Lekarze Sosnowiec

lekarz Sylwia Kucia-Kuźma

Sante Clinic
Aleja Wolności 6
41-219 Sosnowiec

Polecam Panią Doktor Sylwię Kucia-Kuźma. Bardzo cierpliwa świetnie przeprowadziła wywiad zaproponowała konkretne badania, które potwierdziły diagnozę. Życzliwa osoba i bardzo kompetentna to czego nie dało się wykryć innym kardiologom Pani Doktor udało się od razu. Gorąco polecam oby więcej było tak wyedukowanych lekarzy w naszym otoczeniu.
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Jan Kaganiec

Hepatolog, USG

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Polecam naprawdę dobry lekarz;-) Pomaga mojemu mężowi w wyleczeniu złych badań wątrobowych, efekty widoczne już po miesiącu
Lekarz taki, jaki powinien być każdy. Stwarza komfortowe warunki, obchodzi się z pacjentem jak z człowiekiem a nie kawałkiem mięsa, co niestety można napotkać u innych ginekologów. Korzystam z wizyt na NFZ a uwagi poświęca tyle, co na wizytach prywatnych. Jednym zdaniem niesamowity specjalista i człowiek!

lekarz Magdalena Datta-Adamczak

Wenerolog, Dermatolog

Przychodnia Kolejowa ul. Piłsudskiego
Kaliska 41
Sosnowiec

Od kilkudziesięciu lat korzystam z usług, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze pomocna, stara się przepisywać tanie leki. Super tłumaczy każdą przypadłość. Szybki i łatwy kontakt. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Grażyna Fronio

Endokrynolog

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Wspaniały lekarz, z przyjemnością idę na wizyte-kompetentna, skuteczna, wytrwała w wysłuchaniu pacjenta, bardzo pozytywnie oceniam -leczy mnie p. doktor juz od kilku lat !!
Opinia dodana przez: Jadwiga

prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Bardzo się zawiodłam. Słaby lekarz ale przede wszystkim nieetyczny człowiek. Zgłosiłam się na wizytę z niegojącą otwartą raną piersi, powikłaniem po nieudanym zabiegu jednym ze szpitali. Prof. Jacek Starzewski pomimo jest uznanym krajowym autorytetem w dziedzinie schorzeń kobiecych (orzeka jako biegły z tego zakresu) mnie w ogóle nie pomógł. Na wizycie nie postawił żadnej diagnozy, nie wykonał żadnego badania, nie podjął się leczenia ani też nie pokierował dalszym leczeniem w ...
Opinia dodana przez: Była Pacjentka

lek. med. Andrzej Prokop

Internista, Kardiolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Prokop
Szpitalna 1 (gabinet nr 208, piętro II)
41-219 Sosnowiec

Wspaniały lekarz, dociekliwy, szukający do skutku. Sekretny diagnosta, spokojny i rzeczowy. Wyjaśnia co i jak, poprowadzi prawie za rękę. Jak się stosujesz do zaleceń, będzie dobrze. Jestem po zawale serca już 3 rok i dzięki Panu doktorowi wyniki są lepsze niż przypuszczaliśmy. Z czystym sumieniem polecam dr.Prokopa.

lekarz Sylwia Kubizna

Pulmonolog, Pediatra

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Jeden z gorszych lekarzy z jakimi miałem styczność. Na szczęście syn jest zbyt młody żeby zapamiętać niekompetencję tej Pani (lekarzem ją nazwać tylko ze względu na dyplom to trochę za dużo). Bez zagłębiania się w szczegóły powiem tylko, że to lekarz, który oczami diagnozuje. Na prośbę aby w prywatnej klinice zrobił odpłatne USG klatki piersiowej usłyszałem "nie robię USG". Fajnie być lekarzem, który nie wykonuje badań. Szkoda tylko, że po ...
Opinia dodana przez: Jakub

dr n. med. Stanisław Mrozek

Ortopeda, Traumatolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Lekarz z powołania, prawdziwy fachowiec, dobry człowiek, znany mi od ponad 30 lat ponieważ tyle lat ma moja córka a Pan dr leczył ją od niemowlaka.

