Lekarze Tarnów

dr n. med. Marek Skura

Kardiolog

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

Jednym słowe..doskonały lekarz..chodziłem z arytmią 4 lata wizyty na NFZ...zmieniłem lekarza na pana dr.Marka i od czterech lat nie mam już arytmii...dalej chodzę na wizyty kontrolne i nie polecam chodzić na placówki NFZ bo niestety ale lekarze nie leczą tylko tłumią chorobę...
Opinia dodana przez: Mirek B.

dr n. med. Józef Płanik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT"
WIELKIE SCHODY 4
33-100 Tarnów

Wspanialy lekarz i wspanialy czlowiek. Wyleczyl moja mame z ciezkiego schorzenia, niezwykle kompetentny, ludzki, godny najwyzszego polecenia. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego poznalam w zyciu. Jestem nieskonczenie wdzieczna
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jerzy Patroński

Jagiełły 179
33-100 Tarnów

Korzystam z usług Pana Patrońskiego juz kilka lat i jestem zadowolona. Pan doktor reaguje na każde zgłaszane przeze mnie objawy, poświęca uwagę, zleca potrzebną diagnostykę. Jest uprzejmy, delikatny, bezpośredni a przy tym wszystkim taktowny i myślę - kompetentny. Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

Dorota Różycka

Gabinet Stomatologiczny
Rynek
33-100 Tarnów

super stomatolog wiele lat doświadczenia kontakt z najnowsza wiedzą w klinikach Warszawy polecam

lekarz Jacek Rybczyk

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Super Doktor.Widać,że stara się pomóc choremu.W tym ciężkim covidowym czasie jeszcze dobro zwycięża.

Józef Bossowski

RTG, Stomatolog

al. Solidarności 29
33-100 Tarnów

wyrywałam u niego ósemke.panicznie sie balam ale wizyta mile mnie zaskoczyla.zrobil to szybko i bezbolesnie.nawet sie niezorietowalam szczerze mowiac.jest nieco szorstki jesli chodzi o osobowosc ale wazniejsze od tego sa umiejetnosci :) polecam
Jednym słowem POLECAM. Pan Doktor miły, długo i dokładnie bada, poświęca pacjentowi czas. Później stawia diagnozę i tłumaczy. Jestem pozytywnie zaskoczony.
Opinia dodana przez: Dominik

dr hab. n. med. Andrzej Maciejczak

Neurochirurg

Specj.Szpital.im Św.Łukasza
33-100 Tarnów

Ciężko jest mi uwierzyć w niektóre opinie pacjentów. Uważam że to Profesor z prawdziwego powołania niosący pomoc innym . Przy każdej operacji lekarz podaję jakie jest ryzyko jak i żadna operacja nie daje 100 % szans . Moja wizyta u Pana Profesora ma odbyć się 11 października za co jestem ogromnie temu Panu wdzięczna bardzo się mecze żyję z dnia na dzień ektopia migdalkow mozdzku plus objawy zespołu chiarego wszystko ...
Opinia dodana przez: Marlena Lewandowska

lek. dent. Anna Mleczko

Schilera
33-100 Tarnów

Przez lata chodziłam do tej Pani. Miła nad wyraz, czasami infantylna w obyciu. Wydawało mi się że jest w porządku specjalistą dopóki nie poszłam do innego. U Pani Ani zawsze bolało. Nie wiem czy oszczędza na znieczuleniu czy jest niedelikatna ale teraz leczenie zębów nie wiąże się ze stresem. No i raz pod koniec leczenia zęba powiedziała mi że dopiero zrobiła mi kanał... to mnie wkurzyło, że nie wiedziałam tego ...

lekarz Karol Włodarczyk

Seksuolog, Ginekolog położnik

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Byłem u Pana doktora jakieś 4 miesiące temu (wizyta u ANDROLOGA). Zbadał. I tyle. Do końca nawet nie mogę powiedzieć żeby zbadał, ale od początku: 1. Była to moja pierwsza i OSTATNIA wizyta u Pana doktora. 2. Wizyta miała trwać "tyle ile będzie potrzeba" niestety - po jakiś 40 minutach, lekarz skończył wizytę, bo czeka następny pacjent. 3. Wywiad lekarski - praktycznie brak. Był to MONOLOG, do którego lekarz nie ...
Opinia dodana przez: Janke

lekarz Hanna Felis-Zyguła

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski Ginekologiczno-Położniczy Hanna Felis-Zyguła USG
Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

