lekarz Hubert Bochyński

Wspaniały lekarz i dobry człowiek . Wiedzac , ze to On prowadzi moja ciaze jestem spkojna i czuje sie bezpiecznie

Wspaniały lekarz. Do Pana doktora trafiłam pół roku temu i przez ten czas zostałam zdiagnozowana i zostało podjęte leczenie. Pan doktor Bochyński jest bardzo konkretny a do tego przesympatyczny. Pana Bochyńskiego cechuje niesamowicie "ludzkie" podejście do pacjenta (ja jako pacjentka nie czułam się nigdy źle podczas wizyty). Bardzo polecam Pana doktora Huberta Bochyńskiego. Marta K.

Po dzisiejszej wizycie u Pana Huberta z calym sercem mogę powiedziec ze po prostu urodził sie do tego zawodu.jest dokładny.wsZystko dokładnie wyjaśni .nie spieszy sie.i postawił diagnozę,leczenie.Oby więcej takich lekarzy jak Pan Hubert.Polecam!!!

Idealny, najlepszy ginekolog u którego kiedykolwiek byłam. Moim zdaniem lekarz z powołania. Nie zostawi pacjentki bez pomocy, jestem tego przykładem. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest konkretny i nie owija w bawełnę a każda pacjentka wychodzi z uśmiechem. POLECAM

Bardzo fajny potrafi rozładować napiętą atmosferę związaną z wizytą doradzi skieruje gdzie trzeba Polecam