lek. dent. Maciej Kaniepień

Świetny lekarz, profesjonalny i uprzejmy :) Całe dzieciństwo unikałam dentystów, jednak teraz chodzę tam z przyjemnością.

Pełen profesjonalizm, nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza (nie tylko ja ale i cała moja rodzina oraz znajomi). Nic dodać, nic ująć. Gorąco polecam jako lekarza, człowieka i fachowca.

Dobry lekarz. Widać, że zna się na tym co robi. Mam do Niego pełne zaufanie. Jest profesjonalistą, pewnie dlatego chodzą do Niego tłumy , bo terminarz ma wypełniony po brzegi. Ma super podejście do dzieci i dorosłych. Nie ściemnia, jest konkretny, dobrze wykonuje swój zawód. Jest bardzo miły.

Leczenie kanałowe - 300 zł (ząb z tyłu). Najlepszy dentysta na świecie ;) W ogóle nie boli. Miałem uraz do dentystów, ale u niego dosłownie zasypiam na fotelu i jestem cały czas spokojny o przebieg leczenia. Ma cały potrzebny sprzęt. Niektórzy narzekają, że długo się czeka. Trzeba to zrozumieć, b. dobry lekarz ma b. dużo pacjentów. Jeżeli ktoś leczy się u niego, zawsze znajdzie czas na kolejną wizytę nawet w przyszłym tygodniu jeżeli jest taka potrzeba!

Bardzo dobry dentysta ale co mi się osobiście nie podoba to to, że na wizytę długo się czeka. A z bólem trzeba czekać i nie wiadomo czy przyjmnie. Duży minus za to.

Miałem traumę do dentystów przez całe dzieciństwo, teraz mam 20 lat i dalej do niego chodzę, dalej boję się sprzętu jakim operują dentyści, ale Kaniepień robi to w sposób taki, że mnie nie boli, mam do niego pełne zaufanie. Nawet jakbym miał płacić 200zł lub więcej za wizytę to i tak z niego nie zrezygnuje.

Najlepszy lekarz w okolicy, pomimo, ze nie jest tani.

Najlepszy lekarz w okolicy, pomimo, ze nie jest tani.

Reeeewelacj!!! Pełen profesjonalizm. Posiada odpowiedni sprzęt, więc nie trzeba dodatkowo biegać po pracowniach rentgenowskich. Informacja o leczeniupełna i zrozumiała. Lekarz godny polecenia.

wszystko na tak. swiatny czlowiek i super specjalista. swiatne podejscie do dzieci.

super lekarz. ma profesjonalny sprzęt. przejmuje się pacjentem, ma świetne podejście do dzieci.POLECAM