lekarz Marzenna Gubała-Kacała

Chirurg dziecięcy

ulica Gen. W. Andersa 60/VI
41-200 Sosnowiec

Jestesmy pod opieka pani doktor juz 5 miesiac. Jest osoba niezwykle ciepla, zawsze ma czas i cierpliwosc zeby porozmawiac z rodzicami, a co najwazniejsze jest swietnym lekarzem, pod jej nadzorem naczyniak naszej corki z ogromnych rozmiarow stal sie ledwo widoczny. Moge ja polecic calym sercem. Jestesmy bardzo wdzieczni! Mala pacjentka Zuzia Ballion z rodzicami:)
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Łukasz Polczak

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Lekarz pierwsza klasa Miałam artroskopię barku jestem pod wrażeniem efektu zabiegu (kotwica tyranowa )polecam lekarza po operacji miałam 3 zastrzyki z kwasu hialuronowego i bark jest sprawny w 99%.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Mateusz Kęsek

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, Oddział Chirurgii Plastycznej
Plac Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
Sosnowiec

Z usług doktora korzystałam wielokrotnie i śmiało mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.Szczegółowo przeprowadzony wywiad,omówienie zabiegu krok po kroku i odpowiedź na każde z moich pytań to nie jedyne plusy.Ogromna wiedza,cierpliwość i skrupulatność oraz praca na wysokiej jakości preparatach, sprawiają, że efekty zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami utrzymują się o wiele dłużej.Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet po zabiegach miałam zapewniony kontakt oraz opiekę medyczną. Świadomość tego, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Maczek

Lekarz rodzinny

Unia Bracka
ul.Dmowskiego
41-200 Sosnowiec

Pan Doktor Andrzej Maczek, to nie tylko znakomity lekarz, pełen wiedzy, cudownego kontaktu z pacjentem, zawsze potrafi porozmawiać, pocieszyć, a zwłaszcza postawić właściwa diagnozę i podjąć stosowne leczenie. Takich dobrych lekarzy już praktycznie nie ma ... Doktorze! Sama wiem, ze Panu jest potrzebna pomoc... Dowiedziałam się, ze jest Pan poważnie chory... Niech Pan wraca do zdrowia i swoich wdziecznych pacjentów! Stanisława B. z Bedzina.

lekarz Damian Polak

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Polecam Pana Doktora z całego serca. Bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru . Bardzo mi pomógł gdy tego potrzebowałam.Mam nadzieję,, że to nie ostatni raz gdyż gdy będzie taka potrzeba chętnie skorzystam jeszcze raz z jego pomocy. Bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Magdalena Fuch

Laryngolog

Poradnia dla Kobiet
Niepodległości 17
41-200 Sosnowiec

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Nie daje bezsensownie antybiotyku, kiedy nie ma takiej potrzeby. Dzięki niej moja córeczka przestała chorować. Doskonała kobieta!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Bątkiewicz

Psychiatra

indywidualna praktyka lekarska
ul.Jagiellońska
41-200 Sosnowiec

Jak najbardziej polecam,chodze na wizyty ladne pare lat...niestety moja choroba jest dlugotrwala jak nie nieuleczalna.Naprawde polecam i zycze zdrowia;))

lekarz Wojciech Rychel

ulica Szkolna 4A
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry pediatra. Ma ogromną wiedzę i świetne podejście do dzieci. Poświęca dużo czasu na badanie, które przeprowadza starannie. Jest uprzejmy i wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze.
Opinia dodana przez: Joanna
Kilka lat temu, trafna diagnoza i szybka reakcja (operacja) pozwala mi na normalne życie.To chyba najlepsza rekomendacja.

lekarz Elżbieta Gwóźdź

Internista, Ginekolog położnik

al. Zwycięstwa 4/5e
41-219 Sosnowiec

Kompetentna, miła, zna sie na rzeczy.z duzym doswiadczeniem

lek. dent. Grzegorz Pluta

Chirurg stomatolog

ulica Kossaka 10 A
41-200 Sosnowiec

Polecam, nie uświadczyłem problemów związanych z wizytą a leczę się tam od dawna, raz miałem wrażenie że przychodzę w niewłaściwym czasie ale w sumie każdy może mieć gorszy dzień choć u lekarzy tego się nie powinno wybaczać. Na minus to że całkiem drogo kosztuje u tego dentysty leczenie prywatne, nie mniej jest profesjonalne.
Opinia dodana przez: Alek