Iwona Adamusiak-Kutrowska

bardzo dobry specjalista, rzetelny, dokładny diagnosta, przesympatyczna osoba, dużym plusem jest możliwość zamówienia wizyty domowej

Polecam wszystkim!!!kobieta ma wspaniałe podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica.Swoją diagnozę popiera kompleksowymi badaniami.gdyby nie ona wykończyłabym sie psychicznie z moja 6 tygodniowa córeczka.a coreczka zaplakala by sie na śmierc...wszyscy pediatrzy odsyłali nas z kwitkiem twierdząc;"że to normalne, ze dziecko musi płakac, że to przejdzie z wiekiem"dopiero pani Iwona zleciła badania krwi, moczu, usg brzuszka..nie zbagatelizowała problemu i pomogła mojemu dziecku.Polecam wszystkim mama naprawde!!