Lekarze Tarnów

Urolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Tarnowie
pl. DWORCOWY 6
33-100 Tarnów

SPECJALISTA WYSOKIEJ KLASY UROLOG NIESAMOWITA WIEDZA ORAZ KOMPETENCJE PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU .WYKONAŁ U MNIE BARDZO PRECYZYJNIE A ZARAZEM DELIKATNIE ZABIEG PCNL W ODDZIALE TARNOWSKIEGO SZPITALA ŚW .ŁUKASZA. JEŚLI SZUKACIE NAPRAWDĘ DOBREGO UROLOGA TO DR GRZEGORZ JACAK BEZAPELACYJNIE POLECAM KRZYSZTOF ADASIEWICZ NOWY SĄCZ
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF ADASIEWICZ

Mariusz Czyżycki

Kardiolog

ulica Siewna 9
33-100 Tarnów

Prawdziwy lekarz z powołaniem, polecam.

lekarz Michał Pawluś

33-100 Tarnów

Do Pana doktora trafiłam z polecenia. Po wizytach u "specjalistów" nareszcie znalazłam człowieka godnego zaufania z ogromną wiedzą zaangażowaniem odpowiedzialnoscią z ogromnym sercem empatią. Pierwszy raz poczułam się zaopiekowana i w końcu trafiłam na lekarza z powołaniem a nie tylko skrótem "dr". Potrzebowałam operacji która pomogła mi powrócić do sprawności. Na początku przestraszyłam się zabiegu ale Pan Michał wytłumaczył mi wszystko Jego ciepło I wsparcie pomogło mi w spokojnym podejściu ...
Opinia dodana przez: Pani Joanna

lekarz Łukasz Wojtarowicz

33-100 Tarnów

Pełen profesjonalizm, trafne diagnozy i dobre podejscie do pacjenta. Pan doktor jest niesamowicie przyjazny i pozytywnie nastawiony do ludzi. Dziękuję i obym zawsze do niego trafiała!
Opinia dodana przez: Roksana

lek. dent. Dorota Kołodziej-Karcz

Gabinet Stomatologiczny Dentohouse
Zarzyckiego 23/5a
33-101 Tarnów

Nie tylko profesjonalne ale i ludzkie podejście z poważaniem Monika stelmach

lekarz Szymon Wójcik

33-100 Tarnów

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy i sympatyczny ale przede wszystkim kompetentny i dokładny. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania, poświęca pacjentce sporo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Marek Traczyński

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Super lekarz, uprzejmy, miły, porozmawia z chorym, po prostu fantastyczny lekarz, z podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Małgorzata Marsy-Kurcab

ulica Wałowa 22
33-100 Tarnów

Pani dr Małgorzata M.K. jest lekarzem, od którego za każdym razem wychodzę spokojna. Ma ogromną wiedzę oraz doświadczenie, ale w żadnym wypadku nie wywyższa się. Mówi zrozumiale. Nie zostawia rodzica z pytaniami bez odpowiedzi. Jeśli nawet leczenie przedłuża się, jest konsekwentna w swoich decyzjach (traktuję to jako pozytyw, patrząc na wcześniejsze doświadczenia z różnymi pediatrami). Oprócz fachowej opieki ma w sobie to coś w podejściu do dzieci. Szczerze polecam, a ...
Opinia dodana przez: P.

lekarz Marcin Ożga

33-100 Tarnów

Pan doktor, wykazał duże zaangażowanie w leczeniu mojej mamy w szpitalu. Omawiał wyniki badań informował o przebiegu leczenia. Poświęcił sporo czasu na objaśnienie sytuacji. Bardzo uprzejmy i pełen empatii.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Anna Tyrka

Arcybiskupa Jerzego Ablewicza 11/58
33-100 Tarnów

Jest bardzo dobrym milym uprzejmym lekarzem polwcam wszystkim znam pania doktor od dziecka i nie bala bym sie o swoje zdrowie ani zycie gdybym wiedziala ze to ona mialaby mnie diagnozowac bo jest swietnym specjalista
Opinia dodana przez: Agata R.

lek. dent. Waldemar Zawadzki

Specjalistyczna Przychodnia Kardiologiczna w Tarnowie
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 35
33-100 Tarnów

przełamał mój lęk przed stomatologiem, profesjonalny a przytym bardzo miła atmosfera w gabinecie czuć dobre relacje miedzy personelem, asystetki przemiłe, traktuja pacjeta jak pępek świata
Opinia dodana przez: franciszek

lekarz Lucyna Skrok

Pulmonolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Tarnowie
pl. DWORCOWY 6
33-100 Tarnów

lekarz na medal. dużo poswięca czasu dla pacjenta, tłumaczy chorobę i leczenie które trzeba podjąć.Jest miła i uprzejma i bardzo spokojna co daje poczucie bezpieczeństwa.

lek. dent. Bogusław Szott

Warsztatowa 9
33-100 Tarnów

Gorąco polecam! Bardzo dobre podejście do pacjenta małego i dużego. Wszystko dokładnie wyjaśniane w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Adam Śpiewak

Chirurg stomatolog

ulica Ludowa 37
33-101 Tarnów

Jestem zaskoczona tak profesjonalnym, uprzejmym i skutecznym leczeniem w ramach nfz. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Malgorzata Ewa

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Teresa Homa-Tarnowska

Gabinet prywatny w Tarnowskim Centrum Psychoterapii
Kościuszki 35
33-100 Tarnów

Świetny specjalista. Zaangażowana, słucha pacjenta, próbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie. Wyjaśnia na czym polega choroba, gdzie leży problem, informuje dlaczego przepisuje dany lek i jakich efektów można się spodziewać. Taktowna i wyrozumiała. Spośród lekarzy, z którymi do tej pory miałem do czynienia zdecydowanie najlepsza.
Opinia dodana przez: witek

lekarz Łukasz Kawik

ulica Westerplatte 15/159
33-100 Tarnów

Bardzo kompetentny, słuchający pacjenta, tłumaczy chorobę w sposób przejrzysty i zrozumiały. Podczas badania i rozmowy pacjent czuje, że jest u lekarza który chce go wyleczyć, a nie " odbębnić" wizytę. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: KRZAK

lek. dent. Justyna Weryńska-Kizior

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Bardzo miła pani doktor. Leczę u niej zęby już 13 lat i jestem zadowolony. Jak najbardziej polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Joanna Krzysztoforska-Gacoń

Towarowa 5
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz, pełen zaangażowania i poświęcenia. Pani Doktor okazała mnie i mojej córeczce wiele serca, nigdy wczesniej nie doświadczyłam takiej fachowej i zarazem serdecznej opieki ze strony lekarza. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Tomasz Majsak

33-100 Tarnów

Pan doktor jest świetnym specjalista który prowadził tatę przez radioterapię. Uprzejmy i bardzo pomocny. Mimo zaawansowania choroby nie zostaliśmy pozostawieni bez pomocy. Radioterapia chociaz paliatywna dala nam nadzieje na lepsze jutro. Ta bezsilność ktora towarzyszyła nam w Starym szpitalu w Tarnowie, gdyż tam nie chciano podjąć żadnego leczenia odmienila sie na nowym szpitalu na oddziale radioterapii. Podziękowania dla całego zespołu tak profesjonalnego i uprzejmego. Świetnych Pielęgniarek , lekarzy i pań ...
Opinia dodana przez: Teresa Jurek