lekarz Hanna Felis-Zyguła

Ginekolog, Ginekolog położnik

bardzo rzeczowa , uprzejma, ale nie przeslodzona , można jej zaufać

bardzo rzeczowa , uprzejma, ale nie przeslodzona , można jej zaufać

Witam ! Niedawno, mając 40 lat urodziłam przez cesarskie cięcie swoje pierwsze dziecko. Od początku moją ciąże prowadziła lekarka Felis-Zyguła i muszę napisać, że jestem z Jej opieki bardzo zadowolona, uważam że jest bardzo dobrym ginekologiem. Byłam pacjętką z Poradni K, jedynie na USG chodziłam do Niej prywatnie, ponieważ ma lepszy aparat niż szpital. Zawsze byłam przez Nią dobrze traktowana i informowana na bieżąco o stanie zdrowia mojego dziecka, oraz o tym jakie badania mam wykonać. Muszę przyznać, iż na początku wydawała mi się bardzo surowa i nieprzystępna, jednak z czasem polubiłam Jej sposób bycia i z każdą wizytą było coraz lepiej. Polecam tego lekarza, uważam że jest bezinteresowna i wie co robi ! ATANER 40

Dobra i konkretna lekarka dzięki pani doktor uniknęłam poważnej operacji. Polecam

Wspaniała i kompetentna lekarka o dużym doświadczeniu, jestem jej bardzo wdzięczna za zajęcie się moją osobą i fachowe przeprowadzenie operacji. Polecam każdej pacjentce ( nie histeryczce) tak dobrego fachowca. Pani Doktor serdecznie dziękuję - wdzięczna pacjentka.

zdecydowanie niemiła osoba - wyzwała mnie od rozhisteryzowanych bab - w szpitalu w obecności personelu - 2 dni po porodzie

Bardzo dobra i sumienna byłam u niej na NZOZ i traktowała mnie bardzo dobrze

Bardzo dobra i sumienna byłam u niej na NZOZ i traktowała mnie bardzo dobrze

Pani Doktor w 2 miesiacu mojej ciąży, po badaniu USG stwierdziła że moje dziecko ma poprzestawiane płaty mózgowe, i wogóle ciąża nadaje sie do usunięcia. Straszne podejście do pacjenta. Dużo łez przez nią wypłakałam. Teraz moja córa ma 5 lat.

Z czystym sumieniem polecam tę Panią doktor, mało jest takich lekarzy. Bardzo dobre podejscie do pacjenta, bardzo konkretna kobieta, umie zadbac o swoja pacjentkę w szpitalu. Nie zamieniłabym jej na zadnego innego ginekologa.

Bardzo swietny ginekolog podchodzi do pacjetna z duza uwage bardzo dobrze i dokladnie bada Poprostu polecam te Pania jest naprawde swietna :)

Kompetentna ,profesjonalna w tym co robi , uprzejma ale nie rozpieszcza pacjentki Konkretna w postępowaniu , zdecydowana Wie co robi Bardzo polecam