Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Stomatolog Sztum

lek. dent. Jadwiga Ziniewicz

Beata Ankudowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologii Ogólnej ul. Chełmińska 11;82-400 Sztum
82-400 Sztum

Wszystko to co zostało napisane w komentarzach jest prawdą.Nic już nie dodam i nie ujmę. Po trzykroć :) - polecam !
Opinia dodana przez: Bogda F.

lek. dent. Małgorzata Gadowska

82-400 Sztum

Bardzo miła i fachowa obsługa;) Pani Małgorzata młoda osoba znająca się na pracy!!! Polecam seredecznie
Opinia dodana przez: Krystian

Renata Kaniepień

82-400 Sztum

Nie ma lepszego stomatologa !!!!!! Pełen profesjonalizm , polecam z czystym sercem . Wolę czekać tygodniami na wizytę , ale mieć pewność , że moimi zębami zamię się pani Renata
Polecam wszystkim wizytę u jej Pani, dorosłym i dzieciom, każdego pacjenta traktuje wyjątkowo.
Świetny lekarz, profesjonalny i uprzejmy :) Całe dzieciństwo unikałam dentystów, jednak teraz chodzę tam z przyjemnością.

lekarz Beata Ankudowicz

82-400 Sztum

Nie polecam , na szczęście są w Sztumie inni dentyści i jest wybór . Swojego czasu nie kompleksowo ,,zajeła'' się moim zębem przez co porobiły się komplikacje . Omijał bym tego dentystę szerokim łukiem

lek. dent. Krystyna Wiśniewska

Stomatolog, Ortodonta