Ginekolog Położnik Świdwin

Ośrodek Terapii Oddechowej VENTAMED - Filia w Świdwinie
Wojska Polskiego 22/C
78-300 Świdwin

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .

Opinia dodana przez: Małgorzata

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ulica Podgórna 17E
78-300 Świdwin

Moim zdaniem lekarz kompetentny, z poczuciem humoru, czułam się swobodnie dzięki podejściu Pana Doktora. Pan Doktor mnie operował i nie było żadnych komplikacji, czuję sie dobrze.
Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Opinia dodana przez: Alicja

ISPL Czapla Krzysztof
1 Maja 23
78-300 Świdwinek, Świdwin

Ja tam jestem zadowolona. Poszlam z polecenia swojej kolezanki i nie zaluje. Polecam kazdej, ktorej zalezy na profesjonalizmie i na wlasnym zdrowiu

Opinia dodana przez: agnieszka

NZOZ "AMBULATORIUM"
PODGÓRNA 17 E
78-300 Świdwin

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam do tej pory. Na początku było dziwnie bo w ogóle się nie odzywał. Teraz wiem, ze jak wszystko jest w porządku to nie ma o czym mówić, a jak chce się czegoś dowiedzieć to po prostu muszę zapytać. I nigdy nie zdarzyło się żebym nie uzyskała odpowiedzi na swoje pytanie, a wręcz przeciwnie są one jasne i wyczerpujące. Polecam go gorąco.

Jacek Borowski Gabinet Lekarski
ulica Miła 4
78-300 Świdwin

Miły i sympatyczny , a przede wszystkim z poczuciem humoru lekarz, z którym można porozmawiać polecam÷))

Opinia dodana przez: Alicja

Nzoz Ambulatorium