Lekarze Środa Wielkopolska

- 184
Pragnę podziękować Panu dr Hubertowi Bochyńskiemu za, dynamiczne, konkretne, decyzyjne przyjęcie mnie w poradni przy szpitalnej w Poznaniu ul. Polnej 33. Zważywszy na moją dużą odległość 144 km od miejsca zamieszkania, jak i również od obostrzeń epidemicznych, działanie względem logistycznym było wspaniałe !!! I tak kolejno: mierzenie temperatury ciała w namiocie. Badanie lekarskie - (cytologia) Pobranie krwi w laboratorium. Badanie densytometryczne. Osiągnełam doskonały limit czasowy, do podróży powrotnej do domu. ...
Do Allecoudent chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Mohsen Nasher

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wspaniały lekarz z powołania.Zostalam od razu otoczona opieką guz, piersi szybko usunięty .Człowiek o wielkiej kulturze i wysokich kompetencjach. Dziękuję za wszystko
Opinia dodana przez: Ewa.K.
Dr Rypinski to świetny lekarz, godny polecenia. Poświęci pacjentowi odpowienio dużo czasu, dokładnie zbada. Gdy nie miałam sil by dojechać na wizytę do przychodni, doktor przyjechal do mnie do domu. Kompetentnie odpowie na wszelkie pytania, zastosuje trafne leczenie. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Wspaniały i wybitny lekarz. Który ma powołanie do pomagania pacjentom. Wysłucha i doradzi. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pełen profesjonalizm. Można zaufać w 100 %
Opinia dodana przez: Monika D
Doktor Piotr to nie tylko świetny specjalista,ale przede wszystkim bardzo dobry pełen empatii człowiek. Jego podejście do pacjenta - autentyczna życzliwość i zaangażowanie (konkretna , rzetelna informacja na temat aktualnego stanu zdrowia i możliwości jego poprawy), sprawia że chory czuje się " zaopiekowany " i pełen nadziei ,a to jest bardzo istotne w procesie powrotu do zdrowia.
Opinia dodana przez: Zbigniew
Świetny lekarz, leczył moje dzieci i dzieci mojego brata. Ogromne doświadczenie, chyba był ordynatorem w średzkim szpitalu przez lata. Ma nasze całkowite zaufanie
Opinia dodana przez: Kamil Z.
Lekarz któremu można całkowicie zaufać. Każdy pacjent jest dla niego ważny. Mimo tylu obowiązków poświęci swój czas na udzielenie pomocy. Zawsze stawia dobrą diagnozę a Jego leczenie przynosi dobre efekty. Dziękuję Panu za przyjazd do mojego ojca.
Opinia dodana przez: Justyna
U Pani Doktor leczę się od ponad roku na NFZ. Jestem pod wrażeniem jakości wszystkich moich wizyt i zaangażowania Pani Doktor. Pani Doktor jest niezwykle kompetentną, dociekliwą, uprzejmą i pracowitą lekarką. Cenię ją również za kompleksowe podejście do pacjenta, przeprowadzenie dokładnego wywiadu i porady związane z innymi chorobami współistniejącymi. Badania okulistyczne wykonuje bardzo starannie i dokładnie, stawiając diagnozę rozmawia z pacjentem i cierpliwie tłumaczy przebieg dalszego leczenia. Zawsze poświęca pacjentowi ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Krzysztof Nowak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Tu,Iwona Zając,z Siemowo.Dziękuje za opieke i za usunięcie mi kamieni ,w Szpitalu Gostyniu.Na chwile obecną czuje się dobrze,a rany po usunięciu drenu zaczynają sie goić,a diete dalej trzymam.Jest pan bardzo dobrym lekarzem,ludzie są z pana zadowoleni jaką prace pan trzyma,ja również.pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Iwona
Wspaniały lekarz ,uprzejmy,miły ,,,złote ręce!" choć jest bardzo młodym lekarzem ma ogromną wiedzę z ortopedii .operował mojej mamie kolano(endoproteza) po tygodniu po operacji weszła n a trzecie piętro 85 schodów bez problemu -super
Opinia dodana przez: DOROTA
Z moim dzieckiem trafiłem do p.dr. Widziałem pewne obawy w oczach lekarki, ale zaufałem. Pani doktor powiedziała, że specjalizuje się w innej dziedzinie, ale zrobi co w jej mocy, by moja córka mogła być sprawna. I udało się. W Klinice w Poznaniu nie wierzyli, że to neurolog. Gratulacje.
Bardzo dobry Specjalista. Wizyta w przyjemnej atmosferze, doktor wszystko spokojmnie tłumaczy. Polecam z całego serca.

lek. dent. Jarosław Zając

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Świetny dentysta, poradził sobie z problemem, którego inny lekarz nie potrafił rozwiązać. Polecam każdemu, kto chce mieć wyleczone zęby.
Opinia dodana przez: Anka
SUPER LEKARZ, UMIE WYTŁU,ACZYĆ, NIE MA PROBLEMU ZE SKIEROWANIEM NA DALSZE BADANIA
Świetny psychiatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem zadowolona z podejścia pana doktora do pacjenta rzetelny uprzejmy aż mi strach przed fotelem minął
Opinia dodana przez: Anna
Lekarz na 5+. Miły, uprzejmy, z taką ilością czasu ile potrzeba małemu pacjętowi , spokojnie tłumaczy rozwiewając wątpliwości zestresowanych rodziców. Lekarz jakich mało - z powołania. Godny polecenia chirurg dziecięcy.
Opinia dodana przez: Anna
Bardzo kompetentny lekarz pierwszego kontaktu! Wykonuje szczegółowe badania, tłumaczy swoją diagnozę, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Paula
Najlepsza Pani Doktor w Polsce. Dzięki wskazówkom moje dziecko siedzi, chodzi i dobrze się rozwija. Jako jedyna znalazła sposób na mojego niejadka a wcześniej na złagodzenie kolek. Żałuję, że wcześniej do niej nie poszłam. A "odwiedziłam" wielu lekarzy... Pani Doktor to "chodzące złoto" :)
Opinia dodana przez: Monika