Filtruj terminy

Krzysztof Czapla

ISPL Czapla Krzysztof
1 Maja 23
78-300 Świdwinek, Świdwin

Jestem bardzo zadowolona ze jest taki lekarz u nas w mieście. Prowadził mi ciaze wszystko było Oki badania miałam wszystkie zrobione aż lekarze na porodówce byli zdziwieni. Zawsze jak coś się dzieje to nie trzeba czekać długo na wizytę. Wiadomo że za niektóre badania trzeba zapłacić ale to nie jest winna lekarza. W ciągu szybkiego czasu zostałam wyleczona z dolegliwości które miałam🙂
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Sławomir Godleś

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ulica Podgórna 17E
78-300 Świdwin

Okropnie nieuprzejmy, żałosne żarty, można poczuć się niekomfortowo, płakałam po wizycie. Zdecydowanie nie polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Bogdan Siwek

NZOZ "AMBULATORIUM"
PODGÓRNA 17 E
78-300 Świdwin

Witam wszystkich.Zdecydowanie ODRADZAM tego lekarza.Przez jego brak zainteresowania ciążą straciłabym swoje maleństwo. Było to tak: Zostałam skierowana przez niego do szpitala na nadciśnienie więc jeszcze tego samego dnia tam pojechałam(na spokojnie zeby sie nie stresowac bo ciśnienie dochodziło do 145/90)Wychodząc od niego usłyszałam : " jak pani sobie poleży w szpitalu to może ciśnienie samo spadnie", miedzy wizyta u tego SPECJALISTY a przyjazdem do szpitala mineło maksymalnie półtora godziny, ponieważ ...

lekarz Jacek Borowski

Jacek Borowski Gabinet Lekarski
ulica Miła 4
78-300 Świdwin

Bardzo dobry lekarz wszystko na wysokim poziomie wiedza, doświadczenie medyczne i rzetelnie przekazane informacje o diagnozie i dalszym leczeniu.Polecam.
Opinia dodana przez: IzabelaH

lekarz Sylwester Ciećwież

Ośrodek Terapii Oddechowej VENTAMED - Filia w Świdwinie
Wojska Polskiego 22/C
78-300 Świdwin

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Helena Kłusewicz