lekarz Lech Krekoteń

Lekarz wyjątkowej empatii i kontakcie profesjonalnym z pacjentem i rodziną pacjenta. Poza tym sympatyczny w obyciu, dostępny i cierpliwy. FACHOWIEC w swoim zawodzie. W związku z poważną już 10 letnią historią chorobą mojej żony mam "niezły ogląd na lekarzy" i akurat doktora Pana Lecha Krekotenia sytuuję bardzo wysoko w hierarchii najlepszych lekarzy jakich spotkałem. To jest po prostu KTOŚ.

Pan Lech wykazał się dużą cierpliwością i ogromną empatia w stosunku do mojego Taty. Wykonał szczegółową diagnozę i badania, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Dziękuje bardzo

W pełni kompetentny, poświęca czas pacjentowi, dociekając o szczegóły dolegliwości i choroby. W moim przypadku bardzo trafna diagnoza.

Lekarz godny polecanie. Zawsze otrzymalam wyczerpujace odpowiedzi jak rowniez skierowania na badania. Widoczne zaangażowanie w sytuacje pacjenta. Ma wiedze dotyczącą prowadzenia pacjenta onkologicznego w trakcie leczenia specjalistycznego gdzie lekarz pierwszego kontaktu musi byc na bieżaco z róznego rodzaju skutkami. POLECAM

Lekarz o różnych opiniach. Muszę powiedzieć że do mojego problemu podszedł bardzo kompleksowo i rzetelnie. Po opisaniu objawów od razu skierował na badania oraz przepisał właściwe leki. Pomógł mi bardzo w znalezieniu odpowiedniego specjalisty. Po otrzymaniu wyników niezwłocznie przyjął mnie ponownie. Ja polecam calkowicie

Lekarz kompetentny, godny zaufania. W 100% poświęca czas pacjentowi. Nie nadużywa antybiotyków( nie każda choroba musi być leczona antybiotykiem). Lekarz spokojny, zrównoważony i potrafi dokładnie wytłumaczyć chorobę

Wizyty u Pana są przyjemnością. Zaoszczędziłam wiele czasu, aby uzyskać receptę na stałe leki. Bezproblemowo otrzymałam skierowanie na szereg badań. Lekarz sam zaproponował test na covid aby wykluczyć tą chorobę i zastosować właściwe leczenie. Nie rozumiem w tym przypadków negatywnych komentarzy. Ludzie może Wy oczekiwania wobec służby zdrowia macie za wysokie. Lekarza polecam każdemu kto potrzebuje lekarza a nie cudotwórcy.

Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Od razu widać, że to lekarz z powołania!! Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Pierwszy raz tyle czasu spędziłem u lekarza. Nie traktuje z góry jak inni, o wszystko dopytał i nie pozostawił bez odpowiedzi.

Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze.
Od razu widać, że to lekarz z powołania!!
Trafna diagnoza i skuteczne leczenie.
Pierwszy raz tyle czasu spędziłem u lekarza.

Polecam, polecam, polecam naprawdę czułem się kimś ważnym jako pacjent, szczerze wykazywał zainteresowanie moim zdrowiem. Diagnoza trafna, choroba pokonana. Byłem, czułem i jestem zaopiekowany przez lekarza rodzinnego Dzięki Doktorze!!!!

Pan doktor z uwagą wysłuchał informacji o moich dolegliwościach, skierował mnie na szereg badań, które określiły moją chorobę. W trakcie leczenia wyjaśniał na czym polega leczenie i jak ma przebiegać. Nie miał oporów w odpowiadaniu na szereg pytań.