lekarz Hanna Felis-Zyguła

Ginekolog, Ginekolog położnik

Miałam 2 razy do czynienia z Pania doktor, gdy leżałam w szpitalu. Ona przyjęła mnie na oddział - była niesamowicie miła i ciepła, jednak gdy okazało się, że moje dziecko nie żyjee i jego serce nie bije będąc w moim łonie, cos się zmieniło. Tzn gdy zapytałam, co z moim dzieckiem się stanie, usłyszałam oschłe - musisz je urodzić ( z czego zdawałam sobie doskonale sprawę i nie o to mi chodziło wiec zapytałam ponownie) Co się stanie z ciałem mojego dziecka? Usłyszałam, ze zajmują się "tym" w humanitarny sposób. Drążyłam temat dalej, pytając czy mogę odebrać ciało i pochować? na co usłyszałam odpowiedź zupełnie nie na miejscu - A co będziesz biegać na każdego 1 listopada na cmentarz? ... Pomimo jej słow odebralam ciało i pochowałam moje dziecko. Nie wiem być może to powiedziała dla mojego dobra, ale ja czułam zupełnie co innego. Natomiast, gdy miałam problem z pokarmem była bardzo mia i sympatyczna. Zupełnie nie ta kobieta. Ogólnie leczyć bym sie już u niej nie leczyła. Ale to moje subiektywne zdanie.
Specjalistą jest podobno dobrym i zna się na USG bardzo dobrze. Ale po tych słowach zraziłam sie do niej. Dziecko to człowiek należy mu się pamięć i miłośc rodziców. A gdyby miało 3 latka (a nie kilka miesięcy) i wtedy zmarło, to co nie było by oczywiste, ze należy je pochować i chodzić czasem na cmentarz?

godna polecenia lekarka, miła dobrze wszystko tłumaczy, fachowe podejście. Mimo że była na urlopie prosiła o wiadomość jak udał się poród. Polecam!!

Witam ! Niedawno, mając 40 lat urodziłam przez cesarskie cięcie swoje pierwsze dziecko. Od początku moją ciąże prowadziła lekarka Felis-Zyguła i muszę napisać, że jestem z Jej opieki bardzo zadowolona, uważam że jest bardzo dobrym ginekologiem. Byłam pacjętką z Poradni K, jedynie na USG chodziłam do Niej prywatnie, ponieważ ma lepszy aparat niż szpital. Zawsze byłam przez Nią dobrze traktowana i informowana na bieżąco o stanie zdrowia mojego dziecka, oraz o tym jakie badania mam wykonać. Muszę przyznać, iż na początku wydawała mi się bardzo surowa i nieprzystępna, jednak z czasem polubiłam Jej sposób bycia i z każdą wizytą było coraz lepiej. Polecam tego lekarza, uważam że jest bezinteresowna i wie co robi ! ATANER 40

Pani doktor operowała Mnie w szpitalu, dzięki niej na razie jestem zdrowa. Nie byłam łatwą pacjentką, bo miałam poważny problem... Dzięki dr Zygule mam zdrowe oba jajniki, choć na początku sytuacja nie była wesoła.... Profesjonalizm i doświadczenie pomogło, wyjaśniła Mi wszystko o co chodzi w mojej chorobie bez owijania w bawełnę , jest mila i kulturalna - polecam...:-)

Dobra i kompetentna lekarka zawsze tłumaczy chorobę i metody jej leczenia.Naprawdę chce pomóc pacjentce.Jestem wdzięczna pani doktor za fachowe zajęcie się moją osobą tym bardziej że mój problem był dość poważny.Mam pełne zaufanie do pani doktor więc polecam .

naprawdę przemiła kobieta, delikatna jeśli chodzi badania, przejmuje się pacjentką

Z czystym sumieniem polecam tę Panią doktor, mało jest takich lekarzy. Bardzo dobre podejscie do pacjenta, bardzo konkretna kobieta, umie zadbac o swoja pacjentkę w szpitalu. Nie zamieniłabym jej na zadnego innego ginekologa.

Wspaniała i kompetentna lekarka o dużym doświadczeniu, jestem jej bardzo wdzięczna za zajęcie się moją osobą i fachowe przeprowadzenie operacji. Polecam każdej pacjentce ( nie histeryczce) tak dobrego fachowca. Pani Doktor serdecznie dziękuję - wdzięczna pacjentka.

bardzo rzeczowa , uprzejma, ale nie przeslodzona , można jej zaufać

bardzo rzeczowa , uprzejma, ale nie przeslodzona , można jej zaufać

Cudowna lekarka :) Uratowała mi dwie ciąże :)

Cudowna lekarka :) Uratowała mi dwie ciąże :)