lekarz Hanna Felis-Zyguła

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani doktor jest kompetentna i bardzo sympatyczna. Na wizytę poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Dokładnie wszystko objaśnia. Zdecydowanie polecam!

Pani doktor to miła i sympatyczna osoba. Rzeczowo i konkretnie wyjaśnia jaki jest problem i co z tym dalej robić. Robiąc USG dokładnie wyjaśnia co i jak. Na wizycie dowiedziałam się wszystkiego czego oczekiwałam. Wizyta nie związana z ciąża. Kontrola mięśniaków.

Pani doktor najlepsza do prowadzenia ciąży! Osoba z ogromnym doświadczeniem, rzeczowa, a przy tym ciepła i serdeczna. Ceniona w Starym Szpitalu za swoją fachowość. Dzięki Pani doktor czułam się bezpiecznie w czasie pierwszej ciąży, mogłam do niej zadzwonić o każdej porze, kiedy pojawiał się jakiś problem. Dzięki niej mój synek urodził się w porę w drodze cesarskiego cięcia (spadające tętno), ponieważ Pani doktor szybko oceniła w przeciwieństwie do lekarza, który miał dyżur na patologii ciąży i bloku porodowym, że syn jest źle wstawiony. W czasie pierwszej fazy porodu będąc na innym oddziale dzwoniła do mnie, by zapytać jak się czuję, a także odwiedziła mnie po porodzie. Zdecydowanie polecam!

O samym podejściu do pacjenta nie mogę nic złego powiedzieć, ale... pani doktor niestety nie rozpoznała u mnie PCOS i stwierdziła, że nic mi nie jest, a mnie to dawało to spokoju i miałam rację. Inny lekarz postawił trafną diagnozę i dal mi odpowiednie leki... także kompetencje pozostawiają wiele do życzenia.

godna polecenia lekarka, miła dobrze wszystko tłumaczy, fachowe podejście. Mimo że była na urlopie prosiła o wiadomość jak udał się poród. Polecam!!

Pani doktor operowała Mnie w szpitalu, dzięki niej na razie jestem zdrowa. Nie byłam łatwą pacjentką, bo miałam poważny problem... Dzięki dr Zygule mam zdrowe oba jajniki, choć na początku sytuacja nie była wesoła.... Profesjonalizm i doświadczenie pomogło, wyjaśniła Mi wszystko o co chodzi w mojej chorobie bez owijania w bawełnę , jest mila i kulturalna - polecam...:-)

naprawdę przemiła kobieta, delikatna jeśli chodzi badania, przejmuje się pacjentką

Cudowna lekarka :) Uratowała mi dwie ciąże :)

Cudowna lekarka :) Uratowała mi dwie ciąże :)

Miałam 2 razy do czynienia z Pania doktor, gdy leżałam w szpitalu. Ona przyjęła mnie na oddział - była niesamowicie miła i ciepła, jednak gdy okazało się, że moje dziecko nie żyjee i jego serce nie bije będąc w moim łonie, cos się zmieniło. Tzn gdy zapytałam, co z moim dzieckiem się stanie, usłyszałam oschłe - musisz je urodzić ( z czego zdawałam sobie doskonale sprawę i nie o to mi chodziło wiec zapytałam ponownie) Co się stanie z ciałem mojego dziecka? Usłyszałam, ze zajmują się "tym" w humanitarny sposób. Drążyłam temat dalej, pytając czy mogę odebrać ciało i pochować? na co usłyszałam odpowiedź zupełnie nie na miejscu - A co będziesz biegać na każdego 1 listopada na cmentarz? ... Pomimo jej słow odebralam ciało i pochowałam moje dziecko. Nie wiem być może to powiedziała dla mojego dobra, ale ja czułam zupełnie co innego. Natomiast, gdy miałam problem z pokarmem była bardzo mia i sympatyczna. Zupełnie nie ta kobieta. Ogólnie leczyć bym sie już u niej nie leczyła. Ale to moje subiektywne zdanie.
Specjalistą jest podobno dobrym i zna się na USG bardzo dobrze. Ale po tych słowach zraziłam sie do niej. Dziecko to człowiek należy mu się pamięć i miłośc rodziców. A gdyby miało 3 latka (a nie kilka miesięcy) i wtedy zmarło, to co nie było by oczywiste, ze należy je pochować i chodzić czasem na cmentarz?

Dobra i kompetentna lekarka zawsze tłumaczy chorobę i metody jej leczenia.Naprawdę chce pomóc pacjentce.Jestem wdzięczna pani doktor za fachowe zajęcie się moją osobą tym bardziej że mój problem był dość poważny.Mam pełne zaufanie do pani doktor więc polecam .