Ginekolog Położnik Sztum

Szpital Polski SA

82-400 Sztum

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu do pacjentki. Dokładnie i rzetelnie przeprowadza badania. Rzeczowo ale z wyczuciem tłumaczy stan wszelkie kwestie zdrowotne. Nie spieszy się. Jest bardzo taktowny, kulturalny, nie stwarza dystansu ale też nie zanadto się spoufala. Od kilku miesięcy prowadzę ciążę u tego lekarza, a wcześniej też byłam na kilku wizytach i ogromnie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

82-400 Sztum

Brdzo dobry lekarz ale nie jestem zadowolona z dobrenej antykoncepcji poniewaz dalam sie namowic na zmiane tabletek i chodze ciagle glodna

femina

82-400 Sztum

Rzetelność, dokładność a tym samym skromność w doskonałości fachu to kwintesencja specjalisty!!! Ginekolog godny polecenia!!!

Opinia dodana przez: Małgorzata

Sztum

Świetny lekarz. Najmilszy człowiek na świecie.:) Polecam go młodym kobietom które szukają lekarza ,który zrozumie ich kobiece dolegliwości:)

Opinia dodana przez: Marcelina

Indywidualna Specjalistyczna Prktyka Lekarska
Sztum ul Chełmińska9
82-400 Sztum

Smiac mi sie chce jak patrze na te wszystkie negatywne komentarze! Co za bzdury baby wypisujecie! Żal! Jestem od 15 lat pacjentką i nigdy nie bylo sytuacji zeby Pani Dr byla nie mila czy cos w tym stylu! Prowadzi u mnie druga ciążę i jestem zadowolona co wiecej mam do niej pelne zaufanie czego nie moge napisac o kilku innych ginekologach😕
Polecam Pania Basie rodzinie i znajomym! Oby wiecej bylo takich lekarzy 👍

Opinia dodana przez: Barbara

82-400 Sztum

Kurczę no cóż mogę powiedzieć. Ordynatura do czegoś zobowiązuje- a tu ciągle : pośpiech, ignorancja, ciągła zmiana zdania i lenistwo. Masakra.

82-400 Sztum

5 lat temu rodziłam córkę w szpitalu w Sztumie, wezwano pana Ramsa ponieważ dziecku zanikało tętno. Przyszedł pan Rams i wkurzonym głosem powiedział:po co tu przyszedłem, mecz odlądałem?
Nidgy w życiu nie spotkałam sie z takim chamstwem
Dziecko utknęło w ...

Nidgy w życiu nie spotkałam sie z takim chamstwem
Dziecko utknęło w kanale rodnym, wię cRams postanowił wyciągnąć VACUM. Córka urodziła się w zamartwicy i z objawami niedotlenienia i w dodatku miała wylew śródczaszkowy okołoporodowy.
Moja córka mogła nie przeżyć a ten cham powiedizał po co tu przyszedłem?