większość odpowiada "nie wiem" pomimo że jesteśmy w gabinecie lekarskim a nie na stand-upie. Nieuprzejma, arogancka, niezainteresowana pacjentem. Na kozetce jakieś torby, badania odbywają się na krześle. Szkoda że nie można dać 0 gwiazdek. Wizyta to jakiś żart. Czasami trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Nie polecam, strata czasu.
Opinia dodana przez: Wioleta

lekarz Marian Waniewski

08-300 Sokołów Podlaski

Serdecznie NIE POLECAM! Lekarz niewykazujacy się jakąkolwiek empatią do pacjenta i zainteresowaniem stanu zdrowia. Takich 'lekarzy' należy omijać szerokim łukiem. Stracony czas i nerwy.

lekarz Jolanta Zabielska-Pierzchlewska

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT" Mikołaj Flakowski, Rafał Flakowski
Skłodowskiej-Curie 14
08-300 Sokołów Podlaski

Pani doktor ewidentnie brakuje empatii. Jest nieuprzejmą. W trakcie rozmowy potrafi w bardzo nieelegancki sposób wyrażać się o pacjencie
Opinia dodana przez: Córka pacjentki

lekarz Grażyna Bembenek

08-300 Sokołów Podlaski

Niestety nie polecam Pani Doktor. Brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu. Jest to również opinia wielu osób, które znam.

lekarz Marta Wróblewska-Banaś

Wyspiańskiego 3/16