Pani doktor najlepsza do prowadzenia ciąży! Osoba z ogromnym doświadczeniem, rzeczowa, a przy tym ciepła i serdeczna. Ceniona w Starym Szpitalu za swoją fachowość. Dzięki Pani doktor czułam się bezpiecznie w czasie pierwszej ciąży, mogłam do niej zadzwonić o każdej porze, kiedy pojawiał się jakiś problem. Dzięki niej mój synek urodził się w porę w drodze cesarskiego cięcia (spadające tętno), ponieważ Pani doktor szybko oceniła w przeciwieństwie do lekarza, który ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bogdan Litwora

Neurochirurg

Szpital Specj. im. Św.Łukasza w Tarnowie
33-100 Tarnów

Doktor ktòry leczy swoje ambicje na pacjęcie.Podnosi glos,brak empatia,podwaza autorytet prowadzacych mnie lekarzy. W 2019 r zlekcewarzyl ucisk na korzenie nerwowe w odc.ledzwiowym prezzo co doszlo di zanku miesnia plaszczkowatego.Ostatnio poszlam gdyz neurochirurg ktòry mnie operowal z stwierdzl przepukline na odcinku szyjny ale prosil bym zwrocila sie do doktora ktòry kilka lat Temù operowal mnie spondylozy szyjnej ale i tym razem stwierdzil ze Nie widzi problemu.Nie polecam doktora,brak w nim ...

lekarz Anna Grabczyńska

RES MEDICA
Tarnów

Chodzę do Pani dr od ponad 20 lat nie zamienię na innego w życiu . Będąc w szpitalu potrafiła zadzwonić zapytać jak się czuje i w ogóle . nigdy nie odmówiła przyjęcia dużo bym mogła wymieniać 😊 . Polecam z całego ❤️

lekarz Roman Korczak

ulica Długa 25/1
33-100 Tarnów

bardzo dobry lekarz, mily, doswiadczonyi rzetelny. zawsze ma czas dla swoich pacjentow polecam Go wszystkim!!
Opinia dodana przez: julia

lek. dent. Mariusz Ciurla

ulica Kasprowicza
33-100 Tarnów

przed laty-korzystałam (ja i moja rodzina) -z pomocy pana doktora... -Do tej pory wspominam bardzo pozytywnie i pod każdym względem . teoretycznie -super-!!a praktyka pokazała że załozone plomby jak i leczenie-przetrwały bez komplikacji, do dzisiejszego dnia-a minęło bardzo wiele lat . Polecam z całą odpowiedzialnością....i wyrażam wdzięczność za okazywaną nie jeden raz pomoc .

lekarz Grzegorz Kowalewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Bardzo nie przyjemny lekarz, niestety trafiłam na niego podczas porodu który skończył się cesarka, Pan doktor nie uprzejmy, nie delikatny byłam nim przerażona

Barbara Wełnowska

Pułaskiego 10
33-100 Tarnów

Bardzo fajna i mila pani polecam🙂zna sie na swoim fachu🙂dobre podejscie do pacjenta mozna isc bez obaw

lekarz Jacek Sysło

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

wspaniały lekarz i człowiek.Duże doświadczenie ale jeżeli coś przekracza jego możliwości to nie udaje wszechwiedzącego ale dokładnie pokieruje gdzie dalej się zgłaszać.Jestem pacjętka doktora od kilku lat i niestety mam tzw. bogatą przeszłość ginekologiczną.Ale dzięki jego determinacji i temu że przymał rekę na pulsie mam dziś dwójkę wspaniałych dzieci.Można powiedzieć śmiało że oboje o nie walczyliśmy.Mam do niego pełne zaufanie.Jest niezwykle uprzejmy,taktowny i dokładnie wszystko tłumaczy.Polecam.

dr n. med. Witold Zieńczuk

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Pan doktor nie dba o dobro pacjenta. Liczy się tylko kasa. Nie potrafi podejmować decyzji. Ciągle zmienia zdanie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zbigniew Szulecki

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Lekarz sprawił na mnie wrażenie nieco chaotycznego w przekazaniu zaleceń odnośnie leków jednak skuteczność jak na razie 100%. Od ponad roku brak dolegliwości hemoroidowych (oczywiście z odpowiednią dieta i higieną).
Opinia dodana przez: Nico