Lekarze Tarnów

lekarz Piotr Kras

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Jestem pacjentką doktora już kilka dobrych lat. Nie mogę powiedzieć na niego złego słowa, zawsze kompetentny pomocny. Jest świetnym specjalista który nie jednej osobie z mojego otoczenia uratował życie. Leczę się u niego oraz prowadziłam dwie ciąże. Zawsze czułam się dobrze traktowana w gabinecie i doinformowana. A żarciki i wypowiedzi prosto z mostu bardzo na plus. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Juliusz Kacalski

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

Lekarz na najwyższym poziomie! Godny polecenia w 100%. Zawsze znajdzie czas dla pacjentki. Odpowie na każde pytanie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Irena Ołpińska-Tomczyk

Dermatolog

Władysława Warneńczyka 11
33-101 Tarnów

Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Miła, rzeczowa Pani. Diagnoza i sposób leczenia wytłumaczone w zrozumiały dla pacjenta sposób. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Ryszard Koziara

gabinet stomatologiczny
długa 11-13
33-100 Tarnów

To bardzo miły i przyjemny stomatolog. Z wizytą nie było problemu przyjął mnie expresowo. W trakcie wizyty szczegółowo objaśnia każdy krok. Bezboleśnie wyleczył mojego zęba kanałowo. Bardzo doświadczony lekarz. Serdecznie polecam 😊😊😊
Opinia dodana przez: Joanna

Sławomir Zwolenik

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza i miła osobowość.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Asia Piotrowska

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie Sp. z o.o.
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 31
33-100 Tarnów

Bardzo polecam pania lekarz. Jest jednym Zé najlepszych specjalistow w okolicy. Bardzo precyzyjna praca. Wspaniale sie zaopiekowala moim uzebieniem.
Opinia dodana przez: Aneta

Piotr Szustak

Gabinet Stomatologiczny Marta i Piotr Szustak s.c.
Kasztanowa 9
33-101 Tarnów

Leczone byly 2 zeby obok siebie, zostaly sklejone. Po krotkim czasie pekly, wiec musialy zostac leczone kanalowo, kanalowka obydwu na jednej wizycie. Caly czas przez kilka miesięcy ona zeby wrazliwe na cieplejsze i zimne jedzenie czy picie. Dr sprawdzil niby wszystko ok. Z dziasel zaczela sie krew lac i bol, zdjecie zrobione i niby okej. Wiec poszlam do innego specjalisty, zdjecie wykonane a tu okazuje sie ze jeden zab kanal ...

lekarz Dorota Gałka

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Lwowska 23/2
33-100 Tarnów

Pani Dr wypisała mi tabletki hormonalne bez jakichkolwiek badań. Zostałam zapytana tylko o wagę i wiek. Miałam ogromne skutki uboczne poprzez źle dobrane leki-po miesiącu poszłam na wizytę kontrolną i usłyszałam, że organizm musi się przyzwyczaić. Prawie pół roku się męczyłam(wymioty, ogromny trądzik i inne dolegliwości). Po tym czasie zmieniono mi leki i było to samo.. Nieodpowiedzialna i niekompetentna lekarka. Dobrze, że już jestem świadoma jak bardzo istotne są badania ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Karolina Janosz-Cież

VITADENT
Bernardyńska 2
33-100 Tarnów

Doktor Karolina to świetny lekarz. Nie wiem skąd biorą się te negatywy. Chodzimy od dłuższego czasu całą rodziną i zawsze wszystko jak należy.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Ryszard Ratajczak

Endokrynolog, Pediatra

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Odbyłem sam wiele konsultacji w różnych aspektach oraz poleciłem kilku znajomym. Jak dotąd wszyscy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Piotr Pochwałowski

Urolog

Gabinet urologiczny
Golghammera 10/22
33-100 Tarnów

SUPER DIAGNOSTA ,.KOMPETENTNY,efekt leczenia b.dobry,dziękuję P.DOKTORZE.Kompetencja,uprzejmość,delikatny sposób bycia to atuty dr.Piotra.Absolutnie polecam potrzebującym wizytę w gabinecie na ul.GOLDHAMMERA 10/22
Opinia dodana przez: ALEKSANDRA

lekarz Juliusz Kacalski

33-100 Tarnów

Polecam :) Jestem po raz pierwszy w ciąży. Doktor wytłumaczył mi wszytko dokładnie co i jak dzięki temu bardzo mnie mnie to uspokoiło.

lek. dent. Honorata Watała

Franciszka Żwirki 1A
33-100 Tarnów

Cudowna Pani Doktor! Bardzo dokładna, kompetentna, ma ogromną wiedzę oraz świetne podejście do dzieci. Wizyty u Pani Doktor to sama przyjemność i zadowolenie z super zaleczonych zębów. Bardzo miła i ciepla osoba. Polecam Panią Doktor z całego serca!
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Maciej Deptuch

ul. Jana Kasprowicza 54
33-100 Tarnów

Polecam Pana Macieja, bardzo dokładnie tłumaczy, już kilka lat jestem pod jego opieką i wszystko bardzo dobrze się trzyma ;) jest bardzo uprzejmy, miły i staranny.

lekarz Maria Ostafil

Euro-med
ul. Skargi
33-100 Tarnów

polecam miło i profesjonalnie. to pierwszy lekarz który mnie tak dobrze obsłużył.

lekarz Andrzej Kotniewicz

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Dr Kotniewicz nie powinien w żadnym wypadku "odsłaniać" problemów zdrowotnych jednego pacjenta przed drugim pacjentem!!!Byłam dzisiaj tego świadkiem w jego gabinecie!! ...Jest wykształcony...ale gdzie wyczucie taktu, delikatności.... o Rodo oraz ochronie prywatności już nawet nie wspomnę...Miejmy nadzieję,iż doktor wyciągnie wnioski i w przyszłości będzie bardziej uważny pod tym względem...Poza tą uwagą dr Kotniewicz jest dobrym lekarzem.

lekarz Beata Staszewska

Psychiatra

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Bardzo polecam Panią Doktor. Uważam, że jest bardzo kompetentnym i zaangażowanym lekarzem. Leczę się u niej od około roku, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wczesnej chodziłam do lekarzy innych specjalności, do kardiologa, neurologa. laryngologa. Mimo zalecanych przez nich leków, kosztownych badań i terapii czułam sie coraz gorzej. do Pani dr Staszewskiej trafiłam z polecenia, poleciła mi ją inna osoba, której pani Doktor także pomogła. Pani Doktor już podczas pierwszej ...

dr n. med. Elżbieta Bartnik-Pachowicz

Psychiatra

Medicus
Tarnów ul.Mostowa 4A
33-100 Tarnów

Pani Doktor jest REWELACYJNA. Bardzo miła, sympatyczna, świetny fachowiec w dziedzinie psychiatrii Dobrze dobrane leki, POLECAM.

lekarz Małgorzata Żurowska-Gębala

Pulmonolog, Alergolog

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz.Chodze z synem raz w miesiącu na wizytę i odczulamy się.Zawsze wszystko wytlumaczy.Polecam gorąco.

lekarz Ewa Augustyn

Prywatny Gabinet Lekarski
Powstańców Warszawy
33-100 Tarnów

Nie polecam, zła diagnoza, krytykuje innych okulistów, niemiła, wizyta bardzo krótka bez wyjaśnienia problemu. Pieniądze wyrzucone w błoto.....