Ginekolog Położnik Kołobrzeg

Ginekolog położnik, Ginekolog

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za pełne empatii podejście do pacjenta, za opiekę po zabiegu jak również za znalezienie czasu, aby pacjentowi udzielić właściwych informacji, kiedy jest pełen niepokoju i bólu.
Pani Doktor- z wyrazami szacunku oraz życzeniami ...

Pani Doktor- z wyrazami szacunku oraz życzeniami wielu sukcesów na niwie zawodowej jak i prywatnej, jeszcze raz dziękując za pełną zaangażowania postawę,
Stanisława z Pogorzelicy.

Opinia dodana przez: Stanisława z Pogorzelicy

ul. Rzeczna 11b
78-100 Kołobrzeg

Wspaniały ginekolog,gdy leŻałam w szpitalu był tak samo miły i uprzejmy jak w prywatnym gabinecie. Polecam!!!

ulica Wschodnia 3
78-100 Kołobrzeg

Moim zdaniem lekarz kompetentny, z poczuciem humoru, czułam się swobodnie dzięki podejściu Pana Doktora. Pan Doktor mnie operował i nie było żadnych komplikacji, czuję sie dobrze.
Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Opinia dodana przez: Alicja

ulica Szpitalna 2B
78-100 Kołobrzeg

Witam. Jestem pacjentką pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentna, poświeciła mi dużo czasu kiedy byłam w ciąży. Moja ciąża była zagrożona w ostatnich miesiącach przed rozwiązaniem i dzięki niej moje dziecko urodziło się zdrowe.
Chciałabym jednak skomentować wpis ...

Chciałabym jednak skomentować wpis anonima z dnia 20.09.2012 o godz.19:48. Ta strona jest poświęcona lekarzowi jego opinii, a nie sprawą związaną z jej mężem. Jeżeli jej mąż jest oszustem to jego osądzajcie, a nie fachowego Doktora!
Serdecznie polecam :)

Budowlana 4
78-100 Kołobrzeg

Dla mnie najlepszy lekarz na świecie. Nie dość, że dzięki niemu mam upragnione dziecko to jeszcze uratował mi życie dwa razy. Jest konkretny, nie owija w bawełnę. Mówi jak jest, nie koloryzuje. Co sprawia, że jest specyficzny, co niektórym może przeszkadzać. Dla mnie mega lekarz.

Opinia dodana przez: Emilia

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Jedności Narodowej 83 b lok. 4
78-100 Kołobrzeg

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam do tej pory. Na początku było dziwnie bo w ogóle się nie odzywał. Teraz wiem, ze jak wszystko jest w porządku to nie ma o czym mówić, a jak chce się czegoś dowiedzieć to po prostu muszę zapytać. I nigdy nie zdarzyło się żebym nie uzyskała odpowiedzi na swoje pytanie, a wręcz przeciwnie są one jasne i wyczerpujące. Polecam go gorąco.

ul. Katedralna 44/2
78-100 Kołobrzeg

Miałam problem w sobotę i dzwoniłam do 5 lekarzy .Tylko Radomski specjalnie dla mnie przyjechał i mi pomógł.Gdyby nie on byłabym już prawdopodobnie na tamtym świecie.
Nie wiem czego oczekują inne kobiety ,ja jestem szczęśliwa ,że na niego trafiłam.
To ...

To wyjątkowy ,życzliwy i nie drogi ginekolog w Kołobrzegu.

ulica Unii Lubelskiej 31B/I4

Sanatorium i Szpital Uzdrowiskowy LECH Kołobrzeg