lekarz Bogdan Siwek

2,9
2,9

Odradzam. Lekarz lekceważył opisywane przeze mnie objawy. Nie słucha. Przychodzi się z problemem to potrafi tylko odesłać mówiąc ze wszystko jest w porządku

Polecam. Chodze do tego lekarza od 7 lat, trafilam tam z problemem zdrowotnym. Pan Doktor wyjasnil wszystko, poswiecil mi naprawde bardzo duzo czasu. Od tamtej pory przychodze na wizyty kontrolne i jestem zadowolona. Pan Doktor o wszystkim mowi, wyjasnia przebieg badania i jego wyniki, jest bardzo mily. Ciezko mi sie wypowiedziec o opiece nad ciezarnymi, prowadzeniem ciazy itp., gdyz nie dotyczy mnie to.

Nie polecam tego lekarza... Trafilam u niego z wczesna ciaza ok. 7tyg z krwawieniem. Podczas badania traktowal mnie lekcewazaco I chlodnie. Podczas badania Usg nie powiedzial ani slowa czy wszystko dobrze, ktory to tydzien. WYpisla mi recepte nic nie mowiac przez cala wizyte. Nie ostrzegl mnie ze mam zagrazajace poronienie I tak na prawde powinnam pojsc do szpitala. Bo jego badaniu od 3 dni bolal mnie dziwnie brzuch I niestety w nocy nastapilo poronienie. Wizyte mialam nastepnego dnia oczywiscie spoznil sie o 1,5h. Na pytania mi odpowiadal ''to tylko wrozka moze powiedziec'' a mi lzy stawaly w oczach a serce pekalo. Prawda jest, ze pacjentki obsluguje w mniej niz 2 min, aby jak najszybciej. Jezeli chcesz doniesc ciaze I miec prawidlowa opieke omijaj go szerokim lukiem. Moja znajoma 5 ciaz poronila przy nim.

Nie polecam tego lekarza.Pacjentki,ktore przychodza na kase chorych traktuje jak gorsze,jest nie mily i potrafi sie godzine spoznic,a do tego za mało czasu poświęca pacjentkom.Chodzilam do niego juz 3 lata,ale tylko na wizyte kontrolna,bo mieszkam blisko przychodni,w ktorej przyjmuje wiec nie zmienialam lekarza.Gdy zaczela mi sie spozniac miesiaczka zrobilam 2 testy i gdy wyszly pozytywne poszlam do niego i powiedzial,ze jestem w 3 miesiacu ciazy,a gdy zapytalam czemu nic nie mowil,gdy bylam u niego miesiac wczesniej to powiedzial,ze nie bylo widac.Termin porodu zle mi wyliczyl.A jak chodzilam na wizyty i pytalam jak dziecko to moze 2 razy cos powiedzial od niechcenia wiec juz wiecej nie pytalam.To nie sprawiedliwe,ze pacjentki,ktore chodza na NFZ sa gorzej traktowane skoro z naszych podatkow taki Siwek ma pensje.

U Pana doktora byłam raz, ale więcej nie skorzystam. Kompetentny, usg piersi bardzo dokładne, jednak niesamowity dyskomfort, jeżeli chodzi o niewyciszone drzwi /żadne/. Mąż który siedział w poczekalni wszystko słyszał ,/mimo ściszonego głosu/ przeniósł się na korytarz, to samo.A wizyta u lekarza, a szczególnie ginekologa to raczej intymna wizyta.Może komuś się wyda dziwne bo istotne przecież jest badanie, ale dla mnie to jest tak samo ważne jak wynik badania.

Ja również nie polecam tego lekarza. Kiedy do niego trafiłam byłam w pierwszej ciąży. Czekałam w kolejce na wizytę chyba z szósta a weszłam w przeciągu 0,5 godziny bo każdej pacjentce poświęcał chyba z 2 minuty. Po stwierdzeniu ciąży pomruczał coś pod nosem do siebie wstawił trzy znaki zapytania w karcie pacjenta bez żadnego wyjaśnienia i podziękował. Nie dostałam karty ciąży tylko kazał zbadać grupę krwi. Była umówiona na wizytę za miesiąc niestety kiedy byłam pod gabinetem po godzinnym czkaniu na doktora zadzwoniłam do pielęgniarki która poinformowała mnie że było za mało pacjentek umówionych na ten dzień i zostałam przeniesiona na wizytę za tydzień na którą zresztą już nie dojechałam bo znalazłam się w szpitalu z poronieniem- ciąża obumarła. Wydaje mi się że od początku wiedział że z ciążą jest coś nie tak i pozwolił mi się z niej cieszyć, a wystarczyło tylko powiedzieć żebym za szybko się nie cieszyła bo ciąża jest zagrożona. Obecnie leczę niepłodność(ponieważ od poronienia minęły dwa lata a ja nadal nie mogę zajść w ciąże) u lekarza, który po poronieniu okazał mi zainteresowanie i współczucie w szpitalu.U tego własnie "specjalisty" jak go niektórzy nazywają byłam tylko raz i więcej nie pójdę!!!

Pracuje w wielu miejscach, zawsze spóźnia sie na wizyty. W szpitalu cudem udało sie uratować mojego synka po prowadzonej ciąży u tego SPECJALISTY.:( NIE POLECAM GO NIKOMU

byl bardzo dziwny, zbyt przymilny ,a gdy chcialam konkretnych odpowiedzi to mnie zbywal i mowil ,ze to blachostka. wydawal sie pijany.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam do tej pory. Na początku było dziwnie bo w ogóle się nie odzywał. Teraz wiem, ze jak wszystko jest w porządku to nie ma o czym mówić, a jak chce się czegoś dowiedzieć to po prostu muszę zapytać. I nigdy nie zdarzyło się żebym nie uzyskała odpowiedzi na swoje pytanie, a wręcz przeciwnie są one jasne i wyczerpujące. Polecam go gorąco.

jestb milym sypatycnym lekarzem duzo doradza lubie do niego chodzic zadnego inego lekarza nie zamienie